Gynekolog BA- Ružinov

Poradte mi kvôli práci sa sťahujem do BA a chcem si tam nájsť aj lekárov hlavne gynekológa keď že plánujeme bábätko, ďakujem za info

A kam do BA sa sťahujete? Vieš je rozdiel mať gynekológa neďaleko a mať ho na druhom konci BA :slight_smile:

No to je pravda to by nebolo bohvie čo a hlavne ak chcete bábätko tak každý mesiac sa teperiť kade tade. Hľadaj gynekológa časti kam sa sťahujete.

Asi máte pravdu ja sa tam vôbec nevyznám ale dúfam že sa tam nejako zorientujem, budeme bývať v Ružinove tak ak je tam nejaký dobrý gynekológ sem s ním :slight_smile:

Ja k nemu nechodim ale kamaratka chodi k doktorovi Millymu do ruzinova ahovori ze je fajn ze je mily aj poradi a pomoze :slight_smile:

A kde v Ružinove by som ho našla? veľmi sa tam ešte nevyznám tak buď mi daj nejaký záchytný bod alebo presnú adresu, ďakujem

Mudr. Milly ma ambulanciu v Ruzinovskej poliklinike na 3. poschodi. www.milly-gynekologicka-ambulancia.sk/, ale ked patris podla ulice k Mudr. Vargovej chod k nej, je v tej istej poliklinike na 4. poschodi, pozri ktore ma ulice na :www.gynekamb.sk, pani doktorka je super, ale berie nove pac. len tie, co k nej patria.

Dakujem ja pojdem radsej k Millymu ja som nemala dobru skusenost so zenami gynekologickami

Baby chcem sa poradit s lekarom ohladom asistovanej reprodukcie uz sa s manzelom snazime rok a stale nic a moj gynekolog sa tomu nevenuje. Mám dost blizko ružinovsku nemocnicu a chcela by som vediet ci doktor Milly poradi alebo nie, dakujem

Poznám veľa žien čo idu radsej ku gynekologovi ako ku zene gynekologicke aj ja som raz mala jednu neprijemnu skusenost zo zastupujucou lekarkou nazjapala na mna uplne zbytocne

Dnes som bola u Malyho a je fajn taký milý clovek hned zo mna aj strach opadol a hlavne som v poriadku tak ze som spokojna :slight_smile: a ma velmi peknu ordinaciu

Prosím ťa nevieš náhodou či robí aj 4D sono aj pacientkam ktore nepatria k nemu?

Má 3D aj 4D sono ale to či ho robí aj iným pacientkam tak to neviem

áno robi aj inym zenam aj 3D aj 4D za 50€

áno robi aj iným za 50€ staci sa obejdnat

Baby prosim aký je postup ked chcem prestupit k Milymu?

Pozri na jeho stranky http://www.milly-gynekologicka-ambulancia.sk/ tam to je napisane

Je to napisane tu http://www.milly-gynekologicka-ambulancia.sk/

Dakujem nevedela som akú maju stránku :slight_smile:

Baby poradte mi dobreho gynekologa v BA prosim