Dobrý zubár v Bratislave

Prosím vás o radu,

hľadám dobrého zubára v Bratislave - jedná sa mi o prístup, cenu aj kvalitu. Nemám na to, aby som platil desiatky tisíc korún zbytočne. Mám zlé skúsenosti z posledných 5 návštev zubárov (vystriedal som 4roch). Každý z nich mi poradil iné riešenie, iné vyšetrenia a vytiahol odomňa viac ako 10 000 Sk, mám dosť pokazené zuby, chcel by som niekoho, kto má najbližší termín nie za 3 mesiace ale napr. o týždeň, niekoho kto pracuje cez aj víkend alebo po 16:00 a nie cez pracovný čas a niekoho, kto si zapýta iba toľko, koľko mu patrí a nie aby ma zdieral zbytočne z peňazí, ktorých mám aj tak málo. Napíšte prosím svoje skúsenosti, ak máte s niekym dobré.

Michal, mám výbornú zubárku,milú,srdečnú,nie je drahá, má uzatvorené zmluvy s poisťovňamy, chodí ku nej celá naša rodina a ešte sa nikto nesťažoval,koho som k nej poslala. Dr. Roštárová, Drobného 8, t.č.02/64286554. Držím ti palce. Danda.

Viete mi povedať, či má aj svoj rontgen?

tak ze dnes som volal “Dr. Roštárová” a chel som sa objednat a odpoved : “nebereme nových pacientov” tak tu nevypisujte na internete ze mám výbornú zubárku,milú,srdečnú lekárku … ked sa ku nej neda objednat .

Tiez hladam zubara tu v Bratislave. Pozna niketo Mudr. Daria Lysičanová. Dostala som na nu kontakt a ze je vraj dobra, ale bola by som pokojnejsia, kedy mi to este niekto potvrdil :slight_smile: Dakujem.

Tiez mozem odporucit Dr. Lehotskeho, sedem rokov som nebol u zubara zo strachu, vyskusal som a uz sa nebojim, a som nadmieru spokojny s kvalitou zakrokov…

NAJSUPER je MUDr. Tomýš Pánek. Neskutočne milý, múdry. Používa lase, dormicum.

skuste sa pozriet na www.dccentrum.zzz.sk

ahojte ja vamm odporucam v bratislave dental plus tehelnaa 26.super pristup a co je vyhodou?neplatite vstupne vysetrenia ani za vystavenie karty vrelo odporucam

ja sa chcem opýtať na ten Oradent že koľko je to draho pretože ani veľmi nemam predstavu. Neviete niekto koľko sa tam zaplati za kaz v zube a blomba viem ze zalezi od toho aka.

MUDr. Sestak - Kramare. Som spokojna s odbornostou, vybavenim ambulancie (vsetky rontgeny, pristroje - robia aj operacie) a aj s cenou - platim o polovicu menej ako u zubarky, ku ktorej som chodila pre tym. Podla mojej info by mali brat aj novych pacientov.

Ahoj. Prosim mohol by si mi napisat, s ktorymi lekarmi mas zle skusenosti. Lebo aj ja si hladam momentalne dost surne dobreho stomatologa a rada by som sa vyhla tym, ktorych popisujes. Dakujem.

Viete mi dat nejake referencie - podelit sa o skusenosti s doktorom Kostalom s Oradentu?
dakujem za reakcie

Vie niekto o MUDr. Edelsteinovi - ako robí zuby?

Dobrý deň,
som študentka zubného lekárstva - ošetrím zubný kaz (každá výplň, aj biela len za 3,32), preventívna prehliadka a odstránenie zubného kameňa zadarmo. ambulancie sú výborne vybavené.
mobil:0911 121 407

Ahoj, Branka
mohla by si mi, prosim, poslat info na mail.
Vdaka

Ahoj,
nemala si tu napisany mail, tak som ti nechala odkaz tu :-). Pocas studia zubneho lekarstva musime mat kazdy semester splneny urcity pocet vykonov. Robime na Stomatologickej klinike na Heydukovej. Ak by si sa chcela nieco opytat, napis mi na ester18@gmail.com

Ahojte, vie mi poradit niekto dobreho zubara (najlepsie v Dubravke alebo Karlovke), ktory mi opravi sfusovane zuby od predchadzajuceho lekara za rozumnu cenu? (Najlepsie zazmluvneny s Vseob. zdravotnou)
Dakujem :slight_smile:

Je mily a vidno nanom, ze ho ta zubarina strasne bavi

ja som cerstvo skoncena zubarka ale ta potrebujem vyviezt z omylu co sa tyka preventivnej prehliadky. ty ako student si nemozes zobrat ludi do obvodu, lebo ziaden nemozes mat. lekari ktori robia na heyducke “nasich” pacientov do svojho obvodu nezoberu (vlastna skusenost) cize ty mozes urobit prehliadku, vlastne musis, ale preventivna prehliadka to nebude. pretoze preventivna prehliadka sa vykazuje poistovni a ked nemas zmluvu s poistovnou, nemozes vykazat preventivnu prehliadku. inak vsecko sedi.