Da sa otehotniet, ak

presne a teraz sú aj prirodzené antikoncepcie, nehormonálne ale stoja viac peňazí, no za to sú účinné

tak my sa zatial riadime len podla toho ako som napisala, a aky teplomer, mas s nejakym skusenosti? to prvy raz pocujem, takze neviem aky myslis

co viem, tak byva aj taky mini pocitac, neviem ako to mam poriadne nazvat:slight_smile:ono to stoji viac ale sa to oplati, on ti urcuje kedy mas plodne a neplodne dni a presne, takze sa kludne mozes nan spolahnut

ved urcite je to u kazdej zeny inak, no ja som sa radila aj s mojou lekarkou a ona mi odporucila cyklokalendar a je to super vec, sice ma deahsie vysiel, ale zatial je to super

a co je to ten cyklokalendar prosim ta? prvy raz to pocujem. ja uzivam antikoncepciu ale chcela by som ju nahradit niecim inym, lebo som velmi pribrala odkedy ju uzivam a to sa mi nepaci, depta ma to.

ja ho mám a je to úžastná vec, ono ti to určí plodné a neplodné dni a je dosť presný aspoň pre mňa

koľko stojí prosím ťa ten cyklotest? ako to vyzerá? bola by som veľmi rada, keby som mohla začať používať prírodnu antiku, lebo čo mám tabletky, tak strašne na mňa pôsobia, čo sa týka hormonálnych výkyvov

To chapem, lebo moj to tiez nema rad, ale tak zena pokym neplanuje mat s chlapom babo, tak sa neoplati riskovat a treba spravit aj kompromis a pouzit jedno z toho, ale tak to uz je na cloveku ako sa rozhodne

My s chlapom nepoužívame nič ani kondóm ani antiku. Spoliehame sa na vyrátanie plodných a neplodných dní a zatiaľ to funguje. Zatiaľ som neotehotnela

tak ale zase to tiez nie je az tak spolahliva metoda si myslim.mam znamu, ktora sa s muzom tiez spoliehali na plodne a neplodne dni ale im to casom prestalo pomahat, kedze ostala tehotna

co je dnes spolahlive, ze jo

keby to bolo také ľahké otehotnieť, tak by každá žena už pomaly mala dieťa. nie je to také jednoduché a tým že ležal na tebe, nemôžeš byť jednoznačne tehotná!

presne si napisala moju myslienku, ktora ma napadla:D

asi tak nejako :slight_smile: dobre si to napísala :slight_smile:

ved viem ako je to v dnesnej dobe, ze na malo co sa da spolahnut

len to si musia aj ini uvedomit :slight_smile:

musia, len tozvie ci si aj uvedomia :wink: