Darčekové poukážky

Aká si ty len zhovorčivá a skromná :smiley:

Aký je môj názor na darčekové poukážky? Tiež ich mám rada. Veľa krát nejakú dostanem a ešte sa mi nestalo, že by som si nevedela vybrať a že by som mala problém ju minúť.

bola som dnes partnerovi kupit darcekovu poukazku na masaz. som zvedava, aka bude reakcia. zajtra ma meniny, tak snad ho to potesi, ze si pojde na hodinku oddychnut.

joooj hegrida, to si mohla aj mne… teraz by som tak veeelmi prijala nejaku masat… moj chrbat je uplne rozobraty…

veď masérov je všade kopa, choď si to dať do poriadku a neotáľaj :slight_smile:

aku darcekovu poukazku pre chlapa na 50tku?

masaz? wellness? moznosti je viacero si myslim alebo nejaka ochutnavka piv, vin :wink:

Ak má rád víno, tak by som mu tú ochutnávku darovala. To chlapa asi najviac poteší, keď môže ísť na niečo takéto.

Pokiaľ to nie darčeková poukážka na nejakú hlúposť, tak je to fajn ako darček…

co je podla teba hlupost? :slight_smile:

Podla mna ma zmysel napriklad masaz alebo nieco na ten styl :slight_smile:

zase taka bohata nie som aby som to mohla rozdavat kazdemu na pockanie :smiley: :smiley:

mne na sviatky len darcekove poukazky kupuju… uz sa naucili, ze ja ich mam rada, ze najradsej si sama nieco pekne na seba kupim…

Poukážky sú super nápad jednak je to osobnejšie a aj originálnejšie ako čokoláda a fľaška na nejaký sviatok :smiley: Ja som kupovala ocovi paragliding napríklad, na ten zážitok bude spomínať veru dlho :slight_smile: Potom kupujem aj poukážky na nákup kozmetiky (v Notino) alebo na oblečenie (Intersport som dávala). Dobré sú aj welness alebo jednodňové zájazdy. Vyberám väčšinou v ZľavaDňa, Zľavohit, Odpadneš.sk alebo Booomer. Dobrý je aj portál https://www.kodino.com/sk/, tam zase nájdem info o zľavách, akciách alebo kde dostanem cashback. Ale najradšej mám tie zážitkové darčekové poukážky :slight_smile: Zážitok si človek zapamätá na celý život

Ahoj, s darčekovými poukážkami síce moc skúsenosti nemám, ale môžem ti odporúčiť portál https://www.kodino.com/sk/ Majú tam zľavové kupóny a kódy pre takmer všetky e-shopy tu na Slovensku a v Čechách. Vždy keď niečo objednávam cez intenet, pozriem či náhodou nemajú nejaký kupón a až potom tovar objednám. :slight_smile:

A ako si ich vyuzival??

Ale prosím vás také kupóny ako poďme v zime na jahody :grin: :laughing:

Vies co niektore kupony sa oplatia, ja napriklad som kupovala susicku cez net a usetrila som cca 70 eciek :wink:

toto sa ti prosim ta ako podarilo?

ved na to su rozne tie kupony, tak cez to sa da, na niektorych eshopoch, treba to sledovat :slight_smile: