Dobrý zubár - Košice

Nie všetky, iba niektoré. Keby všetky tak sa asi nedoplatíme:-) Zopár má takých zlých a škaredých ktoré je potrebné vymeniť

to som rada teda že existujú ešte aj taký ľudia:-) Hlavné je že má zmluvy s poisťovňami. Ale niektoré zákroky si musíš aj doplácať, že?

A ty chodíš ku ktorému doktorovi? Je ich tam viacej? Ktorý je najlepší?

Mas pravdu nehladala som, nemala som nato cas:/ A ktoru ty navstevujes? A davala si si bielit aj ty zuby? Co to tak cca stoji?

to je jasne ze si musim aj doplacat. Ale vsak to tak mas u kazdeho jedneho stomatologa a nie len stomatologa ale aj u inych doktorov musis za nieco doplacat a za nieco nie

Hej, je ich tam viacej doktorov. Ale ani neviem podľa čoho to zadeľujú že ku komu. Mňa už hneď pri prvej prehliadke objednali k pánovi doktorovi Cuľbovi

mozno raz si bude musiet dat spravit aj vsetky zuby:-) To mu tam spravia fazety, nie?

Aj som si to myslela, lebo fakt keby si hladala tak najdes aspon nejake kliniky. V kosiciach navstevujem to centrum na zlatej ulici. A davala som si tam aj bielit zuby. Uz si presnu sumu nepamatam, ale zda sa mi ze okolo 200€ som platila. Kazda klinika ma ine ceny, mozno niekde aj lacnejsie bielia zuby, musis si to pozistovat. Ja som aj preto viacej platila lebo mi bielili zuby zoom technologiou. Nechcela som iba vnutorne bielenie

Aha a u nich sa ako spravaju k pacientom? Myslím teda správanie doktorov k pacientom. Naozaj nemám rada takých doktoroch ktorý sú arogantný, nevypočujú si pacientové problémy a podobne veci. Mám skúsenosti aj s takými a nerada by som zase na nejakého takého natrafila

Zoom technologia to je aka prosim ta? To ti ako robili?O tom som este vobec nic nepocula :O

To neviem, ale však asi fazety si dá spraviť. To by mu už mali tam povedať že čo je potrebné aby mu spravili, nie?

áno, máš v tom pravdu. Ale napríklad korunky alebo fazety u nich koľko stoja?

ano, tam kde chodim ja, tak tam to prebieha tak ze pri 1 konzultacii ho doktor vysetri, pozrie do ust a zisti co je potrebne. Potom navrhne a rozpocita si pracu na kolko to je potrebne dni a podla toho objedna aj pacienta na osetrenie

Naozaj máš skúsenosti aj s takými? Tu sa mi to ešte nikdy nestalo, že by boli nejaký arogantný a nevypočuli by si ma. Vždy keď tam príde tak sú príjemný, porozprávajú sa so mnou o mojich problémov a potom sa doktor pustí do svojej roboty, pozrie zuby a podľa toho povie či niečo treba alebo stačí prísť až na ďalšiu preventívnu prehliadku

Ano, zazila som uz aj take spravanie a nebola som s tym spokojna. Teraz si nato davam uz radsej pozor, tak preto som sa nato aj teba opytala. A k nim sa objednava telefonicky?

A kam to chodíš prosím ťa? Môžeš mi to napísať, ak to teda nie je tajné:-)

hej, hej mozem ti to napisat. Chodim do Kosic na zlatu ulicu, do dentalneho centra. Nebudete to mat daleko? Z kade vlastne pochadzate?

Nečudujem sa, že si dávaš už nato pozor. Dá sa objednať aj telefonicky, na ich stránke sú kontakty a treba zavolať na recepciu alebo majú na stránke aj formulár a v prípade záujmu ho môžeš vypísať a zaslať a oni by ťa mali kontaktovať

Tak to vôbec nemáme ďaleko. Možno nejakých 10 minút autom takže by to mohlo byť v pohodičke. A tam sa objednáva telefonicky, či?

Poradil by mi niekto dobrého zubára, ktorý vie pekne opraviť zuby a za prijateľné ceny? Ďakujem, už som dosť z toho zúfala, lebo všetkých čo som vyhľadala boli príliš drahý:/ Ešte raz ďakujem