Darčekové poukážky

Ahoj, s darčekovými poukážkami priamo skúsenosti nemám, ale môžem ti odporúčiť stránku /www.kodino.com/sk kde nájdeš zľavové kupóny a kódy pre velmi veľa slovenských a českých e-shopov a dá sa z toho niečo ušetriť. :slight_smile:

Ale to sa da len pri kupovani konkretneho darceku nie pri poukazkach nie?

Tiez si myslim, ze to tak nepojde :confused:

A nemáte niekto nejaký zľavový kúpon/kód na túto stránku https://www.avashop.sk/? :smiley:

toto je tip darčekov,ktorym sa vyhybam a ked už neviem čo, tam dám plaketu onglazz s nejakym krasnym portretom. Vždy to poteši

To poteší??..Nie je to zbytočnosť?..Lebo mne to teda tak príde…

Ta plaketa? To skor by som nejaky obraz alebo take nieco, to mi pride lepsie :slight_smile:

ahojte, dajte, prosim nejaky tip na darcek pre maminu:) bude mat okruhliny a nevieme si uz so sestrou vobec rady. darcekovu poukazku sme jej dali na meniny, takze tymto smerom by sme rozhodne ist nechceli.

Tak my sme napríklad darovali poukaz do wellnessu, ale išla tam s takým donútením, že to bolo niečo strašné, už zrejme žiadny takýto dar vymýšľať nebudeme :smiley: Ona je proste ten typ, ktorý najradšej sedí doma. Každý človek je na niečo iné, to je jasné, takže ty musíš vedieť, čo také by ju asi najviac mohlo potešiť.

No pre každého to nie je:) Akože myslím si, že každý jeden človek by si mal vedieť aj oddýchnuť:) Ja sa inak popravde práve kvôli takýmto veciam aj bojím kupovať dary :smiley: Človek proste nevie, či sa tým zavďačí, či to druhá strana neofrfle alebo čo :smiley:

no prvy napad bol prvoplanovy wellness, ano :slight_smile: ale tak nenapadne sme sa od nej snazili vyzistit, ci by to ocenila, ale nebola z toho velmi nadsena :smiley: takze sme to zavrhli, no.
akoze bojis sa kupovat dary?:slight_smile: tak ja zase nemam vo svojom okoli ci v rodine takych nevdacnikov, ktori by ofrflali nieco, co dostanu :smiley: by skusili teda :smiley: vsak vies ako sa hovori - darovanemu konovi na zuby nepozeraj, no nie?:smiley:

mne takisto s poukazkou do wellnessu zamavala pred ocami, ze ci sa ona este potrebuje rochnit v horucej vode :smiley: ako keby to bolo iba o tom, ja neviem.

ked som nevedela, čo mam dat tatinovi k narodeninam, tak som vybrala poukazku do obchodu s nožmi a barber potrebami Poukázka na nákup v hodnotě 500 Kč (dellinger.cz) a on si už kupil čo sám potreboval.

no, kedze moja mamina je takisto taka, ze nerada cestuje, objavuje nove miesta alebo tak, tak sme sa rozhodli, ze jej dame spravit obraz alebo teda portret. proste viem, ze je to vec, ktoru oceni, pacia sa jej take veci, pre nu to ma velku cenu. nicomu sa asi nepotesi viac ako niecomu, co si moze vystavit a bude jej to pripominat nas zakazdym, ked sa na to pozrie.

a aky portret? akoze s jej tvarou ci aky mas na mysli? :smiley: lebo to mi velmi zmysel nedava, kedze pises, ze jej bude pripomina vas.

praveze nie iba ju, co si :smiley: to by som jej nespravila, nakolko viem, aka je :smiley: nerada sa vidi na akejkolvek fotke, nie este tak aby sa mala na portrete vylepenu na stene:) dali sme jej spravit taky portret od Lovectoru, dali sme sa vsetci odfotit akoze vsetky jej deti, poslala som to tam a na zaklade toho nam spravili taky obraz, ale v takej inej grafike, vyzera to akoby to bolo namalovane.

tak to je jasne, ani ja samu seba nemozem vidiet na fotkach vseobecne, takze uplne sa s tym dokazem stotoznit :smiley:

Kupujete radsej na nejaku sumu poukazku alebo na nejaku masaz alebo nieco take? Co je lepsie?

ja osobne uz fakt len na nakup potravin alebo veci podobne. zakazdym sa stretnem s nepochopenim proste :smiley: aj wellness uz som darovala, mamina nebola velmi nadsena. za dobrotu na zobrotu, fakt :smiley: