Da sa otehotniet, ak

mam otazku ide o moju kamarátku ona sa mi zdôverila s tým že pred 2 týždňami dostala chuť na sex a kedže nemá chlapca a je panna obtierala sa o vankus a ma psa a tak sa boji že otehotnela a mala na sebe nohavičky ja som jej povedala ze cez nohavičky sa neda otehotniet a uz do konca ked je tehotna prosim o odpoved kto ma pravdu lebo mi tu histerici

Ahojte babi chcem sa spitat z priateľom mávame nechraneni sex ale sem tam mi to tam vitecie ako ho priateľ vyberá môžem tak zostať tehotná ale nie úplne do posvi iba na ...... veľmi pekne ďakujem za radu nebojím sa ci zostanem tehotná len sa chcem spitat priateľ ešte babetko nechce preto sa pitam ci tam je maa šanca na tehotnenie ďakujem peny vecer

Dobri den chem sa spytat este som nikdy nemala pohlavny styk cize som este panna mam 25rokov ale uz by som to chela s jednym muzom ktoreho moc milujem a tak sa chem spytat mozem otehotniet aj s ochranou aj ked to neviberie a vistrieka sa do kondomu jetam nejake roiziko otehotnenia? nechem este bit tehotna ale bojim satoho dakujem vopred

Dobrý deň da sa otehotniet keď moj muz mal dole gate a ja som mala gate aj spodne pradlo a vystieklo mu
Môžem otehotnieť ??
Bojiim sa :’(

urcite nie, vsak pokial nebol v tebe tak ako by si mohla otehotniet? Baby taketo otazky

Prosím vás dá sa otehotnieť po skončení menštruácie? Sú vtedy plodné dni? Lebo moja známa mi stále tvrdí, že áno ale ja si myslím, že pred a po menzese sú prvé dni neplodné

viesco ja si myslim, ze nie, lebo ja s priatelo naprikla vzdy pat dni pred a pat dni po menzese mame nechraneny pohlavny styk a zatial sa nestalo, ze by som bola tehotna:slight_smile:…ale napriklad moja svagrina otehotnela aj cez menzes, takze je to rozne…

to mas u kazdej zeny inak. Mne kamaratka tvrdila, ze neotehotniem pomenzese, ze vtedy by som mala mat neplodne dni a co sa stalo? Uverila som jej a tak to partner par razy po menzese dal do mna a ostala som tehotna:slight_smile: ale pravdaze som stastna, ze sa nam narodil zdravy syncek

no ale tie plodne dni si treba sledovat, nie len takto ci? viem ze je na to aj nejaky teplomer/aplikacie/kalendare a podobne kazda to ma inak ak sa nemylim…

teplomer? to prvý raz počujem:slight_smile: to čo je za teplomer prosím ťa? ja používam len kalendárik, do ktorého si to zapisujem…ale ten teplomer ma zaujíma

ja som tiež ešte nepočula o teplomery:) pravidelne chodievam k mojej doktorke a vždy viem ako a kedy mám plodné či neplodné dni, lebo ja mám problém aj s menzesom, že mi zvykne meškávať, tak chodievam na také kontroly a ona mi vždy povie všetko ohľadom mojich plodných dní a pod.

otehotniet sa da aj cez menzes aj ked niektori tvrdia, ze sa to neda. Myslim si, ze aj ked ma zena neplodne dni tak aj vtedy otehotnie. Clovek nikdy nevie ako ju priroda obdari a v aky cas:slight_smile:

Aspon, ze si stastna s priatelom:slight_smile: horsie by bolo to keby on to dieta nechcel. Nie vsetky berieme antikoncepciu, tak si musime davat pozor. Myslim si, ze u kazdej je to ine, co sa tyka oplodnenia a menzesu

To určite nie. Bola by to príliš veľká náhoda:) Treba si však dávať pozor a myslieť aj troška dopredu aby si nemala takéto povedala by som zbytočné stresy a hlavne pochybnosti čo ak a čo potom …

Čo sa týka antikoncepcie bojím sa ich užívať, neviem ako sa mi to môže potom odzrkadliť či na hormónoch alebo postave. A na druhej strane môj priateľ nemá rád používanie kondómu takže nie sme chránení ale snažíme si dávať pozor a keď to príde, tak bude bábo:slight_smile:

co poznam, moje zname maju jedine problem s vahou, po dlhsom uzivani antikoncepcie zacnu priberat, takze ja sa im vyhybam, radsej neriesim tabletky

Ale tak zase nemusí to na každú tak pôsobiť a teraz je antikoncepcia aj taká, že z nej nepriberieš

Tak tiez poznam par bab, ktore mali problemy s vahou kvoli antike ale to uz je na tebe, ci sa budes snazit tie kilecka dat dolu:slight_smile: Ale ja co mam antiku, tak som z nej nepribrala, mojej gynekologycke som povedala ci by mi nemohla dat nieco menej hormonalne a predpisala mi tabletky, ktore su naozaj super

Presne tak. Antikoncepcnych tabletiek je teraz strasne vela. Kazde maju ine zlozenie aby si kazda zena nasla pre seba tie spravne…Vobec nemusis z nich priberat. Ak sa nechystas otehotniet urcite by som zasla na gynekologiu a tam pre teba najdu najlepsiu formu ochrany…

Je dobre sa urcitym sposobom chranit. no niekto neznesie kondom, iny zas tabletky. V zasade sa vsak oom treba poradit s odbornikom, teda zajst na gynekologiu. Tam sa najde riesenie pre kazdu tak povediac usite na mieru.