Colostrum

Dobry den, Colostrum je uzasna vec. Uzivam ho 2 roky a nebola som za ten cas ani raz chora, napriek ludom s anginami a chripkami v mojej blizkosti. Nie je sice najlacnejsie, ale pomaha na alergie, imunitu vseobecne a omladzuje organizmus. Nie je vseliek, ale u ludi s narusenou imunitou neskutocne pomaha. Osobna skusenost je nenahraditelna. :slight_smile:

Ahoj, na ake gynekologicke problemy ti pomohol? Na cysty?

Dobrý večer, chcela by som vedieť ako to vlastne je s užívaním Colostra a sklerózou multiplex.
Ďakujem za odpoveď.

Dobry den, reagujem na vas prispevok, ja mam 9 mesacnu dcerku a zistili jej atopicky ekzem, my zijeme v Irsku a tu len na nu tlacia hormonalne maste, urcite sa oplati ten Colostrum, uz sme vyskusali vselico a nic nepomaha, poradte prosim, uz som zufala, dakujem velmi pekne.

Colostrum pomoze vasmu dietatku, ale musite pocitat s tym, ze jej stav sa najprv dost zhorsi a az potom sa zacne zlepsovat a tiez musite pocitat s tym, ze jedna flasa nebude stacit. Vela stastia prajem bambulke / moj syn dostal exem, ked mal 7 mesiacov /

Absolútny súhlas. Ja som tomu najprv neveril, ale ked som ho kupil babke, ktorej sa neskor kazdy pytal, ze co so sebou robila, ze vyzera aj sa citi lepsie. Nic krajsie som pocut nemohol, kedze uz dlhe roky sa jej snazia lekari pomoct hrstou liekov… Moja skusenost je podobna. Dost sportujem, byval som casto chory na jesen a v zime, no teraz som “vo forme”, citim sa fantasticky, mam viac energie, rychlejsie sa regenerujem, jednoducho nedam na to dopustit. Odporucam kazdemu, kto chce zlepsit svoj zdravotny stav. Napiste, kedy pomohlo aj Vam. Dakujem!

Dobry den, s Colostrom mam fantasticke skusenosti. Liecim sa niekolko rokov na epilepsiu, stav dlhodobo stabilizovany, no na liekoch a 8 rokov sa absolutne nic na naleze nemenilo. Neurolog mi zacal vysadzat lieky. Ihned na zaciatku vysadzania som nasadila Colostrum a po 2 mesiacoch mi na kontrole oznamil, ze krvny obraz mam uplne super a najma na vysetreni EEG neurolog neveril tomu co vidi - moj nalez na mozgu sa vyrazne zmensil, aktivita mozgu bola v ovela lepsom stave. Teraz idem na dalsiu kontrolu, davku lieku mi stale znizuju a citim sa uplne super. A vobec som nebola chora na jesen, nic. Vrelo a uprimne vsetkym doporucujem.

Colostrum je veľmi učinny na imunologiu. Mam s nou dobre skusenosti. Bližšie informácie Vam môžem poskytnúť.

Dobrý deň, tabletky sa vačšinou používajú ako prevencia a tekutá forma je určená na okamžitý účinok, čiže na aktuálne zápaly v tele, pooperačné a poúrazové stavy, odbúranie teploty, helicobakter, depresie, atd. komplet imunita. Treba si však na colostre pozrieť krajinu pôvodu, pretože veľa ich je z Kanady a Nového Zélandu a tie na nás stredoeurópanov tak nezeberaju pretože tam sa vyskytujú iné baktérie a patogény, Takže jednoznažne stredoeurópske / vyššia cena-vyššia kvalita /.

Yda, my sme kupili v lekarni tekute kolostrum, volalo sa Delta colostrum (nerobim reklamu) , bolo vynikajuce, ovela lepsie ako od LR, ktore sme davnejsie dostali od babky, ale vobec nepomohlo. Toto nestoji ani celych 20 € a mozem uprimne potvrdit, ze je naozaj skvele. Syn zboznuje bananove a momentalne doberame uz 2. davku a exzem je na ustupe, ani nesvrbi, ani nie je uz taky cerveny. Osobne vrelo odporucam!

Renka, je to už nejaký čas, čo si podľa všetkého vyskúšala colostrum na autoimunitné ochorenie. Som v situácii, kedy mi beží nielen o čas, ale doslova o život. Potrebujem serióznu info o účinkoch colostra. preukazne zabralo jeho užívanie, alebo nie? Ďakujem

Michaela, ja mám tiež dobré skúsenosti s colostrum je to úžasný produkt, ktorý by ľudia mali pravidelne užívať aby neboli chorý.

