Epilácia laserom

(mm) #161

Ahoj. Aj ja uvazujem o epilacie laserom. Mozes mi povedat, ci chodis do mkp laserove centrum na chrenovej? Na zaklade tvojho prispevku som zacala vahat. Poznas niekoho, kto navstevoval toto centrum a epilacia bola uspesna. Budem ti velmi povdacna za tvoju odpoved. mm

(Bea) #162

Ahojte, chystám sa na epiláciu laserom hornej pery a brady. Viete mi poradiť nejaké epilačné centrum v Košiciach? Vďaka.

(Anonym) #163

Ahojte, rastú mi jemné ale dosť tmavé chĺpky pri hornej perne. Potrebujem poradiť, čo s tým mám robiť. Ďakujem :slight_smile:

(liliana) #164

Ahoj, objavila sa novinka laserový epilátor Venus, zatiaľ sa dá kúpiť len na nete za 379€, ja by som ho chcela tiež, len neviem, či je dobrý, lebo to nie je sranda vyhodiť toľký peniaz a nakoniec to ani nebude účinné. Ak ste si niekto zakúpil tento epilátor, prosím napíšte nám či to funguje. Ďakujem.

(maja) #165

Ahoj, ja by som sa chcela len spýtať, či má niekto aj dobré skúsenosti s odstránením chlpkov s laserom nad hornou perou, a či je to trvalé. Prosím poradte mi nejaké laserové centrum v Nitre?

(daniela) #166

Ahoj, ja som bola v Nitre u Dr. Perutkovej, skutočne odporúčam. Daniela

(veronika) #167

Ahoj, aj ja som pouzivala roacuttan, a poviem Ti, nikdy viac. Radsej akne ako opica, lebo tiez mi zacali chlpky na tvari a lekarka odmietala, ze je to z toho. Tak som to vysadila, vratilo sa mi to v este horsom akne. Roaccutan neberiem uz vyse 5 rokov a stale chlpky mam, nedaju sa nijakym sposobom odstranit, pretoze su moc blede na bledej tvari a to ziadny laser neodstrani. Tak mi neostavalo nic ine iba s tym zit, uhm. Ale chodim k lekarke www.esthetic.sk a ta ma z akne ako tak vyliecila, nechcem to zakriknut, je to fakt o dost lepsie ako pred 5 rokmi a to uz mam 27 rokov. Takze tie chlpky urcite sami nezmiznu, tiez som cakala nejaky zazrak, ale nic sa nedeje a ked si das make-up, tak to iba zviditelni. Veronika

(veronika) #168

Ahoj Lesia, odkial si a kde pracujes, kedze poznas IPL, ze moc nie je ucinne pri epilacii? Ja zvazujem, ze pojdem na IPL na odstranenie ochlpenia, odpis prosim ;). Veronika

(Mia) #169

Ahoj, kde v ZA si bola na zakroku? Dik.

(Anika) #170

Poradite ktore to bolo centrum? Tiez by som sa chcela dat depilovat.

(andrejusa) #171

Prosiiim ta, v akom zariadeni si to bola a este sa chcem spytat ja si chcem vydepilovat v okoli bikin, ozaj to neboli, lebo ja mam hrozne citlivy prah bolesti, vsetko ma boli, dakujem za odpoved.

(Ondrej) #172

Súhlasím s Lesiou. Som chlap, mám tmavé chlpy a chodil som na epiláciu ipl. Vyhodil som niekoľko sto eur za nulový výsledok, ak sa ešte raz na niečo také podujmem tak jedine laserom

(Tom) #173

Alternativne liecenie je co? Zaklinadla, bylinky, jelenie parozie, taroty? Keby sa dal nahovorit na alternativnu liecbu a nepomohlo by to, ako by si sa citil? Ako clovek ktory ho odsudil na smrt? Kde beru ludia ako vy taku istotu, ze alternativna medicina je 100% istota prezitia? Kde beriete tu odvahu o tom rozhodovat?

(matej21) #174

Predám málo používaný ešte vyše roka v záruke Laserový prístroj na odstraňovanie chĺpkov na domáce použitie. S benusom som bol spokojný ale stojí mi už doma potreboval som ho iba na odstranenie chlpov na rukach a svoj účel splnil.

Obsahuje:
laserový prístroj Benus CW-808
2 bezpečnostné kľúče na zapnutie
originálny CE adaptér schválený výrobcom pre EU
chladivý gél
regeneračný krém
pevný obal s výsteľkou pre uskladnenie po použití
manuál
cena:100eur
ak máte záujem piste na mail: pcgalaxixxx@gmail.com

(miska) #175

Ahoj,

mam zaujem o foto vyrobku ktory ponukate. Mohli by ste mi poslat foto na moju adresu?
Ďakujem Miška

(dana) #176

Zdravím, môžte mi prosím napísať na email, či je Vaša ponuka ešte aktuálna? Vopred ďakujem za odpoveď, želám pekný deň, s pozdravom Dana

(viki) #177

Dobry den chcela by som sa opytat ci je vasa ponuka stale aktualna ak ano prosim napiste mi na mail. Dakujem

(kika) #178

Matka ahoj, nevies mi odporucit niekeho v Nitre? alebo vblizkom okoli… nechcem sa niekomu nechat nachytat…

(Aťo) #179

Rastu mi chlpy okolo uši začal som si ich holit a teraz mi rastu až zarastaju chlpy ako na brade, ako sa toho zbavit navždy nemôžem nosit kratke vlasy, lebo mam velmi chlpate uši ako ich navždy zastavit a odstranit. Na laserovu techniku nemam financie, existuje aspon neaky gel na zastavenie rastu chlpov na ušiach

(Stest.sk) #180

máte niekto skúsenosť s niektorým z týchto epilátorov? Sú to výsledky testu epilátorov test epilátorov