Epilácia laserom

Ty si pekný sedliak, ktorý zaspal dobu.

Jozef, máš pravdu, často nás trápia malichernosti, asi je to tým, čo je v dnešnej dobe brané za štandard.

to je smutne.

Ahoj. Ja som z okolia Prievidze a tiez rozmyslam nad epilaciou laserom. Ake mate skusenosti s Prievidzou? Dakujem

ahojte, chcem sa spytat, bola niektora z vas na laserovej epilacii celych noh? kolko vas to vyslo a kolko sedeni ste museli absolvovat? a aky bol cekovy efekt? oplatilo sa to?

ahoj jarka, mozem sa ta spytat kolko si za zakrok dala? bola si len raz?

caute, ja o tom ties rozmyslam odstranenie chlpkou nad hornou perou,nemam ich tam niak vela ale hrozne ma to trapy… ked tak citam vase komenty, antikoncepciu berem ,ale enviem ci ej taka ze by mis tym niak pomohla… ani neviemci mam zvysenu hladinu hormonov alebo ne…ja am proste len ten rpoblem a chcem sa ho zbavit…bola som rozhodnuta ist na laserovu epilaciu ,ale ako citam ze niektorym to nepomohlo… fakt neviem

Super riesenim na chlpky, ktore si nechcete holit aby nenarastli hrubsie, je zosvetlovaci krem. Je to krem, ktory zosvetli chlpky napr. na rukach alebo na tvari na neutralnu blond farbu. Efekt je taky, ze pokozka vyzera byt uplne zbavena chlpkov. Vydrzi asi 3-4 tyzdne, potom treba opakovat. Videla som to prvy krat pred 3 rokmi v zahranici a odvtedy sa to pokusam dostat na Slovensko. V pripade, ze chcete vediet viac mi kludne napiste. Bude sa dat kupit uz aj na Slovensku.

aj ja som bol v chrimede depilovat brucho a hrudnik…Som nevedel ze to boli až ked mi to tam povedali inak su tam v pohode ale som si rozmyslel ze len kusok vyskušam A staaaašne to bolelo…ešte skusim niečo ine pohladat a ani najlacnejšie to nieje…

ahoj, prosim ta mohla by som vediet nazov toho kremu? dakujem:)

Chcela by som vediet-
nazov tohto kremu
a kde sa u Nas da kupit?

Diky.

Ahojte prosim Vas vedel by mi niekto poradit ohladom epilacie laserom? Rozmyslam nad tym a neviem ako mam s tym zacat. Neviete o nejakej klinike kde to robia fakt super a ani nie moc naročne? Dakujem pekne za odpoved.

Mohi by ste mi napisat, ako sa ten vyrobok vola a kde sa da zakupit.

Wera, ako si mam zafarbit chlpky nad hornou perou? Porad cim.

Styledigger, prosim napis meno toho vyrobku. Dakujem velmi pekne za vsetkych, ktori to potrebuju vediet.

Tiež by som chcela poprosiť o názov krému na zosvetlenie chĺpkov a kde je ho možné kúpiť a v akej cene. Ďakujem

Bola som na epilacii laserom (nohy, bikiny a podpazusie), asi 7x, chlpky sa poriadne preriedili, uz nemam skoro ziadne a ani to velmi neboli. Nemali by ste strasit, ako strasne to boli, kazdy mame iny prah citlivosti. Chlpy zacinaju rednut asi po 4-5 sedeni, takze sa necudujte, ze to neucinkuje hned. Jasne, ze je epilacia laserom obchod, ale funguje to, len to chce trochu vydrze.

Môžu si aj muži dať odstrániť fúzy?

a čo teraz s tým robíš? ja mám podobný problém ako ty a neviem ako to riešiť.

ahoj reagujem na tvoj prispevok…rada by som vedela viac o tom kreme na zosvetlenie chlpkov a o tom kde sa dan kupit…vopred dakujem