Dr. Natura - Colonix

Dobry den, chcel by som sa opytat, ci mate neake skusenosti s tymto pripravkom na precistenie criev? Bolo by dobre pocut aj nazor odbornikov, ak by tu boli - mozu napisat. Vyzera to naozaj dobre, ale vyvolava to vo mne trosku pocit nedoveryhodnosti, kedze to nie je predajne v lekarni ani na lekarsky predpis, cize ide len o alternativnu medicinu. Vdaka za rady a postrehy, majte sa.

mne by bolo potrebne ocistit sa zvnutra mam zapchy a nadmernu plynatost ale neviem ci je to doveryhodna vecicka mozno niekto poradi nie?

Noo, mňa by zaujímalo, ako to chutí a či to niekomu pomohlo - a či by naozaj vyšlo z čreva to, čo majú na obrázku na webe?

no ale lacne to veru nie je ale dobre to moze byt ze?

aj mna by zaujimalo ci ma niekto s tym, skusenost,alebo je to len draha internetova reklama?

som tiez alternativnym liecitelom…videl som ten obrazok toho obludneho vyjavu…neviem pavol,ale pri pohlade na tu priseru ktora sa da teraz pocitacovo vytvorit som mal tiez zmiesane pocity…nech uz je to akokolvek,ide nam tu viac o to precistenie criev ako o drahy sarlatansky pripravok…ak mate zaujem si precistit creva a zaludok tak treba denne pit ±4litre harmancekoveho caju…asi 1mesiac,nie horuci…

Colonix pomáha na 1000%!!!Mala som 2 balenia a neviem ani opísať,ako je účinný a ako mi pomohol.Najhoršie na tom je,že tie obrázky na webe sa objavili aj u mňa doma.Neviem ako,ale Colonix ma donútil si zmeniť aj stravovanie,naučila som sa jesť striedmejšie.

Colonix je veľmi účinný,aj keď sa zdá drahý.Po prepočte ne deň,tá čiastka až taká vysoká nie je.Myslím si,že sa oplatí doň investovať.Mne pohohol veľmi výrazne,som spokojná.

No,tak mne sa stalo presne to,čo ukazujú na stránkach drnatura a to,že zo mňa vyšli také stvory,že mi z toho bolo na vracanie.Je to vôbec možné?Nikdy predtým som nič takého nespozorovala.

No,aj alternatívna medicína je na počudovanie niektorých neveriacich nesmierne účinná.

Ale áno,je to možné,ja som bola tiež v šoku,čo zo mňa ten Colonix vyhnal.

A to fakt ste našli niečo také na záchode,ako je zverejnené na tých stránkach drnatura?To je hrooozné!!!Mám teraz pocit ,že som aj ja plná toho svinstva.

Otázne je, či to aj ten colonix nespôsobil, aby to vyzeralo tak dôveryhodne a nakoľko je zdravé to, že to colonix tak drasticky z Vás vyhnal.

Mne osobne sa takéto drastické metódy moc nepozdávajú. Všetko z mierou, radšej jesť vlákninu, kyslú kapustu a kefíry ako nejaký prášok, čo Vás prinúti vysrať hlieny a všetko čo v čreve máte.

Chcem si objednať Colonix,môžem poprosiť o viacej info?Také konkrétne,nie z ich stránky.

Hlavnou účinnou zložkou Colonixu je bežne dostupná vláknina zo skorocelu indického - Psyllium a cca pár ďalších byliniek, ktoré sú však iba pomocnými, doplnkovými ingredienciami.
Nech sa nikto na mňa nehnevá, no predávať/kupovať za vyše 1 100,- Sk niečo, čo sa dá bez väčších problémov namixovať doma za necelých 150,- Sk (krabica kvalitného psyllia stoji 85,- až 100,- Sk), to je už fakt na pováženie…
No čo už! Proti gustu žiadny dišputát…
Zdá sa, že doverčivosť Slovákov i naďalej konverguje k svetovému maximu…

Skoda, ze sa tu rozobera len otazka, co vsetko z cloveka vylezie. Bola by som rada, keby sa k teme vyjadrili odbornici - lekari. Nemoze to sposobit problemy? Predsa aj zaneseny vyfuk od auta moze po radikalnom ocisteni odhalit urcite deformacie sposobene zubom casu - stencenie steny a pod. Nemaju potom ti ludia ine problemy - s crevami a crevnou florou?

nemusi to byt zle, ale su aj lacnejsie alternativy s rovnakym ak nie lepsim vysledkom. Creva sa ocistia a co dalej? Treba predsa zregenerovat crevnu stenu, pripadne preliecit zapaly, ktore sa casto vyskytuju, potom obnovit mikrofloru, a vediet sa postarat o creva aj po detoxikacii, Ja sama sa zaoberam alternativnou med.uz 10rokov, a nie je to take jednoduche : nieco spapam, potom to zo mna vylezie, co tak naucit sa stravovat, pouzivat prirodne preparaty ako prevenciu, a v prvom rade si uvedomit dolezitost zdravia pred vypuknutim vaznejsich zdravot. problemov

ahojte este raz, lepsie som si pozrela zlozenie toho “zazraku”. To si nikdo nevsimol, ze Klericaj, Paranil aj Paranil Jr. maju uplne rovnake zlozenie? trochu zvlastne, dalej obsahuje napr. aloe vera, ta ale nie vhodna pre hocikoho ma aj negativne učinky, napr. u onkologickych pacientov, dalej plod papaye - to si diabetici rozmyslia ci si to daju, obsahuje dost cukru aj susena. Tie byliny su spracovane po suseni, takze učinok je možno tak na 20%, takze co zabera je naozaj ta vlaknina ta ma nepopieratelne učinky a na to by skutočne postačilo Psyllium, v kombinacii ked bylin tak koncentrovanych, čiže lisovanych zastudena ( živych)

Mam problemy kozneho charakteru, hlavne tvar, take ake som nemala ani v puberte, vzdy som bola stihla ,teraz priberam o dusu, plet otrasna, nafukovanie a bolesti brucha,Po kazdom jedle mam pocit ze mi stoji jedlo az v krku, tak som plna a mam pocit ze mi vobec netravi, akoby by mi strava niekde ostala stat.Uz dlhsie sledujem stranku DR.Natura, ale nie som este presvedcena ci si to objednat, cena je dost vysoka,penazi nemam nazvys,uz som vyskusala vselico,co ked to zase nepomoze?bola som na sprche criev v ustave lekarskej kozmetiky a mesiac bol pokoj,stravu som si upravila, vlaknina,malo masa, zelenina a ovocie,probiotika.Problemy vsak pokracovali, presla som uz onkologicky ustav,kolonoskopiu, gastroskopiu zhora styrikrat, helikobacter mam uz vraj negativny po styroch prelieceniach,ale vzdy po mesiaci problem opat zacne.Tvar vyrazky, nedostatocne spracovanie stravy, bolesti brucha.Nie je na fore nejaky lekar, ktory by sa k tejto teme Colonix vyjadril?

pre Andy…neskusala si gastrovysetrenie pre podozrenie na celiakiu?