detský zubár

Potrebovala by som pre svoju trojročnú dcéru zubára. Vedel by mi niekto poradiť dobrého detského zubára v Bratislava, prípadne v Šamoríne?

Ďakujem

Mudr. Cyrichová, na Jadrovej v Ružinove.

www.evident.org

dobry den potrebovali by sme pre nážho dvojrocného syna poradit detského zubára v Piešťanoch… dakujem

Dobrý deň, potrebovala by som poradiť pre 6-ročnú dcéru detského zubára v Trnave, ďakujem

Dobrý deň, prosím Vás o radu .Portebovala by som detského zubára v Bratislave,ktorý ošetruje zúbky v anestézii.Ďakujem

MUDr. Dobeš na Narcisovej ošetruje deti od 3 rokov. http://www.zzz.sk/?profil=2717

www.evident.org

dobrý den prajem, potrebovala by som taktiež kontakt na detského zubára v BA, prosím súrne

Hľadám pre trojročného syna detského zubára v Žiari nad Hronom.

Dobrý deň Lucia, potrebujem aj ja zubárku pre moju dcéru, komu ste išla a bola ste spokojná???

Hladam detskeho zubara v Bratislave. Neviete mi nejakeho poradit???
Surne!! Prosiiim :slight_smile:

Dobry den potrebovala by som pre moju
trojrocnu cerku poradit detskeho zubara v Bratislave.
ma strasne pokazene zuby a derave a obcas ju bolia neviem co mam robit

Poradi niekto zubara pre deti,ktory osetruje chrup v hypnoze? Najlepsie v NR,TT alebo BA. Dakujem. SMS na 0903845671

ROFL Pacientske povedomie je vazne ze strasne. V Europe som sa nestretol s nikym ,kto by robil hypnozu a zuby.Nemyslis nahodou narkozu? Niektoré poisťovne ho preplácajú. Potrebujete však potvrdenie od psychológa, že trpíte panickým strachom či fóbiou. A podstupit tak velke rizikom ktore nesie narkoza…

Poradte detského zubára v BB. Malá má panický strach zo zubárov. /4,5r / Ďakujem

Dobry den prosim o radu potrebujem kontakt na zubneho lekara v Martine ktori ošetri dieta pod narkozou mam problem zo synom a odporucili mi lekara v martine ale nemam kontakt dakujem sme z Rajca a toto by pre nas bolo najblizsie dakujem za pomoc Maja

Dr. Goga osetruje aj uplne male deti. Je to na trnavskej ceste.
www.gogadentcare.sk

Prosím o radu, hľadám detského zubára pre 4 ročného syna, má niekto skúsenosti s Dr. Válekovou, Bachova ul.? Ďakujem

Mám podobnú prosbu. A otázku. Naozaj sú v Bratislave len dvaja zmluvní detskí stomatológovia? Jeden z nich ma už poslal do kelu, s tým, že už má plno. Doteraz som našla info o detských zubároch len v súkromných stomatologických centrách. Záleží mi na synových zúbkoch, ale tie cenníky sú veľmi “zaujímavé” čítanie.

Ahoj,ja mam tiez malu 4rocnu dcerku a dost dlho nam trvalo zohnat pre nu zubara. Nakoniec chodime k pani doktorke Kisovej do KArlovky.Je mila, ma super vztah k detom, pouziva moderne materialy a skoro vsetkykazy jej urobila bez vrtania s ozonom.Stalo to sice dost penazi,ale stalo to za to.Skus