Genitálny herpes

Prosim o pomoc, radu, som zufala, uz piaty rok ma trapi genitalny herpes, ktory sa mi objavuje so zeleznou pravidelnostou kazdy mesiac! Absolvovala som liecbu u gynekologa, 4 dermatologov, alergologicky a pneumologa. Navzajom si ma posuvaju, lebo uz nevedia co dalej. Nikto mi nevie pomoct, uzivala som mnozstvo liekov, nic nezabera. Posledne to bol Imunor. Pomoze mi niekto?

Ahoj Ashton, ja mam ten isty problem ako ty…vzdy pred/pocas/po menstruacii sa mi to objavi…je to v dosledku znizenej imunity a pocas menstruacie si viac nachylnejsia. Opytaj sa svojej lekarky na Isoprinosine, skor ti ho predpise imunolog. Popripade mi lekar odporucil Indonal a co som citala ludia maju dobre skusenosti s tymito liekmi. Sama idem skusit Isoprinosine a ak nezaberie investujem do Indonalu. Drzim ti palce…daj vediet ako si dopadla…urcite sa ozvem aj ja :slight_smile:

Ahojte, ja som mala gen.herpes asi pred mesiacom a teraz (znovu pred menstr.) sa mi vracaju prve priznaky, mala som tabletky herpesin a aj masticku, okrem toho vitaminy, probiotika … a dufala som ze sa mi to nevrati… skusim sa doktora spytat na ten isoprinosine aj indonal a budem rada ak mi niekto poradi co viac mozem robit…
PS. keby to aspon tak strasne nebolelo :frowning:

skus koloidne striebro,citala som ze je to ucinne.

dobry den,
strasne ma mrzi vase trapenie, ja cakam na lkarske vysledky, no sucasne citam si o mojom stave clanky a prave ‘genitalny herpes’ je to co mi ho vystisuje najviac… :((
nepotesim Vas teda tym ze vam neviem poradit, no chcem sa predsa opytat ci ste skusili hyper mangan?

Indonal je na nádorové ochorenie a herpes je vírusového pôvodu.
Tam jedine treba liečiť imunitu.
Dobrý je aj Wobenzym.

Ahojte vsetci.
Prave prezivam toto ochorenie prvykrat a nechce sa mi uz ani zit ked si predstavim ze tuto bolest budem prezivat kazdy mesiac…mam 19 a mam prveho partnera uz pol roka a po pol roku som to dostala, mal zacinajuce stadium herpesu na perach…ja som si to neuvedomila!som strasne sprosta.nikdy si to neodpustim.hrozne to boli…
a to budem musiet tie lieky herpesin brat kazdy mesiac?

Ale to je nejaký omyl, genitálny je niečo iné, je to prenosné onak, ale koloidné striebro vám pomôže, výplachy 21 dní, skúste čo najskôr, zvykne sa to vracať , preto je potrebná dobrá liečba

Já som ho dostala vždy pred ,menštruáciou a to po dobu 15 r. liečila som to Herpesanom, ale to iba ukludnilo, nie vyliečilo.Už som v menopause, netrpím tím. Ale stačí sadnúť v zime na bicykel, prechladnem od spodu a cítim, že sa ožije. Naposledy som to vyliečila koloidným striebrom,a to s rychlým účinkom.

ano ale ja mam genitalny herpes…prenasa sa aj cez usta

no mna to trapi tiez som z toho zufala, boli to a ked som to dostala prvay krat mala som to 3 tyzdne vsade okolo vaginy a aj analu bolo to hrozne nevedela som ist ani na velku potrebu ani na malu. zijem v uk dali mi na to antibiotika strasne silne, no mam pochyby ze co dalej ak sa mi to bude opakovat castejsie tak to budem akoze antibiotika brat pravidelne kadzy den? taka zakerna vec mohli by na to daco vymysliet. mne sa to po druha krat objavilo po pol roku a som z toho zufala no ked citam ze niektore z vas to maju kazdy mesiac tak mi je do placu.

ja som mala taky isty pocit ked som to dostala prvy krat pred 4 mesiacmi takym istym sposobom ako ty, tiez to lutujem ale uz to nevratim naspat. mavam herpes kazdy mesiac s menstuaciou ale trva to iba 3-4 dni lebo si to hned natieram kremom zovirax. gynekolog mi poradil ze by som mala ist ku imunologovi. a co ma najviac trapi je ze ked budem tehotna moze sa plod poskodit. ak donosim zdravy plod rodit budem cisarskym rezom. ak ti nieco pomoze na to daj vediet aby som to aj ja skusila lebo je to neprijemne mat kazdy mesiac. dik

bola by som rada keby som to mala raz za pol roka. mne sa to vracia 2 krat mesacne. vies si to predstavit? je to hrozne. snazim sa proti tomu bojovat ale nic mi nepomaha.

ahoj takisto mi to partner preniesol ústami tam dole… tiež som si vôbec neuvedomila, že mi to môže preniesť… už to mám asi 5ty deň, a na ruke a na zadku sa mi takisto vyhodila taká istá vyrážka, čo sa toho nemožem ani dotknúť. každá drobná ranka sa mi hneď zapáli a strašne to bolí a začína mi to hnisať. bojím sa aby sa mi to nešírilo po celom tele. Je mi z toho nanič…

no mne hypermangan poradil doktor a robila som si v nom sedaci kupel-na dezinfekciu ale nemozem povedat ze by mi to nejako extra pomohlo…boli to ako svina,stale sa pytam cim sme si to zasluzili…:frowning:

Ahojte, ja uz neviem co mam robit prosim poradte vyhadzuje sa mi herpes 2 krat za mesiac strasne bolestivy na konecniku, nic mi nepomaha prosim poradteeeee

Je mi ta naozaj luto. Aj ja mam genitalny herpes a objavuje sa mi 2 krat mesacne ale na vagine, je to naozaj neprijemne. Skus jest co najviac vitaminov a kup si aj b-komplex. Liek na to neexistuje. Mne tiez nic nepomaha a uz som vsetko skusila.

tak isto ma trapi herpes a nakolko zijemv zahranici tak hladam v anglictine na nete liecbu.naslasom nejaku liecbu vraj je ucinna ale je to okolo 100 euro.prave som to objednala skusim.na www.herpes-treatment.org
nazov tej vodicky je DYNAMICLEAR.alebo vyhladajte v google ten liek.objednat sa da online.ja to kazdopadne skusim.dufam…

ale exituje, jeden je ranunculus bulbosus a je ich velmi vela dalsich, hladaj homeopata, mne sa to podarilo zlykvidovat nielen velmi rychlo, ale viac sa nevratil

AHOJ ja som to prvy krat dostala v zahranici a pomohlo mi tam valacyclovir alebo naj acyclovyr …je to v podstate ten isty druh lieku…dala mi tablety normalne(nie intravaginalne)…bolo to dost zle uz so mnou …tak usudzujem ze mi dala silnejsi odvar liecby …asi dva druhy proti bolesti a na vlastnu ziadost masticku zoviraxu(acyclovir) tie tablety-valacyclovir
k tomu mi dala aj antibiotika nejake , no proste za den som zrala 11 liekov …lokalita -Ireland- …neviem kde si ale skus sa popytat,v zahranici je to horor :frowning: drzim ti palce ,bud silna*