Anka, chcem sa Vás spýtať. Mám 28 rokov a atopický ekzém. Určitý čas mi úplne zmizol, no stresom sa mi opäť objavil, svrbí, neviem sa ho zbaviť. Pomáha aj dospelým, alebo skôr je určený deťom s atopickým ekzémom. Máte s tým skúsenosti? Ďakujem

Colostrum som nejakú dobu užívala, ale nijako zvlášť mi nepomohlo. Oveľa viac mi pomohli klasické probiotikami, ktoré sú navyše lacnejšie. Ma trápila predovšetkým slabšia imunita, často nafúknuté brucho, občasná zápcha a opakujúce sa mykózy. A po pravidelnom užívaní sa mi všetky tieto ťažkosti zlepšili. Probiotík som vyskúšala viac a najlepšie sa mi zdajú tie, od firmy VALOSUN. A neviem, či to bolo vďaka probiotikám, ale po vysadení antikoncepcie sa mi strašne zhoršila pleť a nič mi na to nezaberalo. Až v priebehu brania probiotík sa akné postupne zlepšovalo a teraz už mám pleť rovnakú, ako keď som brala antikoncepciu :slight_smile:

Ja sám to musím priznať, niekedy som to odsudzoval.
No musím povedať, že treba rozoznávať ľudí.
Mali by Ste vedieť koho máte pri sebe, kto Vám chce pomôcť a kto iba zarobiť.
A teraz už ni som závislý na nikom. Myslím, že to kupujem za dobrú cenu.

Na atopicky exem su vyborne kupele vo vyvare z ovsennych vlociek, uvarit precedit do kupela

Súhlasím s Tomášom. Uvedené colostrum poznám je ozaj bombové. Potvrdzujem jeho úžasne účinky. Doma ho mám stále k dispozícií. Nie je colostrum ako colostrum.

Tiež riešim niekoľkoročné zdrav. ťažkosti kvôli čomu som musela ísť do dôchodku ako artrózu, diab. neuropatiu, 40 rokov trvajúce alergie, ktoré prešli aj do histamínovej intolerancie, diabetes a časté zápaly kože z toxínov a keď že mi lieky pomohli minimálne a niektorí lekári ako gastro a ortopédia a kožný mi už nedávajú nič lebo to bolo stále iba o tlmení a nie liečbe tak si pomáham sama a keďže som pred 20 rokmi spolupracovala tiež s už spomínanou nemeckou firmou a viem, že majú 100% kvalitu produktov tak som začala intenzívnejšie používať Colostrum prvé 2 mesiace 100%+neskôr 77% (v lekárňach kúpite max. 40%) pijem stále aloe vera gel, beriem 12 kmeňové probiotiká (v lekárni kúpite jedine slabšie) a riešim aj kyslosť organizmu s minerálmi a stop. prvkami tiež od tej firmy a gelovým krémom s MSM riešim kožu a keďže je vstrebávanie aj účinok podporený dostatočným príjmom C vitamínu tak 2x ročne beriem infúzie vysokodávkového C-vit. -po 2 mesiacoch sa dostavujú prvé účinky a síce krvný cukor je takmer v norme, koža už nereaguje výsypmi a svrbením, začína alergia a ja nekýcham a pred 2 týždňami ma prestali bolieť kĺby, žiadna chrípka-pokračujem v liečbe nakoľko ma to povzbudilo a po rokoch bolestí a iných príznakov mám nádej, že budem ešte normálne žiť i keď netvrdím, že to všetko určite vymizne-mne stačí, že sa už 3 mesiac cítim fajn a ano stojí to peniaze, ale skúšala som tiež tieto produkty v slabšej a lacnejšej forme a nezabrali mi a tak som zase kvôli sebe začala spolupracovať s firmou a pomáham rodine aj okoliu-zatiaľ sa nikto nesklamal-prajem aj ostatným veľa zdravia -ak treba tak poradím s dávkovaním aj produktmi kovacova.lr@gmail.com

Užívam dlhší dobu protopan a som spokojna. A to som vyzkůšala rozne prípravky a nič nězaberalo

Dobry den dajte si obnovit lymfu na Vašom tele a malo by sa to všetko upraviť alebo napište lime@atlas.sk