Da sa otehotniet, ak

Nie ,ak si si ista ze to semeno nebolo a menstruacia ti moze meskat aj 3tyzdne aj mesiac…

vdaka za odpoved, ak je to pravda, tak sa mi prave dost ulavilo :wink:

Prosim da sa otehotniet ak blizko mna preleti bocian???

Ahojte,chcem sa opýtať za ako dlho môžem otehotnieť po vysadeni antikoncepcie.Mala som nuvaring a neviem ci to funguje tak ako pri tabletkach,ze az o tri mesiace.diky

Ahoj Jerry, tak toto som pocula prvy krat. To by si musela byt asi Panenka Maria aby sa to stalo bez pohlavneho styku. To su len povery, ktore nie su zalozene na skutocnosti.

to brko:ty inteligent …ak nemali na sebe oblecenie…tak moze otehotniet

Chcem sa seriozne opýtať da sa otehotnieť ak som sa chcel uobiť mojej holke na nožky a nejakym sposobom sa jej semeno dostalo na ohambie hned to zistima a utrela to a ešte sa aj umyla na danom mieste…dakujem za serioznu odpoved , nebol náznak vniku do pošvy

teda neie som si isty ci daco vošlo dnu nema to ta spermia daleko alebo ako???

to co je za otazka? jasne ze nie preboha!!!ako mozes otehotniet cez pyzamo!:slight_smile:

co si pass? ked nemas pretrhnutu blanu isto nie ale ot co tvoj chalan vypstil je taky vytok ktory obsahuje aj semeno. ale bat sa nemusis preboha.a nechapem ako ste to mohli skusit ked nemas pretrhutu blanu.to je teda napad

to co ma byt preboha? isto nemozes jezis!!!

jasne ze moze vytiect tekutina.ona vyteka pomerne casto lae nemala by si otehotniet

Neboj sa, nebude tehotná, len nabudúce viac rozmýšľaj, ešte predtým než to bude vonku.

si robila prdel ne…tiez nemusis reagovat na kazdu kravinu co tu kto napise…

chces to v percentach alebo v nejakom pomere, hm???

;)budem budem

mozem otehotniet aj cez nohavicky…lebo mam na vsetko chut a aj som trosku pribrala a nemala som mestruraciu kdo mi pomoze ci som alebo nie

" no jasné,že môžeš "

No ja o tom pochybujem.

no všetko záleží na tom, či sa do teba dostala spermia… Ved si urob tehotenský test a budeš vedieť…