Dobrý zubár v Bratislave

Dobry den, chcela by som spytat, ci nema niekto nahodou skusenosti so zubarkou v Ruzinove pani MUDr. Lindou Borskou? Potrebujem si co najrychlejsie dat zablombovat zub a nemam zubara v Bratislave. Dakujem velmi pekne za pomoc.

Zdravím, chcem sa vás opýtať aké máte skúsenosti so stomatologickou ambulanciou Dentalcare v BA? Ďakujem.

Ahojte, chcem sa opýtať, či má niekto skúsenosti s pani dr. Andreou Kvietkovou, pracuje na Čiernej vode. Ďakujem.

Dobrý deň. Som študentka posledného ročníka stomatológie. Ak by ste mali záujem, za rozumnú cenu vás veľmi rada ošetrím a poradím (prehliadka, odstránenie zubného kameňa, ošetrenie kazu, RTG). 0902 237 467 (O2) alebo 0918 876 777 (Orange).

Dobrý deň, mám skúsenosť s p. doktorkou Borskou, bohužiaľ negatívnu, je dosť povrchná a na všetko hovorí, že to sa nedá urobiť. Viera z BA ružinov

Ahoj, robí v Pro Care, Daxnerovo námestie.

Ahojte, prosím neviete mi niekto povedať názor na zubárku MUDr. Janu Čopákovú? Alebo niekoho ďalšieho z ProCare: MUDr. Lenka Schubertová, MUDr. Martin Košťal, MUDr. Natália Gálisová alebo MUDr. Stanislav Hollý? Bola by vďačná za váš názor na nich.

Aj nase deti k nemu velmi radi chodia - je mily, humorny, vysvetli postup, respektuje dieta.

Dobrý deň, mala by som veľký záujem o bližšie informácie, ako by prebehlo vyšetrenie, kde by sa vykonávalo, ošetríte aj chrup v zlom stave alebo robíte len jednoduché úkony? Ďakujem za odpoveď

MUDr. Janka Čopákova je šikovná mladá zubárka, odporúčam.

Dobre skusenosti mam s MUDr. Pavlom Bartom z polikliniky v Ruzinove.

Ahoj Petka! U akeho zubara si prosim bola? Vobec neviem, kam v BA ist, vsetko je to strasne drahe. Dakujem

A to, ze je to tam neskutocne drahe, to ste zabudla pripisat! Jeden obycajny kaz s tmavou blombou ma stal 170 eur!

Súhlasím, u Schilla je to predražené a prišla som o zub, ktorý ma predtým nebolel.

Neviete mi niekto povedať, aká je pani doktorka Gudrun Vávrová? Kavalita a cena? Ďakujem.

Ja chodím k MUDr gundrun vavrovej 17 rokov a som veľmi spokojná. Primerane ceny, ľudsky prístup a kvalitná praca.

Ja chodim k pani Dr. Beznákovej už dvadsať rokov som nadmieru spokojná. Len mi je ľuto že sa presťahovala a neviem nájsť kontakt. Má to byť niekde v Ružinove. Nevie náhodou niekto Kde? Ďakujem!

Som študentkou stomatológie v 6. ročníku a už plné 3 roky ošetrujem pacientov na praxi na Klinike stomatológie a maxilofaciálnej chirurgie na Heydukovej ulici.

Ponúkam stomatologické ošetrenie pod stálym dohľadom zodpovedného zubára za minimálne ceny (u študentov sa platí iba za použitý materiál). Poskytnem komplexné konzervatívne ošetrenie – preventívne prehliadky, kompozitné a amalgámové výplne, ošetrenie koreňových kanálikov, ošetrenie detských pacientov. Následne po dohovore možná protetická a chirurgická terapia.

V prípade záujmu sa objednajte na telefónnom čísle : 0910 363 798

Ja mam velmi dobru skusenost so zubarkou Lydiou Fesenko, ktora je na seberiniho 21. daval so msi tam robil dve korunky. kontakt ma na stranke noe. sk

Ja nikomu neodporucam v Bratislave Dental Plus… Ja som sa tam objednala na dentalnu hygienu, nikto mi nepovedal ze sa plati za 50 minut 40 € - bolo mi povedane, ze za 40 € mi odstrani slecna dentalna hygienicka povlak a kamen zo zubov ! Prisla som do ordinacie polhodinu obkecavala jak si mam cistit zuby a neviem co, potom mi trosku nieco v ustach porobila ale ani neodstranila kamen ani kompletne povlak, povedala ze dasna krvacaju tak nech pridem nabuduce a az vtedy mi povedala ze 40 € je za 50 minut, hlavne ze dovtedy to prezentovali akoze za 40 € vam spravime kompletnu dentalnu hygienu a vlastne za nic si odo mna zobrala 40 €, co ma celkom zruinovalo kedze este samostatne nezarabam… To je moja skusenost… s Dental Plus v Bratislave na Tehelnej ulici…