Dobrý zubár v Bratislave

Stať sa pacientom na Heydukovej nepovažujem v súčasnosti za výhru. Panujú tam pomery ako v minulom režime a ceny nezodpovedajú úrovni ošetrenia. Vyplýva to z vekového priemeru primárov a prednostu zariadenia, ktorí sú už zrejme unavení z celoživotnej pôsobnosti. Mladí lekári asi nemajú šancu. Okrem toho pri ošetrení treba rátať s prácou študentov stomatológie. Používané materiály pre neprotekčných paciientov tiež nie sú tie najmodernejšie. Pri protetických prácach sa platí vopred s tým, že pacient netuší, kedy práca bude hotová a či vôbec použiteľná. S reklamáciami potom nepochodí a v zúfalstve začne hľadať iného lekára. V čakárni som často počul, že pacienti končia v Maďarsku. Úplnou raritou je príjmový pokladničný doklad, ktorý nešpecifikuje jednotlivé položky a nie je z neho zrejmé, či pacient platí 2 alebo 10 koruniek.

V ambulancii priamo maju aj RTG, podrobnejsie informacie su na ich internetovej stranke.

Dobrý, neviete náhodou kde teraz pracuje Dr. Košťál z Oradentu? Už tam totiž nepracuje. Chodila som k nemu, bola som spokojná. Pomôže mi niekto, s informáciou, kde by som ho našla, kde pracuje? Ďakujem, Kaja

Asi reagujem neskoro, ale predsa len prispejem názorom. K Mudr. Vavrovej chodím asi 15 rokov a som s ňou veľmi spokojná. Doporučujem, ale vraj má dosť plno!

Rada by som sa spýtala na dr. Rovnú. (IMPLAMEDR) Pracuje na Jarabinkovej ul. aj so svojím otcom. Nemáte žiadne skúsenosti? Ďakujem

Ahojte, viete mi dať nejaké referencie na MUDR. Kočiškovú z polikliniky Istrochem?

Ja mam naopak negat. skusenost u Dr. Sestaka, ma podla mna vysoke ceny, neviete vopred kolko budete platit, sa mi stavalo bezne, ze tak plus minus, ako chceli mi nauctovali, s dovetkom, ze dnes je to trosku drahsie, uz tam nechodim, lebo este dajme tomu, ze by ma osetroval Dr. Sestak, ale mna len taka zabka mlada po skole tesne, nie je zla, ale to mozem ist hocikde a neplatit za znacku Sestak, ak to robi nejaka absolvetnka, inak ked este boli v detskej nemocnici na Kramaroch, tak sa to dalo, ale teraz su v luxuse na namesi Slobody, a adekvatne k tomu aj nastavili ceny, v podstate raz tak drahe, ako to bolo na Kramaroch.

Ach jaj, zial, je to tak, pripajam sa k nazoru Danky a inych, ktori tu pisu, ze je to len a len o peniazoch. Dr. Sestak ma sklamal, lebo mi povedal, ze ukon bude stat 80 Eur, nakoniec to bolo cez 200 Eur a este sa tam tvaria, ako keby boli panmi zemegule, nuz co. Uz normalne sa mi zda, ze v Bratislave sa jednoducho neda najst normaly zubar, ktory je aj schopny aj dostupny, skratka taky kompromis medzi cenou, kvalitou, vybavenim.

