Co odporucate na rany?

No baby, ja vas celkovo obdivujem. Akoze rodila som sice normalne prirodzene, tiez to samozrejme nebola sranda, ale myslim, ze takto co mam z pocutia, tak cisarak je horsi a aj co sa tyka rekonvalescencie, tak je to velmi narocne. A popritom sa starat este aj o dietatko, byt fyzicky aj psychicky fit, no mission impossible za mna. Ja by som to osobne asi nedala.

A on je dobry len na takuto jazvu po porode ci na akekolvek jazvy po ranach sa to dava?

To by aj mňa zaujímalo, momentálne sa pasujeme doma s kiahňami, malý ich má fakt že málinko, len zopár, ale teda nechcem, aby mu zostali jazvy, tak že či to môžem použiť aj na to.

no horšie je to, keď sa vyskytujú po celom tele, ver mi. ale teda ešte som sa nestretla s tým v našej rodine, aby zostali jazvičky. môže sa stať, keď si to dieťa veľmi škriabe, ale inak si myslím, že nie.

Vyhladiť tie jazvičky aspoň trošičku vieš, ale úplne sa nestratia. Ale tak samozrejme, že aj to je lepšie ako nič. :slight_smile: Treba skúsiť, kto nevyskúša, nevie.

  • aj vy si zvyknete brať na výlety dačo na úrazy, rany preventívne? nechcem brať zbytočne veľa vecí, ale tak asi by sa patrilo niečo spratné do tašky, praktické, však? človek nevie, čo sa udeje.