Dobrý zubár v Bratislave

Dobrý den. Hľadám spolahlivého zubára / zubárku v Bratislave za prijatelné ceny v okolí Nového mesta, resp. Ružinova. Viete mi niekoho odporučiť, popripade pridať cenu za plombu a röntgen? Ďakujem

Dr. Čopáková mi dala zbytočne vyhotoviť rtg zubov za 100 E, vraj to potrebuje k preventivnej prehladke… zvlastne, ze ini zubari nic take nepozaduju… nebol som s nou spokojny.

, , , , treba íst Mudr. Fesenková na Seberíniho 21, je tam kľud, pohoda, žiaden cirkus, seriózne jednanie, dobre ceny, o všetko sa konzultuje ako a čo urobiť, hlavne neunáhlene, dá sa dojednať vhodný čas pre každého, maximálna spokojnosť,

Zvlastne kde prosim robia OPG za 100EU?

Ahoj a vieš dať aj kontakt? Dr. Lehotský a kde pracuje? Vďaka

Dr. Lehotský pracuje v Oradente, Mierová 52 / A. Majú stránku na internete, je tam aj cenník. Ceny má skutočne vysoké, ja som si u neho dala urobiť reendodonciu, pretože pracuje s mikroskopom, dal mi vždy injekciu aby som určite nič necítila, hoci to bol mŕtvy zub. Celková anestézia ti je zbytočná, aby si nič necítila, úplne stačí lokálna. Lehotského sa netreba báť, je síce (občas) mierne žoviálny, ale samozrejme v rámci slušnosti.

Dobry vecer, ahojte, neda mi nenapisat svoju skusenost s centrom Delta Med na Starych Gruntoch. Podobne ako mnohi z Vas, aj ja som si chcela v Bratislave najst zubara a na odporucanie som isla do spomínaného centra Delta Med. Akosi som bola priradena k MUDr. Lehotskemu, ktory mi povedal, ze mam 11 kazov. Roky ma nic nebolelo, roky ziadny zubar nevrtal, nic mi nebolo, nemala som ziadne zdravotne tazkosti a 11 kazov mi bolo divnych. Nepocuvala som vsak svoj instinkt, ktory hovoril, daj si second medical opinion, slepo som doverovala, ved aj brat, ked menil zubara, tak mu menil 14 plomb a v Prahe za to vyzahloval 50 000 KC. Problem nastal chvalabohu hned pri prvom zube (bol zle vytvarovany a citlivy na teple / studene, dost bolel) a MUDr. Lehotsky pouzil pojem, ktory som pocula prvýkrát v zivote: endodoncia! Po tazkostiach, ktore som nikdy predtým nemala (vsetky zuby mam zive) , som isla k svojej starej zubarke s prosikom, ktora mi povedala, ze mam 0 kazov. NULA! Chcem verit tomu, ze kaz bol pod plombou, ktoru menil MUDr. Lehotsky. Potom som volala cloveku, co mi toto centrum odporucil a on povedal, ze tam chodi k MUDr. Vandovej, ktora je absolutne super, perfektna! Nemam referencie na MUDr. Lehotsku, tretieho zubara v tomto centre. Musim vsak povedat, ze pristup v Delta Med bol skvely, super sestricka, prijemna atmosfera, len ten zubar… Vezmite si ponaucenie a slepo nikomu nedoverujte. Ak Vam bude cokolvek divne, ziadajte second opinion. Ja budem nadalej chodit k svojej starej zubarke, pri ktorej ani neviem, ze zuby mam, ale Vy, co hladate nového zubara, budte obozretni a nenechajte nikoho na Vasom zdravi zarabat… Pekny vecer!

Prosim ma niekto skusenosti s Mudr. Košťalom Martinom stomatologom ake ma ceny. Ďakujem. Napište mi.

Dr. Kvietkova je dobra ale velmi draha a taktiez trochu odmerana.

Si nenarocny. Podla mna pani Dr. Fesenko je lacna a nie je dobra. Vyletela som zo stolicky, ked mi zacala odstranovat zubny kamen s prednej strany a to na prednych zuboch. Pokracovat asi nie je uz treba.

Dr. Kvietkovu na Čiernej vode neodporúčam. A hlavne ak k nej chcete ist s detmi. Mam osobnu skusenost. Žiadal som, aby dala 6r. dcere injekciu od bolesti. Injekciu jej nedala s odpovedou “nema ju tam čo boliet”. Ked dcera začala plakať od bolesti p. Dr. Kvietková začala na ňu kričat "prestaň plakať ! "

Čaute viete mi poradiť nejakého fajn zubára v BA? Je mi v podstate jedno v ktorej časti. Už som sa raz ulakomila na to, že som chcela čo najbližšie k domu a potom to tak aj dopadlo a bola som nútená odísť, keďže som nebola spoko..

Zuszka aj si niekoho zohnala? Taktiez by som potrebovala najst zubara, ale ja skrz to ze potrebujem chrup dat do poriadku, pretoze ho mam strasny :frowning: najma co sa tyka prednych zubkov, tie by som potrebovala asi uplne nahradit korunkami a vobec neviem na koho sa s tym obratit.

na koho sa s tym obratit? Preco to neriesis so svojim zubarom?
Predne zuby su velmi dolezite, preto je aj velmi dolezite aby boli pekne urobene, mne ich robili na sukromnej ambulancii aj ked ja nemam robene predne zuby ale 4,5 a sama viem ze je potrebne verit zubarovi ked nieco taketo si chces dat urobit

moj zubar no to je kapitola sama o sebe myslim ze to rovno by som mohla takto zostat pretoze by som vyhodila kopu penazi a utrpela vacsiu ujmu ako teraz zazivam s tymito zubkami. Viem predne zuby su prva vec co cloveka zaujme to je darmo. Takze ty si verila tomu tvojmu?

@renosiac Ja osobne sa bojim zubarov. Ako decko som sa nebal do vtedy kym som nezacal navstevovat trochu psychicky narusenu zubarku. Kolkokrat mi aj zdravy zub vyvrtala. Uz davno nerobi ale strach mi ostal oddectva.

nie neverila som. Chodila som pred tym ako som si bola dat urobit zuby u sukromneho, k statnemu a to nebola vobec vyhra preto v podstate som zacala patrat aj cez znamych a tak kadejako kde su nejaki schopni lekari, zubari na ktorych by som sa mohla obratit :slight_smile: tak sa skus na sukromnu ambulanciu obratit

marinebrother tak zo zubarov ja ani taky strach nemam, ja hlavne potrebujem dat zuby do poriadku a bude vsetko v pohodicke, na sukromnu ambulanciu? myslis ze sukromna ambulancia, ze to zarucuje spravnu a kvalitnu starostlivost? Nemusim sa obavat pri sukromnych ambulanciach?

Záleží akú súkromnú ambulanciu si vyberieš, sú súkromné ambulancie, ktoré si pýtajú kopu peňazí a myslím, že ani by si toľko nemuseli a potom sú ambulancie, ktoré sú taká zlatá stredná cesta čo sa týka ceny a dokážu človeku sa aj povenovať a aj odviesť kvalitnú prácu, preto aj súkromné ambulancie treba vyberať s rozumom

Nezarucuje ale skor si najdes dobreho sukromneho zubara ako dobreho statneho aspon moje skusenosti su take :slight_smile: ale chce to trpezlivost. Tak obavat sa nemas podla mna nejako coho pretoze ty uz podla pristupu lekara budes vediet dost… ja som isla nakoniec k zubarke, ktoru mi bratrancova zena odporucila, ze ona k nej chodi tak som do toho isla…