Ja chodim k pani doktorke Globanovej, ktora pracuje v Schill Dental v Bratislave - Karloveske rameno 8 - a som nadmieru spokojna. Som ochotna tam dochadzat, aj ked byvam v Novych Zamkoch - 100 km od Bratislavy. Je to len hodina cesty rychlikom a to je to najmenej, co moze clovek urobit pre svoje zdravie a pre svoju spokojnost. Zubari v NZ pracuju na urovni 18-teho storocia, ani jeden z nich nerobi pacientom v ramci prehliadky röntgenove vysetrenie. V Schill Dental sa to robi, pricom pouzivaju digitalny röntgen, dalsie vec je ta, ze na opravu malych kazov sa pouziva ozon, ktory vysaje iba poskodene tkanivo a pacient tym padom nestraca aj cast zdraveho tkaniva, ako je to pri vrtani beznou vrtackou. Pokial ide o termin, tak termin bez problemov dostanete v priebehu 2 dni, pricom ak si potrebujete dat opravit viacere zuby naraz, tak si kludne mozte vypytat termin aj na 3 hodiny a ochotne vam vyjdu v ustrety. Kedze pracujem v zahranici a na Slovensko pridem nanajvys 3x za rok, tak mi to maximalne vyhovuje.

Dobrý deň, chcem sa spýtať na MUDr. Jána Dobeša, je dobrý? Robí kvalitne? Ďakujem.

Ake maju ceny v Stonadente ? Velmi rada by som tam isla, len nemaju na stranke cennik.

Ahojte, nemáte niekto skúsenosti s ošetrením u MUDr. Duránika? Ďakujem. Erika

Ahoj. Mozem sa prosim Vas spytat ake ma MUDr. Ducko ceny? Na maily to nema uvedene a potrebovala by som 4 korunky. Dakujem moc.

Stonadent je super, odporucam. Ja som mala cely zivot strach zo zubarov, ale tu som prekonala svoj strach. A starostlivost je super, vidno ze panovi doktorovi na tom co robi aj zalezi a neodflakne ta. My sme tam cela rodina, plus moj priatel. Moj brat s priatelkou dochadzaju za nim az z Prievidze. A je mi fuk, ci to je drahsie, hlavne ze viem, ze je dobry.

Dobrý deň, hľadám nejakého schopného, dobrého a lacnejišieho zubára tu v Bratislave. Viem, že je to v dnešnej dobe problém, lebo buď si nevedia, čo by pýtali alebo zanedbávajú starostlivosť. Ďakujem veľmi pekne za radu a odporúčanie.

Ja som bola zase na chirurgickej extrakcii s osmickou v Schill Dental a tiez to tam stalo 200 €, ale vobec nelutujem tie peniaze a som nadmieru spokojna, nakolko predtym som uz rovnaky zakrok zazila u ineho, lacnejsieho zubara v okrese Nove Zamky a tam som veru spokojna nebola, takze v kvalite poskytovanych sluzieb je neporovnatelny rozdiel.

Stať sa pacientom na Heydukovej nepovažujem v súčasnosti za výhru. Panujú tam pomery ako v minulom režime a ceny nezodpovedajú úrovni ošetrenia. Vyplýva to z vekového priemeru primárov a prednostu zariadenia, ktorí sú už zrejme unavení z celoživotnej pôsobnosti. Mladí lekári asi nemajú šancu. Okrem toho pri ošetrení treba rátať s prácou študentov stomatológie. Používané materiály pre neprotekčných pacientov tiež nie sú tie najmodernejšie. Pri protetických prácach sa platí vopred s tým, že pacient netuší, kedy práca bude hotová a či vôbec použiteľná. S reklamáciami potom nepochodí a v zúfalstve začne hľadať iného lekára. V čakárni som často počul, že pacienti končia v Maďarsku. Úplnou raritou je príjmový pokladničný doklad, ktorý nešpecifikuje jednotlivé položky a nie je z neho zrejmé, či pacient platí 2 alebo 10 koruniek.

Aj mna by to zaujimalo, vobec nanho nemozem zohnat kontakt. Akoby sa po non prepadla zem. Dufam, ze este robi zubarinu?

Tak to je trosku drahe, mne zubar za 4 korunky plus ukon dal cenu 520 za vsetky.

Ahoj, je to pravda, doktor Babcan je vynikajuci. Tiez som bola u neho na vybratie osmicky, ale je velmi drahy - 160 eur.