Gynekolog BA- Ružinov

A kde v BA? ja som tu nedavno hladala a nasla som Millyho v ružinove zatiaľ som spokojná

Aj ja som u Millyho mám problém otehotniet a len on prisiel na priciny a teraz ma lieci :slight_smile:

Tak to je super, my sa snazime asi pol roka a zatial nic rozmyslam ze prestupium lebo moj lekar nic nerobi len caka

Co viem tak sa venuje aj neplodným parom :slight_smile: je to odbornik ja by som ho uz nemenila veru

Tiez nemozme uz dlhsie mat dieta, on sa specializuje hlavne na take pary?

Nezameriava sa na také pacientky, ale keď už takú má tak robí všetko pre to aby mohla ešte mať dieťatko:)

Tak myslite, ze je dobry napad skusit ist k nemu? naozaj urobi vsetko aby zistil pricinu?

Určite si myslím, že áno. Urobí Ti naozaj všetky potrebné vyšetrenia:)

Ahojte, pristahovali sme sa nedavno do Ruzinova, mam problemy otehotniet a zatial som nenasla ziadneho lekara, ktory by mi vedel pomoct resp. sa o to aspon posnazil, nemate nejake tipy, ktory lekar by mi vedel urobit vsetky potrebne vysetrenia a nic nezanedbat?

Na tvojom mieste by som sa s takýmito problémami skúsila poobzerať po nejakom súkromnom lekárovi.

Lenze po akom. Po par som sa uz popozerala, ale niektori mali az prehnane ceny a nejake poplatky za starostlivost, ktorym ja teda moc nerozumiem, ale nevadi. Najradsej by som zvolila nejaku zlatu strednu cestu aj co sa ceny tyka.

hladas v ruzinove?

v Ruzinove aby som nemusela behat cez cele mesto, ale aby som ho mala kusok. Som asi velmi narocna ze? :(

nie si narocna, na gyn sme narocne asi vsetky zeny :) ja som dlho hladala a skusala. Az asi po pol roku hladania mi kamoska odporucila Millyho. Dlho o nom hovorila, ale sme nevedeli ci berie nove pacientky.. Tak som mu skusila zavolat a bez problemov ma vzal. Tak ak chces skus mu cinknut alebo zajst na ambulanciu, je to na tebe :)

Súkromný lekár nemá zmluvy s poisťovňami, či?

a on je v nemocnici alebo kde ho najdem? a nevies mi prosim ta poslat na neho kontakt?

http://www.milly-gynekologicka... :) tu mas aj mapku kde presne ich najdes. Urcite vies kde ta poliklinika je ;)

je potrebné sa objednať keď prvýkrát k nemu chcem ísť? alebo stačí, keď tam prídem s kartou a vezme ma?

musis si najprv vybavit prevedenie karty od tvojho stareho lekara k novemu

ale to snáď k môjmu starému lekárovi už ísť nemusím, stačí mu zavolať nie?