Dobrý zubár v Bratislave

Neviem ci slovenske poistenie hradi aj zakroky v EU,ale vo Viedni je vela zubarou ktory robia zakroky pod narkozou,alebo zubari ktori sa zaoberaju a liecia specialne pacientou s fobiou…

Bola som u doktorky Livovej na Sibírskej a je dobrá, odporučam

Ahoj Zuzka, chcem sa opytat, co nakoniec zabralo na tvoje trapenie so zubom. Ja mam to iste a uz sa 7 tyzdnov trapim. Aneviem, ci si mam dat ten nerv vytiahnut alebo je to zbytocne. Dakujem

No, bola som u zubara, povodnu plombu (na 4-ke) mi odvrtal, a este vyvrtal kaz aj niekde inde v tom zube. Problem ale stale pretrvava uz dalsie 3 mesiace - medzi zubami 4 / 5 ma stale boli! (Som si ista, ze problem je v 4-ke, i ked zubar nevie co mi sposobuje bolest. ) Zajtra idem k nemu znova, s novym (snad kvalitnejsim) rengenom. A uvidim (e)…

Ahoj, chcela by som ta poprosit o kontakt na Teba, manzel je po nehode a pretoze bral silne lieky, strasne sa mu zacali kazit zuby, uz sme boli asi u 5 zubarov, ale katastrofa co ma v ustach, vdaka. kontakt kitky13@azet.sk

Skus Dr. Lehotskeho, robi fakt bezbolestne. Ked aj nieco citis, tak ta nebude trapit a radsej ti prida injekciu. Mam to overene na vlastnej kozi a ja som tiez poriadny strachopud.

Dr. Šichmana poznám zatiaľ len z ošetrovania zubov mojich detí, výborný prístup, milý, náš syn sa nikde nechcel dať ošetriť, ku nemu chodí rád, odborník-zatiaľ neviem posúdiť, ale aj ja sa k nemu chystám.

Ano mam skusenost, je to velmi dobry zubar, bola som s nim nadmieru spokojna a odporucam.

Ahojte, nie som z Bratislavy, ale byvam tu uz druhy rok a stale sa odhodlavam najst si tu aj zubara. Nie, ze by mi nezalezalo na peniazoch, ale som ochotna do zubov invesovat, ak to bude potrebne. Ide mi o to, najst nejakeho kvalitneho a dobreho zubara, ktory robi bezbolestne a ma aj ludsky pristup. Poradte mi, prosim nejake typy. Dakujem.

Dobry den, ak by ste mali zaujem, tiez som studentka zubneho lekarstva. Ak by mal niekto zaujem o osetrenie kazov, cena 3,32 eura za vypln. Kontakt: 0902 527 557

Neviete poradiť nejakého dobrého zubára na Heydukovej? Ďakujem.

Náhodou neviete o nejakom zubárovi, ktorý robí zuby aj v narkóze? Ďakujem.

Ahoj branka, za kolko robite keramicke korunky?

Chcem sa opytat, ci ma niekto skusensot s ordinaciou Stonadent v Petrzalke?

MUDr. Patrik Macák, robí aj v celkovej anestéze. Normálne sa robia pred tým interné vyšetrenia, a počas zákroku je prítomný anestéziológ.

Dobrý deň, som študentka zubného lekárstva - 5. ročník, ošetrím zubný kaz (každá výplň, aj biela len za 3,32), odstránenie zubného kameňa zadarmo. Mobil: 0911 121 407

Stonadent vrelo doporucujem. Chodili sme tam s dcerou vyse 10 rokov, perfektna starostlivost, mily pristup pani doktorky Blahutovej aj personalu. Potom sme sa dali nahovorit na “lacnejsiu” zubarku, ktora ma zmluvu s poistovnou. Nielen, ze sme mali stale pocit, ze tam otravujeme, ale po 1,5 roku kedy tvrdila, ze vsetko je v poriadku, hoci dceru zuby boleli, sme sa vratili k MUDr. Blahutovej, ktora ihned urobila RTG a nasla dcere 11kazov!

Ano, dr. Ducko je vynikajuci odbornik. Mne skoro uz z nicoho spravil dva krasne zuby a ostatni zubari si ma posuvali medzi sebou. konecne sa mozem smiat. Velmi mu dakujem.

A RTG robía na ambulancii alebo posielajú niekde inde?

Pani doktorka je výborná, príjemná, chodím k nej 15 rokov a som veľmi spokojná. Za primerané ceny sa postará o váš chrup, určite budete spokojný.