Epilácia laserom

Ahoj, chcela by som ti poradit, pozri ja som mala tiez dost tmave chlpky nad hornou perou a tak som sa rozhodla ze pojdem za kozmeticku,vizazistku. Poviem ti ze daju sa aj prefarbit, neboli to a vysledok je skvely. No pokial chces sa ich zbavit natrvalo tak podstup epilaciu laserom, lenze to je dost bolestive, apson co som pocula.

ahojte ja som dneska podstupila prvu epilaciu v Chirmede a musim povedat, ze pristup k pacientkam je naozaj skvely :slight_smile: Vobec ma to nebolelo, bola to kratka zalezistost, tak som zvedava aky to bude ucinok. Ja radim radsej vyskusat, ako sa trapit.naozaj

si bola v Ba alebo v Ke?

ahoj. ja by som sa ta chcela spytat,kde si si bola dat robit tu epilaciu? Ja som pozeral na nete cenniky a je to tam dost drahe. Vedela by si mi prosim ta poradit nieco lacnejsie? Dakujem Keby si mohla na mailovu adresu

ak idete na depilaciu laserom, najskor chodte na vysetrenie - endokrinologia - zvysenie testosteronu, lebo ak u vas prevlada muzsky hormon, potom vyhodite iba peniaze, lieci sa to antikoncepciou, ja som bola asi 5x - horna pera, ale musim to prerusit a mozno som zbytocne vyhodila peniaze koli estosteronu - endokrinologia - je v Lubochni a urcite aj v BA, BB.

Pricinou nadmerneho a neziaduceho ochlpenia nie je vylucne len zvyseny testosteron.

Ahojte.Aj ja som bola na epilácii laserom,ale mne to nepomohlo.Chodila som do BA k Dr. Šrámekovej aj vyše roka.Už som tam chodila vyše niekolko mesiacov a vtedy mi povedala,že som sa mala najprv vyšetrit, či nemám vela mužských hormónov.Dosť skoro mi to povedala,však?Mám také isté čierne fúziky,ako predtým.Aj žilky mi robila na tvári,ale tiež nič,iba mi zostala na pamiatku taká malá jazvička.Dobre si to rozmyslite,nie je to lacná záležitosť.

a hlavne sa treba rozhodnut, v ktorom centre vykony podstupit :wink:

AHOJTE. KDE NAJDEM NA VYCHODNOM SLOVENSKU DOBRU,SPOLAHLIVU EPILACIU LASEROM. VIE MI NIEKTO PORADIT? V OKOLI PRESOV, KEZMAROK ,POPRAD, KOSICE, STARA LUBOVNA, DAKUJEM PEKNE JANKA

skús si pozrieť túto stránku http://www.chirmed.sk/kontakt

ja chodievam do Chirmedu, už som tam bola včera na 4 zákrok v podpazuší. Pani doktorka je pekfektná a aj na recepcii je super milá kočka. Mala som dosť husté, rozsiahle a tmavé ochlpenie, ale už mi rastú jemnunké chĺpky, ktoré poriadne ani necítim. Majú akciu, polovičná cena normálnej, zatiaľ sa mi to oplatilo, pretože som mala dosť problémy v tejto oblasti. Keď som si v jeden deň oholila, na druhý som to mala ako šrabku a dosť ma to dráždilo. Neľutujem ani korunu. Síce budem potrebovať asi viac sedení aby mi to nejak viac zmizlo, ale určite v tom budem pokračovať.

Ahojte, chcela by som sa spytat ci ma niekto skusenosti s IPL (imoulzivne svetlo) a ci mu to pomohlo. Nakolko je to omnoho lacnejsie ako laser a podstupuje takuto epilaciu coraz viacej zien, chcela by som aj ja ale nechcem sa vrhat do niecoho neodskusaneho. Dakujem velmi pekne velmi mi pomozete za akekolvek informacie :slight_smile:

Ja som bola na IPL a na klasickej depilácii voskom. Mne viac vyhovuje z hľadiska efektu, ceny aj bolestivosti jednoznačne depilácia.

Ahoj, ano, bola som. Je potrebných niekoľko sedení, ale rozhodne sa oplatí. Mám za sebou viacero metód (vosky, krémy ) a som rada, že to bude konečne natrvalo. Odporúčam každej, ktorá ma takýto problém. Odstráni problém a zlepší sebavedomie.Kľudne sa na to daj, držím palce.

Ahojte,ja som si dala odstraňovať chĺpky na brade, aj keď ich tam nemám až tak veľa ale nechcelo sa mi to stále vytrhávať pinzetou.Ja som bola v BB v Laserderme 2x, a memám pocit, že mám tých chĺpkov menej.Čo sa týka bolesti tak mňa to skoro vôbec nebolelo. Som objednaná tretí krát a akurát som sa dočítala že viac ako 6 týzdňov sa nesmú vytrahávať chĺpky pinzetou pred zákrokom, čo mne moja doktorka vôbec nepovedala. Vieto o tom niečo? Či je to pravda?

tak sa mi zda,ze ludia v tomto fore maju viac problem ako utratit peniaze a nie ako utratit chlpky…vcera zomrel moj dobry znami na rakovinu…radil som mu alternativne liecenie…rozhodol sa pre chemoterapiu a chirurgicky zakrok…mojim problemom je teraz ako som mu nevedel pomoct…nevedel presvedcit…nedokazal prehovorit…zivot sa zaklada na dolezitejsich veciach ako na par chlpkoch nad perou,alebo v nohaviciach ak sa uz tak mam vyjadrit...j.zachar@hotmail.com

ahojte,ja sombola u dr.Sramekovej v Ba asi 4 krat a chlpky viditelne poredli, mala somdost huste na nohach a na bikinach,teraz je to fakt lepsie, niekde mam dokonca "mapy"kde uz nerastu vobec 3 roky.takze ja naozaj vrele odporucam a po nasporeni este pojdem

Ahojte ja som po prvom zákroku,dala som si odstrániť chĺpky nad hornou perou, bola som v Chirmede, sú profesionáli,ale čo sa týka bolesti, velmi ale velmi ma to bolelo,asi som citlivá:)

ja by som sa chcela spytat na pribliznu cenu

Veronika,skusila som niekolko metod na odstranenie chlpkov. Najučinnejsia je bud epilacia ihlou (to sa uz velmi nerob)a samozrejme laserom. Skusila som metodu podobnu ako IPL je sice lacnejsia, ale to som mohla rovno vyhodit peniaze do kosa. Jednoznacne odporucam epilaciu laserom. Absolvovala som asi 11 sedení u Dr. Fila v Prievidzi opakovane najskor po 6 tyzdnoch potom podla potreby /aj po 3 mesiacoch/. Som velmi spokojna. Tie chlpky,ktore sa este objavuju si dam opat oziarit. Nie je to lacne /asi 2.500 skk/sedenie/, ale radsej si nekupim cizmy, nez mat chlpky na brade.