Gynekolog BA- Ružinov

gynekológia
(Olga) #21

A kde v BA? ja som tu nedavno hladala a nasla som Millyho v ružinove zatiaľ som spokojná

0 Likes

(nikolka) #22

Aj ja som u Millyho mám problém otehotniet a len on prisiel na priciny a teraz ma lieci :slight_smile:

0 Likes

(Hana) #23

Tak to je super, my sa snazime asi pol roka a zatial nic rozmyslam ze prestupium lebo moj lekar nic nerobi len caka

0 Likes

(nikola) #24

Co viem tak sa venuje aj neplodným parom :slight_smile: je to odbornik ja by som ho uz nemenila veru

0 Likes

(Silvinka) #25

Tiez nemozme uz dlhsie mat dieta, on sa specializuje hlavne na take pary?

0 Likes

(nina) #26

Nezameriava sa na také pacientky, ale keď už takú má tak robí všetko pre to aby mohla ešte mať dieťatko:)

0 Likes

(Silvinka) #27

Tak myslite, ze je dobry napad skusit ist k nemu? naozaj urobi vsetko aby zistil pricinu?

0 Likes

(nina) #28

Určite si myslím, že áno. Urobí Ti naozaj všetky potrebné vyšetrenia:)

0 Likes

(Rosi) #29

Ahojte, pristahovali sme sa nedavno do Ruzinova, mam problemy otehotniet a zatial som nenasla ziadneho lekara, ktory by mi vedel pomoct resp. sa o to aspon posnazil, nemate nejake tipy, ktory lekar by mi vedel urobit vsetky potrebne vysetrenia a nic nezanedbat?

0 Likes

(Msnehulka) #30

Na tvojom mieste by som sa s takýmito problémami skúsila poobzerať po nejakom súkromnom lekárovi.

0 Likes

(Rosi) #31

Lenze po akom. Po par som sa uz popozerala, ale niektori mali az prehnane ceny a nejake poplatky za starostlivost, ktorym ja teda moc nerozumiem, ale nevadi. Najradsej by som zvolila nejaku zlatu strednu cestu aj co sa ceny tyka.

0 Likes

(Citronik) #32

hladas v ruzinove?

0 Likes

(Rosi) #33

v Ruzinove aby som nemusela behat cez cele mesto, ale aby som ho mala kusok. Som asi velmi narocna ze? :(

0 Likes

(Citronik) #34

nie si narocna, na gyn sme narocne asi vsetky zeny :) ja som dlho hladala a skusala. Az asi po pol roku hladania mi kamoska odporucila Millyho. Dlho o nom hovorila, ale sme nevedeli ci berie nove pacientky.. Tak som mu skusila zavolat a bez problemov ma vzal. Tak ak chces skus mu cinknut alebo zajst na ambulanciu, je to na tebe :)

0 Likes

(Klaudia) #35

Súkromný lekár nemá zmluvy s poisťovňami, či?

0 Likes

(Rosi) #36

a on je v nemocnici alebo kde ho najdem? a nevies mi prosim ta poslat na neho kontakt?

0 Likes

(Citronik) #37

http://www.milly-gynekologicka... :) tu mas aj mapku kde presne ich najdes. Urcite vies kde ta poliklinika je ;)

0 Likes

(Darina) #38

je potrebné sa objednať keď prvýkrát k nemu chcem ísť? alebo stačí, keď tam prídem s kartou a vezme ma?

0 Likes

(Fela) #39

musis si najprv vybavit prevedenie karty od tvojho stareho lekara k novemu

0 Likes

(Darina) #40

ale to snáď k môjmu starému lekárovi už ísť nemusím, stačí mu zavolať nie?

0 Likes