Co odporucate na rany?

striebro je prave na taketo veci vyslovene dobre, cize je vhodny :slight_smile: a on inak vobec nestipe, ci si ho das na popaleninu alebo na takuto ranu aku opisujes. aj moje deti ho pouzivaju uplne bezne. uz mam pocit niekedy, ze aj ked netreba :smiley: ale tak co uz.

Akoze sa s tym hraju aj bezdovodne, hej? :smiley: No taketo veci by si mala mat rozhodne niekde zatvorene, kam nedosiahnu, nie je to sranda.

Tak tipujem, ze zase nemaju 3 roky, to by bolo absolutne nezodpovedne. :wink: Ale zase na druhej strane - mam deti, takze viem, ako to chodi, no a niekedy mozes robit co chces a aj tak sa dostanu k veciam, ku ktorym by sa dostat proste nemali :smiley: To velakrat proste neovplyvnis. :smiley:

niektorym detom staci riadne vysvetlit co a ako, proste co nesmu, kam nemaju chodit a coho by sa nemali dotykat a staci to :wink: u nas to funguje takto.

…su veci, s ktorymi mozu prist do styku aj deti a nic sa nestane :slight_smile: ale tak samozrejme treba brat ohlad na to, ze sa ti drobci dokazu dostat uz aj ako dvojrocni fakt vsade :smiley: kazdy by mal mat domacu lekarnicku mimo dosahu, to je predsa samozrejmost…

Netreba zase z toho robit vedu, vsak tipujem, ze vsetko ma poriadny uzaver a aj keby sa k tomu dieta dostalo, tak si s nim tak lahko neporadi :slight_smile:

Tento sprej používaš iba ty, či sa môže aplikovať aj na detskú pokožku? :slight_smile: Nespraví im to dačo s kožou? Nie je nejaký dráždivý/agresívny?

myslim si, ze keby bol co i len trochu agresivny, tak by ho istotne stiahli z predaja :wink: a pouzivame ho na detsku kozu bezne doma aj my. cize zase zbytocne obavy. neboj sa, deti su odolnejsie, nez si velakrat myslime :wink: a tento sprej je uplne neskodny, prave naopak. pomoze, zahoji, urychli hojenie.

Také niečo potrebujem, nič také doma nemám. On aj uľavuje od svrbenia, prosím ťa? :expressionless:

Mam ho doma uz, ale este som ho zatial nepouzila, nebolo treba. Ale je pripraveny, ak by sa daco vyskytlo :smiley: Dam vediet.

…ano, mne velmi pomohol v lete, mali sme problem s komarmi u nas, ani sietky nepomahali, proste absolutne nic…totalne dostipana, tak som vyskusala na tie stipance toto a ulavilo sa mi aspon co sa toho skrabania tyka…bol to extrem…a vies, ake su deti, tie si to proste neprestanu len tak skrabat…takze za mna rozhodne velka pomoc…

No veru :roll_eyes: To asi vsetky detiska su take. Nenechaju si dohovorit, ved ja takisto sama so sebou mam v lete velakrat co robit, aby som si to nerozrypala, nie este tak deti :wink:

No to už aj ten škrabanec sa dá ozaj považovať za ranu :slight_smile: Aj skrz to sa ti do tela vie dostať nejaká infekcia.

bola som taka, ze som vsetko zvykla prehanat :smiley: dokonca aj pri skrabancoch, ale tak pokial ta neposkriabe nejake zviera, tak si myslim, ze to nejak zvlast netreba zase riesit.

akoze nevyhnutne nemusis, ale nic sa nestane, ak si na to nieco preventivne das :slight_smile: proste len tak pre istotu.

Daniara, ako to myslis preventivne? Asi by som ho neminala len tak ledabolo. Vsak aj to predsa nieco stoji :slight_smile: A skrabanec je nic, to mavam bezne po rukach, nohach a velakrat o tom ani neviem :smiley: Este sa mi teda nestalo, ze by sa mi takato drobna ranka niekedy zapalila, ale zaklopem si samozrejme :smiley: Clovek nevie, co sa moze stat. :smiley:

tak som to nemyslela. :smiley: nie preventivne akoze ked ti nic nie je, ale ked sa ti stane nieco male trebars sa porezes.

a co take je na to najlepsie? mas nieco fakt ze vyslovene osvedcene? :slight_smile:

Ja mám na to Alfasilver. Používala som ho najprv len na zádery, lebo som nevedela, na čo všetko to reálne môžem použiť :smiley: Ale tak už som múdrejšia po nejakom tom čase. Akože ponúkali mi v lekárni aj lacnejšie varianty, ale tie neboli ani zďaleka také účinné ako toto.

tak ta cena zase nie je taka, ze by si si to nemohla dovolit kupit :smiley: su aj drahsie veci, ktore si zvykneme kupovat a vobec ich nepotrebujeme :smiley: cize v tomto pripade mi nie je luto ani jedineho centu, co do toho dam, nakolko viem, ze to aj vyuzijeme.