Epilácia laserom

Ahoj. Aj ja uvazujem o epilacie laserom. Mozes mi povedat, ci chodis do mkp laserove centrum na chrenovej? Na zaklade tvojho prispevku som zacala vahat. Poznas niekoho, kto navstevoval toto centrum a epilacia bola uspesna. Budem ti velmi povdacna za tvoju odpoved. mm

Ahojte, chystám sa na epiláciu laserom hornej pery a brady. Viete mi poradiť nejaké epilačné centrum v Košiciach? Vďaka.

Ahojte, rastú mi jemné ale dosť tmavé chĺpky pri hornej perne. Potrebujem poradiť, čo s tým mám robiť. Ďakujem :slight_smile:

Ahoj, objavila sa novinka laserový epilátor Venus, zatiaľ sa dá kúpiť len na nete za 379€, ja by som ho chcela tiež, len neviem, či je dobrý, lebo to nie je sranda vyhodiť toľký peniaz a nakoniec to ani nebude účinné. Ak ste si niekto zakúpil tento epilátor, prosím napíšte nám či to funguje. Ďakujem.

Ahoj, ja by som sa chcela len spýtať, či má niekto aj dobré skúsenosti s odstránením chlpkov s laserom nad hornou perou, a či je to trvalé. Prosím poradte mi nejaké laserové centrum v Nitre?

Ahoj, ja som bola v Nitre u Dr. Perutkovej, skutočne odporúčam. Daniela

Ahoj, aj ja som pouzivala roacuttan, a poviem Ti, nikdy viac. Radsej akne ako opica, lebo tiez mi zacali chlpky na tvari a lekarka odmietala, ze je to z toho. Tak som to vysadila, vratilo sa mi to v este horsom akne. Roaccutan neberiem uz vyse 5 rokov a stale chlpky mam, nedaju sa nijakym sposobom odstranit, pretoze su moc blede na bledej tvari a to ziadny laser neodstrani. Tak mi neostavalo nic ine iba s tym zit, uhm. Ale chodim k lekarke www.esthetic.sk a ta ma z akne ako tak vyliecila, nechcem to zakriknut, je to fakt o dost lepsie ako pred 5 rokmi a to uz mam 27 rokov. Takze tie chlpky urcite sami nezmiznu, tiez som cakala nejaky zazrak, ale nic sa nedeje a ked si das make-up, tak to iba zviditelni. Veronika

Ahoj Lesia, odkial si a kde pracujes, kedze poznas IPL, ze moc nie je ucinne pri epilacii? Ja zvazujem, ze pojdem na IPL na odstranenie ochlpenia, odpis prosim ;). Veronika

Ahoj, kde v ZA si bola na zakroku? Dik.

Poradite ktore to bolo centrum? Tiez by som sa chcela dat depilovat.

Prosiiim ta, v akom zariadeni si to bola a este sa chcem spytat ja si chcem vydepilovat v okoli bikin, ozaj to neboli, lebo ja mam hrozne citlivy prah bolesti, vsetko ma boli, dakujem za odpoved.

Súhlasím s Lesiou. Som chlap, mám tmavé chlpy a chodil som na epiláciu ipl. Vyhodil som niekoľko sto eur za nulový výsledok, ak sa ešte raz na niečo také podujmem tak jedine laserom

Alternativne liecenie je co? Zaklinadla, bylinky, jelenie parozie, taroty? Keby sa dal nahovorit na alternativnu liecbu a nepomohlo by to, ako by si sa citil? Ako clovek ktory ho odsudil na smrt? Kde beru ludia ako vy taku istotu, ze alternativna medicina je 100% istota prezitia? Kde beriete tu odvahu o tom rozhodovat?

Predám málo používaný ešte vyše roka v záruke Laserový prístroj na odstraňovanie chĺpkov na domáce použitie. S benusom som bol spokojný ale stojí mi už doma potreboval som ho iba na odstranenie chlpov na rukach a svoj účel splnil.

Obsahuje:
laserový prístroj Benus CW-808
2 bezpečnostné kľúče na zapnutie
originálny CE adaptér schválený výrobcom pre EU
chladivý gél
regeneračný krém
pevný obal s výsteľkou pre uskladnenie po použití
manuál
cena:100eur
ak máte záujem piste na mail: pcgalaxixxx@gmail.com

Ahoj,

mam zaujem o foto vyrobku ktory ponukate. Mohli by ste mi poslat foto na moju adresu?
Ďakujem Miška

Zdravím, môžte mi prosím napísať na email, či je Vaša ponuka ešte aktuálna? Vopred ďakujem za odpoveď, želám pekný deň, s pozdravom Dana

Dobry den chcela by som sa opytat ci je vasa ponuka stale aktualna ak ano prosim napiste mi na mail. Dakujem

Matka ahoj, nevies mi odporucit niekeho v Nitre? alebo vblizkom okoli… nechcem sa niekomu nechat nachytat…

Rastu mi chlpy okolo uši začal som si ich holit a teraz mi rastu až zarastaju chlpy ako na brade, ako sa toho zbavit navždy nemôžem nosit kratke vlasy, lebo mam velmi chlpate uši ako ich navždy zastavit a odstranit. Na laserovu techniku nemam financie, existuje aspon neaky gel na zastavenie rastu chlpov na ušiach

máte niekto skúsenosť s niektorým z týchto epilátorov? Sú to výsledky testu epilátorov test epilátorov