Dobrý zubár - Košice

Prosím, poraďte mi dobrého zubára v Košiciach. Ja som strašný bojko. A tiež mi napíšte, koho určite nie!

Ahojte, už dlhšiu dobu ma strašne bolia zuby. Neviem z čoho môže byť tá bolesť. Bola som u mojej zubárky ale tá ma poslala domov že mi nič nie je a povedala mi len že si mám dať tabletku od bolesti. Mne tá však nezabrala a bolesti pretrvávajú. Chcela by som navštíviť nejakého iného zubára. Vedeli by ste mi poradiť?

ahoj :-) rada by som ti poradila ak budem vediet. A z kade pochadzas? Podobny problem som mala aj ja ze moja zubarka by ma stale napchavala len liekmi alebo mi hned chcela trhat zuby a vrtat, ale to nieje vzdy potrebne a to som zistila az pri terajsom zubarovi ku ktoremu chodim uz rok

som rada že si napísala a že mi chceš pomôcť :-) Pochádzam z malej dedinky pri Košiciach. A bola by som najradšej ak by si teda vedela o nejakom zubárovi v Košiciach. Nechcem ďaleko dochádzať, keďže mám aj malé deti a musím byť s nimi. Ty si z kade?

pokial budem vediet, tak preco nie? A ako som si precitala co si odpisala tak hned som si pomyslela ze ti budem vediet poradit. Pretoze pochadzam priamo z Kosic. A mam tam vsetkych doktorov

A ku komu si chodila doteraz? My s manzelom navstevujeme dentalne centrum v Kosiciach uz dlhe roky a sme tam spokojny. Ak by si chcela, mozem ti poskytnut aj viacej informacii. Len sa pytaj, co by ta zaujimalo :-)

lebo poznám ľudí, ktorý sú takí, že nechcú pomôcť, tak som ostala milo prekvapená že sa tu niekto nájde kto mi chce poradiť. A chodíš k súkromnému stomatológovi?

Prepáč ale to tu radšej nechcem písať ku komu som chodila, teda ešte stále som tam nahlásená tak aj preto radšej nie. Potom keď tak to napíšem, ak si nájdem nového a budem spokojná. A ktoré dentálne centrum navštevujete?

Ľudia, prosím poraďte aj mne stomatológa. Ale súrne by som to potrebovala pre manžela. Má veľké problémy zo zubami a už som sa do toho obula ja a začala som to riešiť. Aj keď drahšieho alebo hlavne aby mu dobre spravil zuby, ďakujem za každú radu

Cawte, vedeli by ste mi prosim poradit kliniku kde bielia zuby?

mozes napisat o ake problemy ide? co ho trapi? a hladate stomatologa z kosic, ci z kade pochadzate?

Navstevujeme dentalne centrum na zlatej ulici, vies kde to je priblizne? Ci nepoznas az tak dobre Kosice?

Vsak takych klinik je urcite viacej. Z kade si? Asi by si chcela nejaku v tvojom bydlisku aby si nemusela cestovat, ci?

Vobec neviem ci ich je viacej, ja som nenasla este ziadnu ale budem rada ked mi poradis. Ano, presne taku chcem, aby bola blizko mojho bydliska a to teda Kosic. Nie som priamo z Kosic, ale tie mam najblizsie

Nie sú to až také zase problémy ide skôr o estetickosť. Tie jeho zuby vyzerajú hrozne a dosť tým trpí. Nemôže sa usmievať a pri hovorení si dosť často zakrýva ústa a preto ho chcem aj potešiť aby si dal spraviť nové. Áno, najlepšie by bolo keby to bolo v Košiciach

medzi nich ja nepatrim:-) Tusim ze je ta klinika ktoru navstevujem sukromna ale maju zmluvy so vsetkymi poistovnami

Teraz si to hneď neviem vybaviť že kde presne, ale však si to nájdem na internete že kde to presne je. Aký je postup keby som tam chcela začať chodiť?

Tak v tom pripade si este vobec ani nehladala ked si nenasla. Lebo ja som si hodila len do googlu kliniky Košice a vyhodilo mi minimalne tri. A jednu z nich navstevujem aj ja. Tam viem sto percentne ze aj bielia zuby, v tych inych to neviem, to by si si musela zistit

aha tak, ja som myslela ze ma nejake zdravotne problemy so zubami, ale tak to mi mohlo byt hned jasne ze to by si sem nepisala a hned by ste isli na pohotovost. A to na komplet vsetky zuby potrebuje dat spravit ci iba niektore?

Poprípade si to pozri na internete na mape že kde sa nachádzajú. Postup? Však klasický, len tam zavoláš, objednáš sa prostredníctvom recepcie k jednotlivému lekárovi a potom prídeš na prvú konzultáciu. Podľa toho čo už bude potrebné ohľadom zubov robiť ti spravia na návrh práce a objednajú na ďalšie zákroky