Dobrý zubár - Košice

rada by som ti poradila..chcela by som ale vediet z kadial pochadzas, aby som ti neporadila stomatologa ktory je vzdialeny od teba vela kilometrov a ty by si musela zbytocne cestovat..hm?

Nikdy si o zoom technologii nepocula? Skus si pozriet aj videa na youtube aby si tomu lepsie pochopila ale je to bielenie zubov pomocou lasera a je to dokladnejsie bielenie zubov. Ja vobec nelutujem ze som si to dala, kazdy mi chvali teraz moje zuby;-)

Pochádzam z Turni nad Bodvou a najbližšie také veľké mesto mám Košice. Fajn by bolo keby si mi vedela poradiť zubára niekde v okolí Košíc alebo priamo v Košiciach

Nie, veru ze som o tom nepocula. Pocujem o tom prvy krat. Ale som rada ze si mi to napisala a idem si pozriet aj to video. Uvidim co je to zac a potom by som sa mozno nato objednala ak to nebude nic strasne. Aj ta to bolelo?

pochadzas z Turni nad Bodvou? Ked som bola mala, tak sme tam byvali ale po case sme sa prestahovali do Kosic. To je nahoda;-)Doteraz si chodila ku komu k zubarovi?

Ostala som v soku, predtym ta asi netrapilo bielenie zubov ze?Ja som si to vsetko predtym ako som isla na zakrok prestudovala aby som vedela co ma bude cakat a ktora technologia je najlepsia. Pozerala si si to video? Co nato hovoris?

budes to mat naozaj dost blizko:-) inak sa ti ospravedlnujem ze ti odpisujem az teraz, ale akosi som si nevsimla ze si mi pisala. Objednava sa tam bud telefonicky, ze zavolas na recepciu a objednaju ta k danemu lekarovi alebo im tam cez internet posles formular. Tieto dve moznosti maju, tak si uz vyber ktoru chces:-)

Fakt ste tam bývali? To je náhoda:-) Poznáš všetkých zubárov v KE? Ten môj už išiel ale do dôchodku a pridelil ma k nejakému ale u toho som bola raz a povedala som že už viac nie. Ty ku komu chodíš? Neviem či sem môžem meno napísať, hm?

Netrapilo, a preco by ma aj malo ked som to nepotrebovala? Mala som pekne, bezproblemove zuby az pokial neprisiel prvy porod a deti. Potom sa mi zacali kazit zuby:( Pozerala, vyzera to zaujimavo, ale neboli to, ze?

To chapem ze pokial si mala pekne zuby tak ta to nemalo preco trapit. Mna tento problem trapil celu moju mladost a konecne som si splnila svoj sen a dala si zuby vybielit. Preto som to mala vsetko prestudovane:-) Nie, vobec to nebolelo, len samozrejme taky blby pocit, ale ten mam ja vzdy ked mi nieco robi zubar v mojich ustach a to ma asi kazdy, si myslim

ano, fakt sme tam tiez byvali:-) Poznat, poznam. Vsak v KE je viacej dentalnych centier s mnohymi dobrymi zubarmi. Napriklad dentalne centrum na zlatej ulici alebo diamondsmile a ine. Hovori ti to nieco? Ja s manzelom chodime do toho na zlatej ulici. Tam su fajn doktori a my sme tam spokojny uz dlhe roky. Myslim, ze by si aj mohla, tak skus napisat

Názvy tých dentálnych kliník mi niečo hovoria ale vôbec neviem aký sú tam zubári a ako sú ľudia spokojní s nimi. Ale keď píšeš že vy ste, tak sa skúsim nakontaktovať. Majú na nete číslo napísané alebo aký je postup keby som tam chcela ísť? To už je jedno, nebudem to tu radšej písať, ok?

Vsak to ze nemala som s tym problemy, nic ma netrapilo. Teraz mam a trapi ma to. Hej chapem, ten blby pocit mavam aj ja vzdy u zubara. A kolko si cakala na tento zakrok?

mali by mat na ich stranke napisany kontakt a aj adresu kde sa presne nachadzaju. Objednava sa tam telefonicky, ze zavolas na recepciu a oni ta uz objednaju k danemu stomatologovi alebo formou vyplnenia formulara. Okey, je to tvoje rozhodnutie

Ked ta to trapi, tak s tym co najrychlejsie nieco sprav. Mna objednali o nejake tri tyzdne, ale zalezi to od toho kolko maju pacientov. Tam je ich viacej stomatologov, takze myslim ze az tak dlho cakat na zakrok nebudes. Nakontaktuj sa na nich a popytaj sa ich na vsetko

Nevadí, ja som tu tiež teraz dlhšiu dobu nebola, sme si to tak vrátili navzájom :D Vybrala som si tú možnosť že som im tam zavolala a objednala som sa, ďakujem zato, že si mi poradila:-)

Ďakujem že si taká milá a že si mi všetko napísala. Idem si pozrieť ten kontakt a zajtra tam zavolám a uvidím čo mi povedia. Ešte jednu otázku mám, dlho sa čaká na termíny k ním? Majú veľa pacientov?

Chcela by som sa Vás spýtať, je tu niekto komu robili fazety? Alebo nejaký takýto náročnejší zákrok so zubami? Ako ste to zvládli, a koľko ste cca platili?

Mne robili fazety, takze ti kludne mozem povedat co ta zaujima. Neviem ci ide o narocny zakrok ale kazdopadne ide o drahy zakrok, ale nelutujem!

Máš problémy s estetickou stránkou tvojich zubov? Alebo to pre niekoho zisťuješ? S mojou maminou som toto isté prednedávnom riešila..Kľudne sa pýtať čo ťa zaujíma:-)