Gynekolog BA- Ružinov

no to asi nema velmi zmysel si tak daleko hladat gynekologa :slight_smile: ved zvycajne v okoli tvojho bydliska si vies najst dobreho odbornika, ktory sa ta ujme.

Ano, ti z tych lepsich jednoznacne nemaju ziadny problem ta vziat :slight_smile: Uz viackrat som sa stretla s tym, ze aj ked mali plny stav, stale brali uplne v pohode. Cize to je cisto len na tom samotnom doktorovi, ako sa k tomu postavi.

Dobry den, chodim ku gynekologovi do Bratislavy
Ak potrebujete odborného lekára, odporúčam tohto gynekológa https://doktorpro.sk/bratislava/services/gynecology

ja mam zase velmi dobru skusenost s panom Millym v BA. uz nie je sice v Ruzinove, ale na Bajkalskej, ale je to v ramci Bratislavy, cize za mna je to stale ok :slight_smile:

On berie neustale nove pacientky alebo ako to tam funguje, prosim ta?

kazdy gynekolog to ma inak… niektori sa rozhoduju sami, ked si povedia, ze uz maju plny stav, tak viac pacientiek neberu…tu ale nebol zatial ziadny problem…aj mna vzali hned…treba sa informovat, zavolat si, popytat sa…

Akoze niekedy ozaj trva vecnost, hadam aj pol dna dostat sa z jednej casti Bratislavy do druhej :rofl: Ale tak ak by som aj mala takto cestovat kvoli dobremu gynekologovi, tak by mi to jednoznacne nerobilo ziadny problem. Niekedy treba aj daco obetovat. :smiley: Tiez nemam vsetko pod nosom, takze na toto som celkom zvyknuta.

pokial je to este stale v ramci Bratislavy, tak je to ok :slight_smile: horsie je dochadzat dalej si myslim.

Ano, tak to by sa ani mne rozhodne nechcelo, to je jasne. A hlavne, ked si tehotna napriklad. Niekam sa trepat MHDckou, lebo neskorsie v tehotenstve uz ani to soferovanie nie je vobec pohodlne :expressionless:

tak pre mna uz kazda jedna cinnost v tehotenstve bola narocna :smiley: co si budeme klamat. a popravde, lepsie sa mi sadalo v autobuse ako do auta :smiley: ale ano, chapem, co tym chces povedat. nie je nad to, ked to mas proste vsetko po ruke.

No ked ti mam pravdu povedat, ja osobne som to takto teda v zivote nemala, ze by som byvala v centre, kde je vsetko. A dalo sa to, zvykla som si dochadzat vsade. To sa naucis, ked byvas v nejakom zapadakove alebo na kraji sveta :smiley: To si proste nevyberies. Nejde len o to tehotenstvo, ale celkovo tie sluzby, ak nemas na blizku, tak je to proste za trest.

Aj máte nejakého obľúbeného v rámci Bratislavy? Stojí tam niektorý gynekológ za zmienku, že fakt že vyniká?

Vieš čo, momentálne chodím k tretiemu v poradí, čo sa BA týka a som rada, že konečne vyhovuje po všetkých stránkach. Pán doktor Milly sa mi osvedčil :slight_smile:

ale on uz nie je v Ruzinove, ci? nasla som dve adresy, tak teraz neviem, ze kde sa momentalne presne nachadza.

ano, predtym bol v Ruzinove, teraz ho najdes na Bajkalskej. hlavny tah :slight_smile: za mna teda lepsie, blizsie. a co sa tyka spravy vyssie, tiez mam dobru skusenost, ako lekar super. mala som predtym zenu, sla do dochodku uz (podla mna mala ist tak 10 rokov dozadu :smiley: ), ale nebolo mi u nej dobre.

dobre vediet. lebo akoze najst poriadneho gynekologa dnes, to je celkom umenie si myslim. :unamused:

Kedysi som mala skveleho zenskeho lekara. Ten bol vysmiaty uplne kazdy raz, ked som tam prisla. A nebolo to teda len tym, ze vidi mladu babu konecne :smiley: Ale proste zakazdym bol prijemny, vludny, no jednoducho uplne skvely. No ale potom sa prestahoval, co ja teda logicky kvoli nemu robit nebudem :smiley: Tak si viem semtam nanho spomenut, ked idem k tomu svojmu, co mam teraz. Strasne nerada tam chodim. Totalne sa nutim. Ale tak co spravi clovek :smiley: Treba tam chodit. My zeny sme v tomto poctive, nepoznam chlapa, ktory by chodil pravidelne k urologovi, aj ked mu nic nie je. Taky podla mna ani neexistuje. :smiley:

a teraz takeho nemas? :slight_smile: lebo ja ano a za to som uprimne rada :smiley:
a to s tymi chlapmi je cista pravda, ani mojho muza by som k takemu doktorovi nedostala. iba vyslovene keby musel.

Muži sú v tomto strašní :smiley: Neviem, mne príde úplne prirodzené ísť ku gynekológovi, ale tak viem, že sú aj ženy, ktoré sa neskutočne hanbia a odmietajú takýto typ vyšetrenia aj keby bol doktor neviem aký milý, dobrý. Neviem, v čom to môže byť.

Hmm, hádam len zlá predchádzajúca skúsenosť. Alebo keď ide žena k chlapovi prvýkrát, že na to proste nie je zvyknutá, iný dôvod mi teda nenapadá. :smiley: