Colostrum

Ja by som sa k vam ak mozem pripla, citala som, ze je v tejto dobe, no ako nie len kvoli covidu ale tak vseobecne je fajn uzivat koostrum, len je ich fakt tolko, ze no neviem si vybrat

@lucinquamua a @honey19 napisem vam to takto do jednej spravy, kedze sa pytate na to iste :slight_smile: viem vam z vlastnych skusenosti napisat, ze uzivam bovinne kolostrum (kolostrum z dobytka), ktore obsahuje aj beta-glukany ale aj selen, zinok ci vitamin C. toto kolostrum vyraba spolocnost Barny´s a konkretne sa vola: Kolostrum s beta-glukanmi forte. mne velmi vyhovuje prave toto kolostrum a od kedy som ho zacala uzivat, tak som ho ani raz nevymenila :slight_smile: pytajte sa kludne, co vas este k nemu zaujima :blush:

ahoj a to su tabletky alebo nejaky sirup/prasok?

taketo tabletky su to @terihulmi, posielam fotku :slight_smile: mas problem s tabletkami, ci v pohode?Skriny_2021-04-15_124230

Hmmm nevyzeraju nejako hrozivo :slight_smile:

Dakujem ti este raz za vysvetlenie, presne toto som chcela vediet aby som vedela, co vlastne do tela davam. A to je vlastne to mledzivo prvotne, ze ano? Tomu sa hovori kolostrum, ci??

vyzeraju tie tabletky, ze su dost velke, mohli by sa uzivat aj tak, ze by som si to vnutro vysypala a uzila iba ten prasok?? lebo mne celkovo robi problem prehltanie tabletiek :confused:

nie su vobec hrozne a ani velke @bloobie, dobre sa prehltaju, mne nerobia vobec problem.

ano, ano, presne tak to je @lucinquamua ako hovoris, je to mledzivo, ktore obsahuje aktivne latky a preto je take prospesne pre organizmu.

@aluana kludne ho mozes aj tak vypit. ved aj deti od 3 rokov ho mozu a vacsinou co som citala, tak mamicky vysypu prasok napriklad do jogurtu alebo nejakej sirupovej vody, kedze deti maju problem s takymito tabletkami.

jooooj, ani nevies ako si ma teraz potesila. super, tak si ich idem hned aj objednat :wink:

Super, tak aspon nieco som vedela :slight_smile: :smiley: Uz to kolostrum od Barny´s mam doma a aj som ho cez vikend zacala uzivat :slight_smile:

jeeee dakujem ti velmi pekne za fotku, nevyzeraju byt velke, takze to by problem nemal byt. pokial su moc velke tabletky, tak s tymi problem mam, ze ich neviem prehltnut ale tieto vyzeraju este vcelku fajn. aaaa neviem, bavili ste sa tu uz aj o cene? lebo to som nejako nepostrehla. kolko taketo tabletky stoja a su volnopredajne?

všimla som si, že sa tu bavíme o tabletkách Kolostrum s beta-glukánmi forte od Barny´s a tie užívam momentálne aj ja, tak ti viem napísať, že naposledy som si ich objednávala za 11,61€, lebo teraz na ne majú 10% zľavu :wink:

cenu ti tu uz nebudem pisat, kedze ma predbehla komarnianka :slight_smile: napisem ti ale aspon to, ze od nich vsetky vyzivove doplnky su volnopredajne, nie je potrebny ziadny recept ani odporucenie od lekara!