Dr. Natura - Colonix

tiež mám veľký problém s plynatosťou, čo je naozaj nepríjemné a obťažujúce,už som skúšal aj psyllium, ale uplne ma uchvatila stranka o Colonixe,zvazujem kvoli cene - je tu niekto, kto to absolvoval, a nastala u neho pozitivna zmena, ako ju propaguju???

Prosím o zaslani Program Colonix.

Pridávam kód EMMA200706

Adresa: Košice , pražská 14 ,04011

Robili mi testy na celiakiu,nezistili nic,dakujem ze si mi odpisala,asi si ten Colonix objednam,uz som vyskusala vsetko mozne, posledny mi ostava Colonix a potom uz iba nejaky liecitel.

Je to povod za tie peniaze,už nikdy viacej to svonstvo nechcem vidieť.

Prave teraz som si objednala pripravok Colonix dufam že mi pomôže,už som všetko vyskušala.Citala som članky na internete,že ako pomohol ostatnym.Tak aj ja dufam že mi pomôže.Ak ano tak sa svami podelim zo skusenostami.

Zlato…to prasknem!!!

Okrem toho sa neda takto pausalizovat ,keby to aj fungovalo nemozes predsa tuto kvotu pozadovat automaticky a rovnako od 120 kiloveho dvojmetroveho chlapa a aj od 47-kilovej meter-pätdesiatpätky …nemyslis?

Ked som sa ozaj snazila dodrziavat (a to len TROJ!-litrovy ) pitny rezim,bolo mi zle,tlacila som to do seba nasilu proti zdravemu rozumu,bola som plna vnutorneho napätia a nepohody a v bruchu mi to clupkalo pri kazdom kroku…naco a komu je toto dobre?

Dobry den,
Takze dat za Colonix 3.330 Sk je bláznovstvo! Preco sa nezaujímate o crevnu sprchu, ktora je niekoľkokrát účinnejsia nez nejaký predražený preparát. Navstívte napríklad stránku, http://rrc.sk/crevna.html prípadne si na internete nájdite crevnu sprchu najblizsie k miestu výsho bydliska. O detoxikáciu organizmu sa zaujímam niekoľko rokov, a je mi na vracanie z týchto prípravkov, ktoré sú skvelým biznisom v prvom rade. Zasa sa pár Slovákov nechá namotať na skvelý prípravok, ked tu máme riešenie dokonalé a lacnejšie. Ale prosím, ked chcete platiť veľa za tú mizériu, tak prosím. Ale aspon si hydrocoln terapiu a črevnu sprchu naštudujte na internete, skor , ako budete niečo kupovať.

Mily Jozef, tiez sa zaujimam o detoxikaciu organizmu,a som typ cloveka,ktory potrebuje vyskusat vsetko na vlastnej kozi.Mam za sebou crevnu sprchu,tiez precistujucu hladovku-kedy som pila 20dni len cistu vodu,a tiez Colonix- za myslim 2530,- A bola som s tym velmi spokojna-cisti sa cele telo,pri crevnej sprche len hrube crevo.Precitajte si knihu od Malachova-dokonala ocista tela.Kazdy sme iny a niekomu nieco pomoze,niekomu nie.

Dobry den, asi pred pol rokom som si spravil 3 mesacnu kuru s COLONIXom. Pricom som sucasne presiel na vitariansku stravu. Nemal som az take vazne problemy ako niektori co tu pisu. Mal som skor problemy s imunitou a chripkami. Pred niekolkymi rokmi predtym som mal silnu pliesen na lavej nohe, tu mi odstranili lieky od koznej. Ked som zacal uzivat Colonix, mislel som si ze sa precistim za mesiac, no nic zvlastne zomna nevychadzalo, prichadzali myslienky ze to vzdam, no neurobil som to. Az po mesiaci sa objavilo v stolici nieco ako na fotkach www stranky. A potom sa to zacalo, skoro kazdy den zomna odchadzalo pomerne dost vela usadenin, niekedy svetlich, niekedy tmavych, tvaru podobnych ako na fotkach (ja to volam hroznove strapce, mam spravene vlastne fotky). Nechapal som ako moze zomna tolko tychto veci vychadzat, pretoze som bol aj tak velmi chudy. Tie usadeniny riadne niekedy zapachali a bolo mi jasne ze museli byt v mojich crevach riadne dlho. Urcite si nemyslim ze Colonix vytvara tieto usadeniny. Usadeniny su z nevhodnej stravy! Zistil som ze nie je dobre jest vela ovocia a ovocnych stiav. Myslim si ze ovocie v spojeni s tukom a pliesnami v tele dokazu velmi rychlo vytvorit gelove huste lepkave usadeniny v crevach, co som si vsimol. Colonix taketo nieco zomna vytiahol. To je vsak moj pripad pretoze som bol na surovej strave, z toho vypliva ze ani zdrava surova strava nie je pre kazdeho vhodna ak je zle na cloveka pomerovo zostavena. Po kure som zistil ze vlastne moje problemy dlhorocne suvisia s pliesnami. Doporucujem protipliesnovu dietu, kto ma rozne problemy, skuste si vyhladat na www strankach za co vsetko mozu pliesne. Taktiez som sa dostal k diagnostike z oci, je to velmi dobra metoda ktora odhali komplexny stav ludskeho tela na zaklade ktorej moze byt doporucena velmi presna a ucinna liecba pre roznych ludi, pretoze kazdy jeden mame ine problemy, geneticke oslabenie po predkoch, kazdy sme nieco ine zanedbavali, inac sme sa stravovali.
Skuste si najprv diagnostikovat od odbornika iridologa vas zdravotny stav a potom budete vediet ci je potrebna ocista colonixom alebo tie peniaze radsej investovat do inych kvalitnych liecivych pripravkov.
Ti co nemate skusenosti s Colonixom nemali by ste sa tu vyjadrovat.
S pozdravom Ondrej, skorpik@pobox.sk , 0903268981

Velmi dolezite su tiez pri tejto kure colonixom masaze brucha a sport ako napriklad behanie. Velmi vyrazne sa zvysi precistovaci ucinok kury.

