Dobrý zubár v Bratislave

Máte niekto skúsenosti so zubnou ambulanciou
ORADENT v Ba ?

Oradent je super neporovnatelne z ostatnymi zubarmi…osobne Dr. Kostal som spokojny su prijemny a ceny su adekvatne vykonom teda kvalitou aj celkovym pocitom z osetrenia. Aj ked zubar neni nikdy prijemny ale tuto je to asi najznesitelnejsie :slight_smile:

ahojte, má niekto skúsenosti s Dr. Pagáčovou? prerábala mi plombu (snímok odhalil kaz pod tou pôvodnou), ktorá ma za 4 týždne po “výmene” začala bolieť… zrejme preto, že starú plombu vybrala a bez preliečenia mi zub “zatvorila”.
tak mi zub rozvŕtala a dala mi tam liečivú vložku. pred vŕtaním mi pichla anestézu, nakoľko bol už poriadne citlivý. zub prestal bolieť, avšak o 2 dni ma začalo bolieť ďasno v jeho okolí. predpokladám, že sa mi tam rozvinula nejaká infekcia…
na Dr. Pagáčovú som dostala skvelé referencie, ale začínam o nej pochybovať…
v živote ma zuby neboleli a odkedy som u nej, trpím…
uvažujem, že sa poobzerám po inej zubárke…

bola som na stránke Oradentu (Mierová 52, ale našla som tam len Dr. Lehotskú a Dr. Lehotského.

Mne sa pozdáva MUDr. Goga http://www.zzz.sk/?profil=4226 bol som u neho nedávno, úplne v pohode mladý zubár - čerstvo otvorená ambulancia, nemá ešte priveľa pacientov, takže sa dá objednať celkom rýchlo - kvalitu neviem posúdiť, lebo mi robil iba zubnú hygienu, ale veľmi jemne a bez krvi, potom mi vysvetľoval ako si mám správne čistiť zuby a používať zubnú niť. Ale bez poisťovne škoda - 50 EUR za ústnu hygienu, no som spokojný.

Dobry den, ma niekto osobnu skusenost s ODONTOLOG-om?

Zdravim,
prosim Vas ten Dr. Sestak je mlady, stary ? Robi kvalitne ? Ake su cakacie doby a ake ceny ?
Dakujem
Anna

Pocul uz niekto o zubarke Gudrun Vavrovej ?

Poradte mi prosim dobreho zubara na Strecnianskej v BA. Dakujem

Ma niekto skusenosti so zubarom DRAHOMIROM ŠICHMANOM v DUBRAVKE?? (Kolegyna mi ho odporucila…) Prip. s R.MIKLATKOM v Dental Plus? Alebo Dr. PAPAJOVOU (Dadovou) v Apolo BC? Hladam totiz dobreho zubara v BA. Uz vyse dvoch mesiacov ma velmi boli horna stvorka. Jedna zubarka v BA (Vaďurova - nechodte k nej!) mi ho zbytocne vyvrtala az k nervu, odfaklila tretinu zuba (zbytocne), a odvtedy mam s nim problemy. Moja zubarka v BB ho neskor zaplombovala (ale vraj tam dala iny material, nie klasicku bielu plombu, lebo ze ta by nechytila, uz bolo dost zo zuba prec). Lenze ten zub ma po tristrte roku zacal boliet a boli uz dva mesiace. Kaz tam ale vraj nemam. Tak mi zubarka v BB navrhla vybrat nerv, a neskor urobit korunku. Pripadne pockat, ze sa zub sam upokojí, ze si vytvori nejaku regeneracnu vrstvu či čo. Co si o tom myslite? Ja by som si najradšej dala tu plombu vyvrtat a urobit novu. Neviem, ci by to pomohlo. Zub predovsetkym reaguje na studene, teple, sladke ap. Ale boli aj inokedy.

mohla by si mi prosim ta napisat kde by slm ta nasla ordinovat.hladam dobru zubarku za prim cenu

mudr. daniela kociskova bola velmi dobra v novem meste nic ma nebolelo a dost dobra cena :slight_smile: v poliklinike istrochem … www.zubok.sk

Zdravim!Poculi ste niekto o doktorovi BAbcanovi?Neviete aky je a ake ma ceny?Nenasiel som nanho nijake referencie.Dakujem za kazde info,Martin Chudy

Dr. Sestaka si mozete pozriet na stranke www.sestak.sk a uvidite ako vyzera :slight_smile: Ma teraz este jednu mladu zubarku, uplne mlada baba, takze sa striedaju. Co sa tyka kvality, tak o tom v tomto pripade absolutne nepochybujem. Je to zubar, ktory ma uroven. Cakacie doby, to uz je horsie, ale ako kedy. Ma velmi milu sestricku s ktorou sa da dohodnut. Ceny pre mna v pohode, zazila som ovela drahsich. Som spokojna a som rada, ze som sa o tejto ambulancii dozvedela.

ahoj, viem ze mi nikto neveri, ale mam smrtelnu fobiu zo zubarov, na kazdu preventivnu prehliadku sa musim mesiac mentalne pripravovat. nevie nahodou niekto o zubarovi, ktory mi da celkovu anesteziu, nech to aspon raz prezijem bez slz a bolesti???

Dr.Sichman-vyborny pristup,mily, ako mala som ku nemu chodievala este ked pracoval v MT a spokojna :)…vynikajuci odbornik,odporucam

Babcan je asi najdrahsi zubar v BA,ale zevraj vyborny. Info mam od kamosky, ktora tam bola na vybratie osmicky a 200€ fuc.

Minule som tam bola skusit dentalnu hygienu a maju tam dost poctivu hygienicku, ktora mi nauctovala 49,70€ a dala mi este aj kefku zadara. Co som bola predtym v Schill Dental, tak som zaplatila za to iste 93€ a ziadna kefka.

Ma niekto skusenost s Dr.Aurelom Duckom?

Zubari su dobri pokym mas peniaze.Tak je to aj tu v susednej Viedni. Zubarku mam super ponuka my korunku za 500 eur a potrebujem ich asi 5 ks.Dobre co? Hladala som nieco V Bratislave ale po tom co tu citam same staznosti som si to rozmyslela.Skoda ze este stale po tolkych rokoch u nas neplati nas zakaznik nas kral.