Gynekolog BA- Ružinov

gynekológia

(Olga) #1

Poradte mi kvôli práci sa sťahujem do BA a chcem si tam nájsť aj lekárov hlavne gynekológa keď že plánujeme bábätko, ďakujem za info

(majka) #2

A kam do BA sa sťahujete? Vieš je rozdiel mať gynekológa neďaleko a mať ho na druhom konci BA :slight_smile:

(Lenka) #3

No to je pravda to by nebolo bohvie čo a hlavne ak chcete bábätko tak každý mesiac sa teperiť kade tade. Hľadaj gynekológa časti kam sa sťahujete.

(Olga) #4

Asi máte pravdu ja sa tam vôbec nevyznám ale dúfam že sa tam nejako zorientujem, budeme bývať v Ružinove tak ak je tam nejaký dobrý gynekológ sem s ním :slight_smile:

(majka) #5

Ja k nemu nechodim ale kamaratka chodi k doktorovi Millymu do ruzinova ahovori ze je fajn ze je mily aj poradi a pomoze :slight_smile:

(Olga) #6

A kde v Ružinove by som ho našla? veľmi sa tam ešte nevyznám tak buď mi daj nejaký záchytný bod alebo presnú adresu, ďakujem

(Ivana) #7

Mudr. Milly ma ambulanciu v Ruzinovskej poliklinike na 3. poschodi. www.milly-gynekologicka-ambulancia.sk/, ale ked patris podla ulice k Mudr. Vargovej chod k nej, je v tej istej poliklinike na 4. poschodi, pozri ktore ma ulice na :www.gynekamb.sk, pani doktorka je super, ale berie nove pac. len tie, co k nej patria.

(Olga) #8

Dakujem ja pojdem radsej k Millymu ja som nemala dobru skusenost so zenami gynekologickami

(Sandrika) #9

Baby chcem sa poradit s lekarom ohladom asistovanej reprodukcie uz sa s manzelom snazime rok a stale nic a moj gynekolog sa tomu nevenuje. Mám dost blizko ružinovsku nemocnicu a chcela by som vediet ci doktor Milly poradi alebo nie, dakujem

(majka) #10

Poznám veľa žien čo idu radsej ku gynekologovi ako ku zene gynekologicke aj ja som raz mala jednu neprijemnu skusenost zo zastupujucou lekarkou nazjapala na mna uplne zbytocne

(Olga) #11

Dnes som bola u Malyho a je fajn taký milý clovek hned zo mna aj strach opadol a hlavne som v poriadku tak ze som spokojna :slight_smile: a ma velmi peknu ordinaciu

(tana) #12

Prosím ťa nevieš náhodou či robí aj 4D sono aj pacientkam ktore nepatria k nemu?

(Olga) #13

Má 3D aj 4D sono ale to či ho robí aj iným pacientkam tak to neviem

(Karin) #14

áno robi aj inym zenam aj 3D aj 4D za 50€

(Linduska) #15

áno robi aj iným za 50€ staci sa obejdnat

(janka) #16

Baby prosim aký je postup ked chcem prestupit k Milymu?

(Ivana) #17

Pozri na jeho stranky http://www.milly-gynekologicka-ambulancia.sk/ tam to je napisane

(Ivana) #18

Je to napisane tu http://www.milly-gynekologicka-ambulancia.sk/

(janka) #19

Dakujem nevedela som akú maju stránku :slight_smile:

(Hana) #20

Baby poradte mi dobreho gynekologa v BA prosim