Dobrý zubár v Bratislave

stomatológia

(Júlia) #81

Dobry den, chcela by som spytat, ci nema niekto nahodou skusenosti so zubarkou v Ruzinove pani MUDr. Lindou Borskou? Potrebujem si co najrychlejsie dat zablombovat zub a nemam zubara v Bratislave. Dakujem velmi pekne za pomoc.

(Janka K.) #82

Zdravím, chcem sa vás opýtať aké máte skúsenosti so stomatologickou ambulanciou Dentalcare v BA? Ďakujem.

(silvia) #83

Ahojte, chcem sa opýtať, či má niekto skúsenosti s pani dr. Andreou Kvietkovou, pracuje na Čiernej vode. Ďakujem.

(ivona) #84

Dobrý deň. Som študentka posledného ročníka stomatológie. Ak by ste mali záujem, za rozumnú cenu vás veľmi rada ošetrím a poradím (prehliadka, odstránenie zubného kameňa, ošetrenie kazu, RTG). 0902 237 467 (O2) alebo 0918 876 777 (Orange).

(Viera) #85

Dobrý deň, mám skúsenosť s p. doktorkou Borskou, bohužiaľ negatívnu, je dosť povrchná a na všetko hovorí, že to sa nedá urobiť. Viera z BA ružinov

(Lola) #86

Ahoj, robí v Pro Care, Daxnerovo námestie.

(Lola) #87

Ahojte, prosím neviete mi niekto povedať názor na zubárku MUDr. Janu Čopákovú? Alebo niekoho ďalšieho z ProCare: MUDr. Lenka Schubertová, MUDr. Martin Košťal, MUDr. Natália Gálisová alebo MUDr. Stanislav Hollý? Bola by vďačná za váš názor na nich.

(Martina) #88

Aj nase deti k nemu velmi radi chodia - je mily, humorny, vysvetli postup, respektuje dieta.

(kika) #89

Dobrý deň, mala by som veľký záujem o bližšie informácie, ako by prebehlo vyšetrenie, kde by sa vykonávalo, ošetríte aj chrup v zlom stave alebo robíte len jednoduché úkony? Ďakujem za odpoveď

(Martin) #90

MUDr. Janka Čopákova je šikovná mladá zubárka, odporúčam.

(margi) #91

Dobre skusenosti mam s MUDr. Pavlom Bartom z polikliniky v Ruzinove.

(Sisa) #92

Ahoj Petka! U akeho zubara si prosim bola? Vobec neviem, kam v BA ist, vsetko je to strasne drahe. Dakujem

(Eva) #93

A to, ze je to tam neskutocne drahe, to ste zabudla pripisat! Jeden obycajny kaz s tmavou blombou ma stal 170 eur!

(Dana) #94

Súhlasím, u Schilla je to predražené a prišla som o zub, ktorý ma predtým nebolel.

(Dana) #95

Neviete mi niekto povedať, aká je pani doktorka Gudrun Vávrová? Kavalita a cena? Ďakujem.

(Dáša) #96

Ja chodím k MUDr gundrun vavrovej 17 rokov a som veľmi spokojná. Primerane ceny, ľudsky prístup a kvalitná praca.

(nela) #97

Ja chodim k pani Dr. Beznákovej už dvadsať rokov som nadmieru spokojná. Len mi je ľuto že sa presťahovala a neviem nájsť kontakt. Má to byť niekde v Ružinove. Nevie náhodou niekto Kde? Ďakujem!

(nika) #98

Som študentkou stomatológie v 6. ročníku a už plné 3 roky ošetrujem pacientov na praxi na Klinike stomatológie a maxilofaciálnej chirurgie na Heydukovej ulici.

Ponúkam stomatologické ošetrenie pod stálym dohľadom zodpovedného zubára za minimálne ceny (u študentov sa platí iba za použitý materiál). Poskytnem komplexné konzervatívne ošetrenie – preventívne prehliadky, kompozitné a amalgámové výplne, ošetrenie koreňových kanálikov, ošetrenie detských pacientov. Následne po dohovore možná protetická a chirurgická terapia.

V prípade záujmu sa objednajte na telefónnom čísle : 0910 363 798

(Roman) #99

Ja mam velmi dobru skusenost so zubarkou Lydiou Fesenko, ktora je na seberiniho 21. daval so msi tam robil dve korunky. kontakt ma na stranke noe. sk

(Nikola7) #100

Ja nikomu neodporucam v Bratislave Dental Plus… Ja som sa tam objednala na dentalnu hygienu, nikto mi nepovedal ze sa plati za 50 minut 40 € - bolo mi povedane, ze za 40 € mi odstrani slecna dentalna hygienicka povlak a kamen zo zubov ! Prisla som do ordinacie polhodinu obkecavala jak si mam cistit zuby a neviem co, potom mi trosku nieco v ustach porobila ale ani neodstranila kamen ani kompletne povlak, povedala ze dasna krvacaju tak nech pridem nabuduce a az vtedy mi povedala ze 40 € je za 50 minut, hlavne ze dovtedy to prezentovali akoze za 40 € vam spravime kompletnu dentalnu hygienu a vlastne za nic si odo mna zobrala 40 €, co ma celkom zruinovalo kedze este samostatne nezarabam… To je moja skusenost… s Dental Plus v Bratislave na Tehelnej ulici…