Excimer - operacia oci

(marrienka) #601

Neskúšala si im napísať alebo zavolať?

(heraldina) #602

Ja som dlho neverila, ze takato operacia by mohla cloveku zmenit zivot v podstate od zakladov. Ale som sa o tom presvedcila, ked vidim dnes aka je mamina stastna, ked ma potom a nemusi sa trapit s okuliarmi, ze jej nezavadzaju tak je to pre mna radost.
Niet nad to, ked mamina je happy :slight_smile:

(vandicka3) #603

tvojej mamine sa ani necudujem, tato operacia to je jedna basen, ked je dobre urobena, tak zmeni zivot od zakladov, ako zmenila aj mne, neviem ako som to mohla tak dlho odkladat, tolko som vymyslala spekulovala, az trvalo roky, kym som urobila ten prvy krok, ale napokon sa podarilo a hlavne to stalo za to, to je pre mna to podstatne :slight_smile:

(magdinla) #604

tebe staci ked si pozries kontakt na kliniku, napriklad na tu, co som ti ja pridala naposledy link a zavolas im. Oni su velmi fajn, povedia ti co vsetko je potrebne pred operaciou, daju ti termin konzultacie, kde sa ty dostavis. Potom ta budu cakat vysetrenia, na zaklade ktorych zvazia ci je operacia mozna a co by bolo vhodne :slight_smile:
Dolezite je to, ze maju trpezlivost aj odpovedat na otazky, aj oboznamit pacienta so vsetkym co vlastne nas pocas operacie bude cakat :wink:

(miranda) #605

Po telefóne sa informovať je najrýchlejšie a najjednoduchšie, človek potom dostane termín a vie sa zariadiť.
My sme to s manželom vybavovali, on podstúpil operáciu očí a sám hovorí, že pre neho to bolo jedno z najlepších rozhodnutí v živote :slight_smile:

(heraldina) #606

Lenze je to fakt tak, ze clovek si to ani nevie predstavit, ked nema problemy, ze ako to dokaze zmenit zivot takato operacia, ktora v podstate trva chvilku :slight_smile:

(Aluša) #607

Je to chvíľka, neverila som tomu, ale reálne to tak je. Mne tento rok robili operáciu, na jar. Mala som obavu z bolesti, z pooperačnej, že ako sa mi oči budú hojiť, či všetko pôjde ako má a bola som príjemne prekvapená z toho ako celá operácia rýchlo ušla a aj zotavovanie dopadlo nad moje očakávania. Myslela som, že to budem nejako horšie znášať, ale vôbec nie, úplne v pohode. Bolesti síce som trošku mala, ale to je úplne zanedbateľné oproti tomu, čo mi operácia dala :stuck_out_tongue:

(magdinla) #608

to ano, aj ked su ludia, co tieto veci radsej maju ked si ich mozu osobne vyriesit. Ale tak kazdy podla seba :slight_smile:
On dlho nosil okuliare, kym siel na operaciu?