Dr. Natura - Colonix

možem sa spýtať či ste si typol že tam je psylium, alebo ste to zistil nejak odborne. Dakujem

Venujem sa Jonašovej detoxikacii a diagnostike.Skuste si pozrieť www.melissa.sk Už so pomôhol viacerím s podobným problémom ako opisujete

Skuste prejst na surovu stravu, teraz v zime je dobra korenova zelenina (petrzlen, pastrnak, mrkva). Robit z toho salaty, alebo rozmixovat s pridanim pohara (podla potreby) vody alebo stavy. Vela dobrych rad najdete na stranke vitarian.cz , v diskusii je vela dobrych rad i skusenosti od inych ludi, alebo su tam aj knihy od dr. Walkera.

uzivala som colonix 1 mesiac.
Uplne prestalo zduvanie, ranna stolica je samozrejmostou. Celkovo sa mi zlepsil zdravotny stav. Nebolia ma klby, prestali krvacat dasna, nechty, ktore sa mi 20 rokov lamali, narastli. Uzivala som ho pred rokom a teraz na jar sa chystam zakupit si ho znovu.
Radsej si nekupim parfem, alebo nieco ine, ale colonix chem.
Všetko co pisu na svojej stranke je pravda pravduca. Odporucam vyskusat všetkym, ktori maju zdravotne problemy

Podla mna je to hlupost.Ak ste boli niekto na kolonoskopickom alebo gastrofibroskopickom vyšetrení-sonda do žaludka,al.do hrub. črev-tak ste museli byť nalačno,alebo po užití preháňadla.Následne vám sonda zobrazila tráviaci trakt úplne krásne vyčistený a vidno bola len ružová sliznica. Kde sa potom skovali tie príšery z čriev čo tu opisujú velmi spokojní zákazníci? Je to reklama a biznis.Skúste 2 dni hladovku,alebo obyčajný
carbotox za 30,SK z lekárne.

Nezapojila by som sa do tejto diskusie,s colonixom skusenosti nemam,ale…Viem si predstavit,ze mnohi maju vazne zdravotne problemy a skutocny zaujem ich riesit.
Najprv ale chcem vyjadrit suhlas,ze predmet skumania je nesmierne predrazeny, ako vsetko na Slovensku pre ludsku nenazratost.
Take veci z cloveka vychadzaju aj za pomoci inej kury,lacnejsej.Tym chcem povedat,ze verim tomu,ze kolonix taky ucinok ma,a ze sa moze jednat o velku sancu pre mnohych,ktori si ho mozu dovolit.

Spochybnovat skusenost a slova niekoho kto vyskusal, a v najlepsej voli odporuca ostatnym, je netaktne.
Ten kto neskusil, nema ani potuchy o com hovori.

Ak niekto skusil nieco ine, a je spokojny, tak tiez fajn.

O creva sa rozhodne treba starat. Ja od jari znovu nabieham na colonix. Tentokrat si kupim trojmesacny. Uz si setrim.

pri kazdom tovare, ktory ma za sebou taku mohutnu reklamnu kampan, musite ratat s predrazenim o 50-70 % oproti skutocnej cene vyrobku (to iba na magro ceny, k vyrobku sa nevyjadrujem, lebo ho nepoznam)

Pekný deň

Rad by som sa prihovoril k produktu COLONIX.
Je to úžasná vec, mal som zdravotne ťažkosti, a tento prípravok ma z nich dostal von.
Už som nim infikoval všetkých známych a musím uznať že to čo zo mňa dostal von bolo niečo hrozne. Mával som časté prechladnutia, bolesti hlavy a problémy zo stolicou.
Nikoho nechcem prehovárať, hovorím len za seba. O čreva sa treba starať!!!
Colonix je úžasný produkt pre zdravie a dlžím mu aspoň týmto príhovorom.

S pozdravom Ing. Nitriansky Peter

Zkuste Colonix,zde zajímavé info:Střevo je osídleno velkým množstvím mikroorganismů. Některé jsou pro nás prospěšné, jiné nikoliv. Co se asi děje, když denně konzumujeme přesolené, přeslazené, chemicky zpracovávané, přibarvované potraviny? Zkoušeli jste prohlédnout každý obal potraviny, kterou běžně kupujete, najít její složení a zjistit, co vlastně běžně konzumujete? Řeknete, že není čas, jak budete vypadat, nikdo to nedělá - a pokud to dělat začnete, řeknete asi, že všude se něco najde, že vlastně není možné koupit cokoliv čistého. Je to možné. Jen je potřeba změnit váš přístup. Čím déle budete odkládat péči o svou stravu, tím větší práci budete mít s očistou vašeho střeva a tím dříve se ocitnete v nepříjemných zdravotních problémech. Všechny chemicky zpracovávané potraviny (uzeniny!!!), mléčné výrobky (kromě vykvašených), maso (trávíme ho až 72 hodin), cukrovinky, cukr a káva (překyseluje nám organismus a v kyselém prostředí se daří dobře kvasinkám, plísním,…) atd., atd. nám porušují rovnováhu mikrokultury našeho střeva. Dochází k tomu, že prospěšná mikroflóra je zničena (k tomu dochází i užíváním antibiotik), nepříznivá mikroflóra se rozmnoží, dochází ke kvašení, hnití trávené potravy a vzniká kal, kterým si zalepujeme střevo. Kal se postupně přilepuje na stěny střeva, přidávají se další a další vrstvy, ty tvrdnou a vnikají tzv. kalové kameny (v takovém pivním kulatém pupíku jich může být i 10kg!!!). Tím se střevo stává méně pohyblivé, trávená potrava postupuje pomaleji, může docházet i ke stagnaci, přichází zácpa. Udělejte vše pro to, aby jste nemuseli sáhnout po projímadle. Pokud s tím začnete, budete mít velký problém vyprázdnit se přirozeně. Naučte své střevo znovu pracovat - dopřejte mu očistnou kůru a naučte se pravidelnosti. Nezapomeňte také na duchovní příčinu zácpy. Ta je v neschopnosti opustit staré a nepotřebné, lpění na materiálu, nevíra v další životní cestu. Pokud se příčiny zácpy neřeší a ze střeva se stane něco jako nehybná zanesená odpadní trubka, zbytky stravy jím naopak začnou procházet bez “povšimnutí”, jako když spláchneme záchod - zácpy se změní v déletrvající průjmy. A my se můžeme dostat do “spirály smrti” - protiprůjmové léky - projímadlo… a tak pořád dokola, až to maše tělo jednou nevydrží. Průjmy nám signalizují, že se něčím nutným v našem životě nechceme zabývat, máváme nad tím, rukou,nechceme to řešit.

