Epilácia laserom

ak tie chlpky su tmave- teda obsahuju farbivo mmelanin, tak doporucujem laser. ak su svetle, tak elektricku ihlu

Aj tmavé aj svetlé vyrieši IPL.

IPL zdaleka nie je taky ucinny ako laser. na tmave ochlpenie urcite radsej diodovy laser.

Vyskusajte trvalu fotoepilaciu IPL za bezkonkurencnu cenu od 29 EUR v DERMACENTER v OC Galeria Kosice www.dermacenter.sk

na zaklade osobnej skusenosti radsej volim diodovy laser. je ucinnejsi.

ja som osobne absolovala sedenia v depilacnom centre CHIRMED v kosiciach predtym este depilacne centrum bolo na dominikanskom teraz uz su prestahovani na stefanikovej mne to tak pomohlo ze teraz absolvujem dalsei sedenie ale dva roky som mala pokoj teraz sa ozyvaju opat ale stalo to za to ta investicia trochu to boli samozrejme

Ahojte, má niekto skúsenosti s odstránením chĺpkov na tvári IPL prístrojom v Leviciach v salone Claudi alebo v Esthé s.ro.?

iveth IPL metoda zdaleka nie je tak efektivna ako epilacia laserom. sice laser je drahsi (do ceny za vykon sa premieta cena pristroja- do 4 mil. sk), ale vysledok stoji za to. skus hladat vo svojom okoli epilacne centrum, kde epiluju diodovym laserom.

Ahojte,chcem sa opýtať že čo je lepšie ako ktorý efekt epilácie…Aj keď som muž ale starám sa o seba a chel by som na dlhšiu doba mať oholené nohy…LEbo s epilatorom ma to už nebaví…Ďakujem

ahoj ja tiez chodila som na depilaciu a pochvalovala som si ju v beuty clinic no moc to nezabera ked nechodim kazdy mesiac neboli to ako laser ale asi ked chcem nieco ucinejsie budem musiet vydrzat no na bikyny by som ocenila nieco menej bo vas to laserom bolelo viac nez ilp ten mna vobec

Tak ja Ti stále musím oponovať,mna z laserového centra poslali na IPL,že mám svetlé chlpky a laser to nevie odstrániť.A IPL mi to asi na 90% spravilo.

ano, mas pravdu. svetle laser neodstrani. ale tmave su urcite efektivnejsie odstranene prave diodovy laserom.

Ahoj,
ja som podstupila epilaciu laserom, bolo to ale pred cca 10 rokmi, tiez som mala viac muzskeho hormonu, ale mozem povedat, ze mi to vobec nepomohlo. Mozno vtedy este neboli take kvalitne pristroje, ako dnes. Stalo ma to dost penazi i bolesti, ale napriek tomu uvazujem, ze by som sa este teraz na to dala - zvyseny testosteron uz nemam.

Ahoj chcela by som vyskusat laserovy epilator da sa to kupit a za aku cenu a kde

ahojček čo stojí taká epílácia laserom cm štvorcový?

Cena je stanovena na oblasti a nie na velkost plochy.

Ahoj, prosím, ja by som sa chcela spýtať, či po odstranení chlpkov laserom nemôžu nastať žiadne vedľajšie účinky. A čítala som, že miesta by sa nemali vystavovať slnečnému žiareniu, to ako iba po depilácií, alebo celkovo? Potrebovala by som aj bližšie info o cene, ak je to možné, mohla by si sa mi ozvať na mail, prosím, dakujem.

Ahojte.
Na epilaciu laserom chodim uz skoro rok (na Chrenovu v Nitre) chodim na odstranenie hornej pery, brady, krku a okolie prs za tento cas som dala na odstranenie 513 eur a bola som uz 8x, ale bohuzial nie je ziaden vysledok. A stale iba pocuvam, ze to bude lepsie, ale vysledok uz mal prijst aspon na 50%, ale ten neprisiel ziadny.

Ahoj TININA, kde v KE si chodila na epilaciu a aky tam mali laser? Ja som tiez bol asi 5x na epilaciu chrbta pomocou LightSheeru a kedze som nevidel ziadne vysledky a nechcel to vzdat, dal som sa na GentleLase ale ani po siestich sedeniach sa mi ochlpenie nezredukovalo, maximalne tak o malinko zjemnilo. V podstate vyhodene peniaze.

Ahoj, chystam sa na epilaciu laserom v oblasti bikin. Mate s tym niekto skusenosti? Zaujimalo by ma, ako to prebieha, kedze som dost hanbliva. To musim byt uplne odhalena? Aku velku oblast vlastne epiluju? Len okolo slabin alebo aj viac? Dakujem.