Dostala som e-mail na ktory budem reagovať,že ako mi pomohol COLONIX.Teraz som akurat na 5 dnovej prestavke z kurou.Budem začinať s druhou kurou.Zatial som velmi spokojna s colonixom.Mam pravidelnu stolicu ktoru som predtym nemala a ten bol najvačši problem ktory som mala.Od kedy robim tu kuru nemam nafuknute brucho.Zlepšila sa mi aj pokožka,nie som uspala a mam veľa energie čo som predtym nemala.Najprv som tiež vahala či si to objednať kvôli tej cene.Ale poviem vam,že sa to oplatilo,lebo môžem isť na toaletu bez problemov aj viac krat dene.Preto som si objednala aj druhy balik.Zatial som neschudla ako som čitala na internete ale možno že po tej druhej kure niečo schudnem.Ale môj problem ani ne o schudnutie išlo ale o to že môžem isť na toaletu bez problemov.Tatže ja som zatial spokojna.Ak dokončim aj druhu kuru tak vam z radostou napišem.

Psyllium ktore je dostat kupit v lekarni je trochu viac hrubsie ako to ktore je v colonixe. Da sa vsak pomliet mlyncekom na mak cim sa ziska jemnejsi prasok, mozno jemnejsia zmes lepsie cisti crevo ako hrubsia. Namiesat vlastnu zmes zo psyllia a biliniek je urcite lacnejsie a pri intenzivnom uzivani si myslim dobre precisti. Ja skusim zmiesat psyllium minimalne s mladym jacmenom.

Ahoj, chcem sa opýtať, ako dlho a koľko x do dňa si sedel na wc, pretože som pracovne vyťažená a nemôžem si dovoliť vysedávať na záchode celé dni.Viem ,že toto znie asi smiešne, ale fakt ma to zaujíma. Vopred ti dakujem za odpoved.

Chcem sa vyjadrit k cene Colonixu. Ako mnohi uvadzate, ano je drahy, dokonca na Slovensku najdrahsi ako na internete vobec objavite. Z USA si tento program kupite za takmer tretinovu cenu /avsak problem je vyssie postovne/. Slovaci nie su chudaci, co naletia na predrazeny vyrobok /ako tu niekto uviedol/,len jednoducho slovenski obchodnici su nenazrani. Tak je to u nas s vyrobkom kazdej kategorie!

Aj ja som ho užívala a nič sa nedialo

Chcem sa spýtat či niekto vrátit Colonix a za ako dlho mu boli vrátene peniaze. Ja ked som si Colonix objednavala za desat minut som mala potvrdenú objednávku a na druhý den mi tovar bol doručený. ked som ho vrátila a za dva týždne som písala e -mail prečo ked slubuju že dva dni po obdržaní Colonixu vratia peniaze mi nik ani neodpisal a do dnešneho dna mi peniaze vratene neboli. Dufam však že peniaze dostanem spät.

andy kedze nepoznam colonix, nebudem ho dopredu odsudzovat, tak ti skusim poradit nieco ine. Ked si uz toho tolko vyskusala, skusila si aj pripravky dr, jonasa? Z osobnej skusenosti viem, ze ucinkuju, nie su to obycajne bylinne pripravky, treba si to dokladne prestudovat ako to funguje.Tiez by som nechcela naletiet podvodnikom, ale kedze toto poznam, mozem ti to odporucit. Skus nakuknut na joalis.sk, alebo inu stranku, ktora opisuje tuto metodu.

Asi 2 alebo 3 x na zaciatku, potom sa to ustalilo asi na 1x, ide ale aj o to ze kolko toho clovek denne zje.
Je tazke poradit Vam pretoze je vela sposobov ako sa liecit, su vyhody a nevyhody. Skuste si najst vlastny sposob.

aj ja som dlho váhala,kvoli peniazom ,ale nakoniec som to užívala 2 mesiace a velmi mi to pomohlo .Nemala som nafúknute brucho,nenadúvalo ma a tiež zo mna vyšli kadejaké stvory.ale snažila som sa obmedzovat maso sladkosti ,zmažené,jedla som vela zeleniny cvičila som.ale aj tak si myslím,že je to moc predražené.

Dobrý večer.Čítala som si všemožné články o Colonexe,ale zaujala ma aj vaša verzia detoxikácie.Smiem sa spýtať či ste už vašu metódu skúšali a ako to zaberalo?Bola by som velmi vďačná ak by ste sa podelili so skúsenosťami,už som naozaj vyčerpaná(hlavne psychicky) zo svojich zažívacích ťažkostí a to mám len22 rokov.