ČO na opakovane vaginalne mykozy?

Ak dobre rozumiem ten liek dokaze zbavit mykozy? Len ja by som chcela aj nieco, co by ma jej zbavilo definitivne, ze by nejako nemala potrebu sa ku mne vratit. Aby sa mi nestalo, ze za mesiac opat budem musiet sa trapit tym istym problemom, ale aby bol prec nafurt

Áno…Dokáže zbaviť mykózy definitívne…Nie je to len o tom, že by ju potláčal…Ale on ju lieči…Čo je najdôležitejšie…Väčšinou tieto problémy, čo si popísala vznikajú, keď začneme do seba dávať len rôzne vitamíny…Ktoré tieto problémy akými je napríklad mykóza zvyknú len potláčať a tým pádom sa časom zase objavia…

To by som chcela presne. Keby uz bola prec a na slovo mykoza aby som si uz v zivote nemusela spomenut, lebo to su tie najhorsie dni moje. Presne si to vystihla. To som, ale netusila, ze len potlacaju, som nevedela taketo veci, preto som rada, ze si mi to takto napisala. Takze by bolo vhodne aby som si ho nasadila? Ako sa uziva?

mna tiez toto vedelo potrapit, nastastie odkedy uzivam Wobenzym odvtedy tieto problemy odisli odo mna a ani sa nevratili a dufam, ze to tak aj nafurt zostane, lebo to nie je veru sranda pasovat sa s tym pomaly mesiac co mesiac a skusat kadeco, teraz sa citim ovela lepsie a teraz som uz nazoru, ze na toto su dobre len lieky :wink:

myslíš, že sa ani nevrátia?
mne sa takéto problémy zakaždým vrátili, už keď som si myslela, že je dobre, že je po tom, tak boli späť ako bumerang a myslela som, že sa zbláznim :-/

tak asi si neskusala nieco, co priamo lieci ten problem, tiez som skusala mnohe veci predtym ako som si tu precitala, kym mi tu baby neporadili, co by bolo vhodne :slight_smile:
teraz uz viem - ze za mykozou je imunita

čo ja viem?
skúšala som všetko, čo som považovala za vhodné, že čo by mi mohlo akože relatívne pomôcť, ale asi som sa fest zakaždým zmýlila alebo čo, neviem nechápem a hlavne nemám chuť už ani nič nové skúšať, len zase keď si predstavím, že celý život byť s mykózou to ma tiež neteší

Nic si z toho nerob, ja tiez tapem, co by bolo vhodne dufam, ze uz coskoro na to pridem a budem v poriadku, lebo toto je problem, co by som v zivote najradsej ani len nepoznala nieto este s nim zit :open_mouth:

baby vhodne je zacat uzivat Wobenzym, u mna sa to osvedcilo, este pred niekolkymi mesiacmi, som bola s nervami v koncoch, co som nevedela sa posunut, dostat z mykozy, dnes uz mi je omnoho omnoho lepsie, uz som z toho viac menej vonku, co ma tesi, trva to mesiace, ale tie vysledky je vidiet a prave myslim, ze to je pre nas velmi dolezite :slight_smile:

a mnoho veci z toho nestali vobec za nic, ze ano :wink: to tak proste niekedy chodi, viem ake to je citit tu bezmocnost, ked si nevies sama pomoct :frowning:
ale stotoznujem sa s tym, co tu baby pisali vsetko, ja som si tiez dala poradit a pomohlo :wink:

tapat uz nemusis, ak si vezmes k srdcu radu, ktoru ti napisala @silvusicek pretoze ma pravdu, o ktorej som sa aj ja a to neraz uz utvrdila, cize ak sa chces z problemu dostat, tak co najskor sa daj na liecbu tohto problemu, lebo bez toho sa nepohnes vobec nikam

Rozhodla som sa, ze si to vezmem k srdcu, ako si to ty napisala, aby som uz nemusela trpiet, ale aby som sa z toho dostala skoro, bola by som najradsej keby tieto problemy do leta odozneli, lebo v lete to je este vacsi problem ako v zime, aj ked vyhra to teda nie je v ziadnom rocnom obdobi :roll_eyes:

super, ja si myslim, ze to bude u teba posun vpred a prave taky aky potrebujes, mykoza je problem, ktory potrebuje liecbu, dlhodobu a cim skor zacnes tym skor to bude vsetko v poriadku na to by si mala mysliet :wink:

Tiež si myslím, to čo aj ty…Toto rozhodnutie je podľa mojich skúsenosti veľmi dôležité a môže ti veľa v živote zmeniť…Jasné, že to nie je výhra…Mykóza dokáže potrápiť každú jednu z nás a kedykoľvek…Na ňu sa nedá ani nijako pripraviť lebo je to problém, ktorý dokáže v každej chvíli zaskočiť…

Ake davkovanie je vhodne pri takychto zenskych problemoch?
Ake mnozstvo enzymov je potrebne dat telu aby sa z toho zacalo dostavat aspon malinkymi krokmi, ale aspon o nieco aby sa to zlepsilo?

wobenzym pri mykoze sa odporuca brat dvakrat denne a po 8 tabliet a taketo uzivanie aspon nejakych 10 tyzdnov a potom uvidis sama ako sa budes citit, ako ti bude - pripadne znizis davku na preventivnu a pod - pri takomto probleme sa oplati kupit si to velke balenie :wink:

Potom ta preventivna davka je aka?
Dobre dam si poradit, kupim si to vacsie, predsa len teraz budem musiet vacsie mnozstvo enzymov uzivat, aby som sa z toho dostala :slight_smile:

Dievčatá to fakt?
Lebo ja som už aj počula také, že keď už raz mykóza príde tak sa jej zbaviť nedá, jedine sa dá, že na čas, ale za pár týždňov a mesiacov je späť. Že proste to je problém s ktorým sa treba naučiť žiť, trochu dosť som zostala zaskočená, keď som hento počula a teraz keď som čítala, čo ste vy písali, tak to ma potešilo.
Tak rada by som vedela, že kde je vlastne pravda.

Mne wobenzym zafungoval pri zapale mocoveho mechura, potom segra dostala minuly rok v lete vaginalnu mykozu, tak som jej poradila, aby ho tiez vyskusala a tiez jej zafungoval. Takze asi naozaj nieco na tom lieku je a pomaha.

Uz prichadza leto a mam taky pocit, ze problemy odchadzaju a leto prichadza, co normalne zacinam mat celkom radost a to dost velku, aj ked asi by som sa nemala prilis skoro a hlavne predcasne tesit, co? :stuck_out_tongue: