Gynekolog BA- Ružinov

Tak ale mozno zeny niekedy skutocne nemaju na vyber a proste toto spravanie akceptuju a toleruju dlhe roky. Viem, ze to nie je spravne, ale stava sa to.

To je pravda, vacsina zien podla mna voli lekara najma podla toho, ktory jej je proste najblizsie a ostatne veci neriesia. Keby zalezalo len na tej dialke, tak tiez by som si vedela vybrat blizsieho gynekologa, ale toto nie je proste pre mna najvacsia priorita.

nie je to priorita, ale prijemny bonus:) ale tak jasne, chapem ako to myslis. ale teraz co aj pocuvam, aj moje zname, ze je proste problem najst vo svojom okoli gynekologa, tak jednoducho musia ist dalej, ci chcu ci nechcu, pretoze neberu vascinou.

no len ono akoze napriklad v takom tehotenstve toto daleke dochadzanie moze byt celkom problem, ja si to napriklad predstavit neviem. ale tak jasne, ze uz som sa s niecim takym stretla, niekedy proste clovek nema na vyber, vsak. su zeny, ktore maju neustale nejake tie zenske problemy, takze v takom pripade je to asi dost otravne a neprakticke neustale tolko cestovat.

Ja chodim momentalne k panovi Millymu, tiez som tehotna:) A zatial nemozem povedat skutocne nic zle. Keby bol zly alebo co, tak realne sa zoberiem a odidem :smiley: Lebo ved v tehotenstve by som nejake nevhodne spravanie asi nedala:)

a ako dlho uz k nemu chodis? to je jasne, v tehotenstve si celkovo emocne vyprahnuta :smiley: mna taktiez rozplakalo uplne vsetko zakazdym, takze to sa da chapat rozhodne :smiley: ale tak ja nemozem povedat, ze by som sa za svoj zivot stretla vyslovene s nejakym lekarom, ktory by nevedel, co sa patri a ako sa treba spravat. musim si zaklopat.

A ako sa ti pozdava? Vies sa unho zakazdym v pohode objednat, ci nemusi sa objednavat alebo ako to tam funguje?

tiez k nemu chodim a mne sa teda este nestalo, ze by ma riadne neobjednal alebo co. v tehotenstve prebehlo vsetko v poriadku pri nom, to bolo take moje hlavne kriterium, ine ma nezaujimalo.

no ono to tehotenstvo je take zaludne, vtedy proste vyzadujes co najlepsiu starostlivost jednoznacne. neviem si predstavit, ze sa mi nedostava to, co potrebujem alebo teda ze nieco je inak ako som si predstavovala. u doktora musia byt aj tie vysetrenia bez najmensich tazkosti. inak som bola ochotna aj sceny vyrobit :smiley:

vela mamiciek je dost nervoznych, co som si vsimla aj v cakarni :smiley: ale tak to bude pravdepodobne aj tymi hormonmi, to je jasne :smiley: nemozu za to :smiley:

V každej čakárni je to úplne rovnako :smiley: Preto je dobré, že tie tehotné berú ako prvé, proste hneď ráno a potom vybavia ostatné ženy :smiley: Ale tak treba mať pochopenie, veď (skoro) každá raz toto zažije, takže by sme mali byť ohľaduplné. :smiley:

Ja neviem, ale mne napriklad vobec nevadi ani cakavat, ked som u doktora. Vsak si vybavim tak ci tak volno v praci, vezmem si knihu a citam si :smiley: Velakrat pocuvam od kazdeho a stazuju sa, ze to cakanie je strasne a neviem co, ale mne to vobec neprekaza.

tak vies ako, ono sa to neda zakazdym uplne presne naplanovat. doktor nemoze vytusit dopredu, s akym problemom pacientka pride, niekedy je to proste na dlhsie. ja ked som uz objednana, tak dlho rozhodne necakavam, ale ked pridem len tak na nahodu bez objednania, tak samozrejme s tym cakanim aj pocitam :slight_smile: to je logicke a som s tym uplne v pohode.

no veru nie je nad to, ked sa niekde rychlo vybavis :slight_smile: s takym skvelym pocitom ja zakazdym odchadzam od lekara, ze by jeden neveril :smiley:

Ale praveze verim, verim :smiley: U lekarov vseobecne clovek nechce stravit viac casu, nez je nutne :smiley: Potom mas samozrejme cas aj na ine veci pocas dna, nechces tam stravit pol zivota :smiley: Ale tak vsade to takto nefunguje nastastie, to by som sa asi zblaznila.

Robia gynekológovia problémy s tým, keď sa chce žena nechať preradiť k inému? Ani neviem, či som to správne napísala, ale chápete dúfam :smiley:

nemyslim si, ze sa toto bezne deje :slight_smile: ale ak mas poriadny dovod, tak by s tym ziaden lekar nemal mat problem :slight_smile: a uz vobec nie ti branit odist k niekomu inemu. ty mas co za problem, ze chces ist prec? co ti vadi u toho svojho? :slight_smile:

Tiež som toto musela riešiť, neboj sa. Ale mala som šťastie, pretože som sa od neho dostala hneď a aj som si nového našla relatívne rýchlo.

A nasla si si v jednom a tom istom meste, ci musis dochadzat? Bola si ochotna?

tak to by musel byt mega dobry gynekolog, aby som kvoli nemu musela niekam dochadzat :slight_smile: akoze takych 10-15km podla mna este v pohode, ale ak by to malo byt viac, tak by som asi pouzovala o zmene, lebo to je dost otravne.