ja som colonixom dosiahla to,ze sa uplne vytratili problemy s ekzemom a zmizli aj bolesti klbov,čo m ňa trapilo uz dost dlho,uz som si myslela ze mam dnu.colonix je jednoducho super :slight_smile:

Môj názor a skúsenosť,
pokiaľ má človek pravidelnú stolicu, dostatočný pitný režim- to je cca 3 litre denne-správnych tekutín- nemyslím kadejaké koly a skadké vody,nemusí užívať žiadne drahé reklamné veci.
Na jar stačí jedna očistná kúra- veľmi dobrá a osvedčená je črevná sprcha -potom pokračovať na nejakým tým Pro bio fixom - dobré bacily, a fungujete bez problémov celý rok.A ešte keď je spln mesiaca- pijem len vodu, choroby nepoznám.Mám 51 rokov,žiadne lieky, žiadny vysoký tlak,žiadne choroby srdca.

Ja som Colonix brala a som naozaj výborne prekvapená jeho účinkami.Cítim sa oveľa lepšie a sviežo ,zmizlo,alebo zmiernilo sa viacej mojich problémov.Za najväjšie plus považujem to,že ma prestali bolieť kľby a znížil sa mi cholesterol.

Colonix som vyskúšala a som spokojná je fakticky dobrý.

Vnútornú očistu organizmu je možné prirovnať k vonkajšej hygiene. Tá je dnes takmer pre každého z nás samozrejmá. Dnes platí, že ľudia dbajú o tie partie tela, na ktoré si vidia a ich čistota je nutná pre komunikáciu s ostatnými ľuďmi. Prečo ľudstvo už dávno nerobieva vnútornú očistu tela? Je to asi tým, že dovnútra si nevidíme. Žijeme tak v ilúzii, že sa musíme umývať len zvonka a že vo vnútri je všetko sterilné. Opak je pravdou. Navyše si mnohí ľudia, ktorí si myslia, že sú zdraví, nechcú svoje chronické problémy priznať a považujú ich za normálne.

Čínska medicína tvrdí, že zdravie človeka a harmóniu zabezpečuje rovnováha medzi piatimi základnými orgánmi - pečeň, srdce, slezina, pľúca, obličky (a tiež mozog, ktorý priraďujú k srdcu). Pri dôkladnej detoxikácii sa vyplatí komplexne prečistiť všetky orgány, čo spôsobí nielen zásadné zdravotné zmeny, ale aj obrovské psychické premeny človeka.Detoxikácia organizmu je nikdy nekončiaci proces, cesta za ideálom. Je možné ju robievať prakticky v každom veku a aspoň 6 mesiacov pred otehotnením, skôr než je človek počatý v tele matky. Veľmi účinné a výhodné je robiť preventívne očisty na jar a na jeseň.A Colonix Vám v tom isto pomôže tak dôkladne ,ako mne.Jednoducho povedané,nie je na trhu prípravok,ktorý by tak celistvo očistil organismus,než práve spomínaný Colonix.

To je svätá pravda očista je veľmi dôležitá.Viem zo svojho okolia,že Colonix je výborný ,čo sa očisty týka.

dobry den,moze sa to pouzivat aj pri rakovine hrubeho creva?ma s tym niekto skusenosti? dakujem

Toto sú veľmi múdre slová…Daj pán Boh,aby si to ľudia vzali k srdcu.Aj ja som sa dala zlanáriť na Colonix a neľutujem,je to skvelý pôžitok,cítiť sa tak ľahko a sviežo.

Colonix som spoznala už minulý rok ,na návšteve u svojho bratanca.Boli ním posadnutá celá rodina a keĎže bratancovi aj jeho žene diagnostikovali vys.cholsterol,ktorého sas nemohli zbaviř ani prísnou dietou,zadovážili si ten Colonix.No čuduj sa svete,po 2 mesiacoch ho mali na norm.hodnotách.Takže je to overený prostiedok,posielam ďalej…

Prezrela som si inter.stránku Colonix…Po prezretí si článku p.Corez T. mi bolo dosť nevoľno.Človeku sa až nechce veriť, čo všetko máme v tele.Ja s colonixom nemám skúsenosť.Investovala som do zeleného jačmeňa a chlorelly a tiež som veľmi spokojná.

G.