Gynekolog BA- Ružinov

musíš ísť k novému gynekológovi pre výmenný listok a potom ho buď zanesieš alebo pošleš poštou tvojmu terajšiemu a on pošle kartu rovno novému gynekológovi :) chápeme sa? :)

a potom uz staci ked sa k mojmu novemu teda k Millymu objednam alebo pridem kedykolvek nie?

Babule prosím Vás viete mi poradiť dobrého gynekológa, ktorý vie aj pomôcť a nie len nad všetkým mávnuť rukou a povedať že to prejde. Lebo takého mám teraz a už som z neho na prášky :/ Chcem ho čím skôr vymeniť, prosím poradte!

Ziadny gynekolog by nemal len mavnut rukou, zenske problemy nie su len tak na mavnutie rukou a dobre si spravila ze si sa rozhodla ze ho chces vymenit. Z kade si?

to musi byt naozaj vazne, ked si z toho az na prasky..preco si cakala az tak dlho a nevymenila si ho skor? predtym ta vedel liecit, ci az teraz ti prepukli nejake zdravotne problemy?

keby to nebolo až také vážne, tak by som sem nepísala a neprosila Vás o radu. Presne tak ako píšeš, pokiaľ som nemala zdravotné problémy tak som si myslela akého mám super doktora. Až teraz zisťujem že mi neviem vôbec pomôcť. A už kvapka trpezlivosti pretiekla a tak ho chcem vymeniť!

Nemal ale vidíš, predsa len sa nájdu aj taký. Som z Bratislavy a presne z Ružinova. Poznáš tam nejakého ženského doktora?

jasne, tak to sa ti ani necudujem ze ho chces vymenit..v takom pripade by som to riesila tak ako aj ty..a pochadzas teda z Bratislavy ako si pisala Džine, hej?

najdu ale zato my uz nemozeme :/ A z ktorej casti Bratislavy si? Jasne, poznam, pretoze tiez pochádzam z BA

ano, ano pochadzam z Bratislavy a presne z Ruzinova. Uz som to davnejsie mala spravit a vymenit ho len vtedy som si povedala ze vsak ustupili problemy tak to nebudem riesit ale teraz znovu zacali a uz nechcem stale ten isty kolotoc dookola

Už som to napísala predtým že z Ružinova, asi si si to zle prečítala keď sa znovu pýtaš, ale nevadí:-) A vieš mi teda poradiť gynekológa? Ty ku komu chodíš?

vela ludi co poznam to tiez takto riesili ze vsak nemam problemy tak je to v pohodicke netreba menit, ale potom pridu problemy a musite to riesit rychlo a vtedy je to riziko ze dany dobry gynekolog uz bud neberie pacientky alebo nieco. Mohla by si vyskusat doktora Millyho, pokial viem ten by mal brat este nove pacientky a je naozaj dobry

prepac, fakt som si to nevsimla, preto som sa znovu spytala. Poradit by som ti vedela iba mojho gynekologa lebo ja k nemu chodim od uplneho zaciatku takze s inymi som skusenost nemala. Moj gynekolog je doktor Milly

vtedy sa ukaze odbornost doktora ked nastanu problemy. Ked bolo vsetko v poriadku som si neuvedomovala ze by som ho potrebovala vymenit. Vyskusam sa teda nakontaktovat na neho, maju na nete telefonne cislo,ze?

aha ty si mi poradila toho isteho co aj vikusina, to je super ze ste sa dve zhodli ze ste s nim spokojne, tak teda mu skusim aj ja zavolat. Dakujem ti:-) A s vybavenostou ordinacie si spokojna?

jasne, chapem ze vtedy si nemala tu potrebu. Ano, na ich stranke milly-gynekologicka-ambulancia to najdes. Teda aspon sa mi zda ze nejaku takuto maju stranku, pozri a ak nebudes vediet najst tak by som ti ho napisala

skus a uvidis:-) Hej, som velmi spokojna s vybavenostou ordinacie. Maju tam vsetko aj 3D a 4D ultrazvuk a je to tak pekne, takze sa tam aj clovek citi prijemne

clovek vzdy zacne riesit situacie az ked je uz najhorsie. Uz si tam aj volala? Nasla si kontakt? Lebo ak ho nebudes vediet najst tak ti ho mozes poskytnut. Ja k nemu totizto tiez chodim:-)

a ty si mala pana doktora Millyho aj ako porodnika? Ci este nemas deticky?

baby nasla som kontakt na tej stranke, dakujem ti vikusina ze si mi ju napisala. Volala som tam. Sestra bola prijemna uz po telefonate a objednala ma na prvu preventivnu prehliadku. Neviete mi este poradit aky je postup so zdravotnym zaznamom? Ci to sa musim informovat u mojho terajsieho gynekologa?