Dať či nedať operovať priečne ploché nohy

Dobrý deńMarika. Aj ked ste bola na haluxy pred 5timi rokmi, by som bola rada, keby ste mi napísali, ako operácia prebiehala. Tiež mám reumatoidnú artritídu, chodím do Núrchu do Piešťan, a v máji ma bude v Piešťanoch operovať doktor Pravda. Aj Vás operovali v Piešťanoch?

Dievcence lavu mam 11r. Po opetracii nadmieru spokojna, aj pooperacny priebeh, teraz 3 tyzdne po operacii pravej, iny priebeh, nakolko ina metoda… priebeh sa da zvladat dokonca bez liekov… a ako bude dalej uvidim

Ahoj Dada, mne veľmi pomohli vložky Medicovi

Pani Maria, v Piešťanoch v Nemocnici A. Wintera ma operoval 10. 4. MUDr. Ľuboš Klement. 1. 6. idem na rtg. Dúfam že už budem môcť dostúpiť na nohu. Bolesti sa dali vydržať, netrvali dlho. Mám operovaný hallux aj priečnu klenbu ľavej nohy. Doporučujem operáciu čo najskôr.

Dobry den, chcela by som sa opytat, ci ste spokojna s operaciou v PN?

Dobry den, prosim kde v BB ste sa dali operovat na haluxy? Mna to caka tiez a zvazujem Dr. Khouriho, nakolko do statnej ist nechcem, nepocula som dobre skusenosti.dakujem

Dobry den, citam vasu starsiu otazku. Ak sa smiem spytat, ako ste pochodili, resp absolvoval vas syn tuto operaciu? Ako ste na tom dnes?
Syn je po operacii, ale teda, je mi do placu..
Dakujem, Elena, BA.