Gynekolog BA- Ružinov

Vedeli:-) Už máš aj dohodnutého doktora ku ktorému pôjdeš? Musíš si vypísať výmenný lístok a na základe toho ťa vyradia z evidencie a pošlú tvoj zdravotný záznam novému doktorovi ktorého nahlásiš

Tak premyslam nad dvomi doktormi ale neviem ktory je lepsi, ak by si vedela mi pomoct tak by som bola rada. A vymenny listok mi da moj doterajsi gynekolog, alebo?

Nad ktorými rozmýšľaš? Napíš mená a ak budem poznať tak ti rada poviem, avšak musia byť z BA, lebo iba z tade poznám nejakých ženských doktorov. Hej, mal by ti ho dať buď tvoj doterajší alebo aj na internete sa dá stiahnuť a vytlačiť

Ružinov je fajn lokalita, keďže tam aj bývam tak by som to nemala ďaleko. A kde presne majú tú ordináciu? Skúsim tam teda zavolať a spýtam sa či berú ešte nové pacientky. Ty si tam bola kedy naposledy u neho?

Premyslam nad doktorom Zackom alebo doktorom Millym a obidvaja su z Bratislavy a tam aj ordinuju. Poznas niektoreho? Vies mi poradit? Skusim sa ho teda spytat ci mi moze dat vymenny listok alebo si ho vytlacim z internetu, dakujem za tuto info

Poznám ale iba toho druhého, o tom prvom som ešte nikdy nepočula takže vôbec neviem aký je on. Toho ti kto poradil?

Mas pravdu je:-) Presne sa nachadza ich ordinacia na ulici Ružinovská 10 v bloku C v chodbe Medilabu. Vies priblizne kde to je? Fu, ani neviem kedy som tam bola naposledy. Ale zaciatkom tohto roku sa mi zda. Takze mam cas teraz, az buduci rok pojdem:-)

Tak ked toho prveho poznas, tak na neho co hovoris? Aky je? Je dobry odbornik, alebo? Poradila mi ho jedna kamaratka ktora k nemu tiez chodi

Približne viem kde to je, priateľ mi to včera vysvetľoval:-)Tak to máš naozaj ešte čas, to máš fajn. Plánujem že tam zajtra zavolám, tak potom napíšem čo som zistila, ok?

Veľmi dobré otázky na ktoré by som potrebovala aj ja odpovede. Tak baby ak môžte poraďte aj mne, ďakujem

Zaujímajú ťa úplne rovnaké otázky či aj nejaké iné? Lebo ak tie isté tak stačí si prečítať komunikáciu a už tam pomaly nájdeš odpovede na všetky otázky

A tá kamarátka je u neho spokojná? No ja som na neho tiež počula prevažne dobré veci, že vie babám pomôcť s každým problémom. Aj moje kamarátky k nemu niektoré chodia a sú spokojné, tak niečo na tom pravdy musí byť:-)

Ona mi hovorila že je, tak asi je..Tak dobré vedieť že aj tvoje kamarátky sú u neho a ty chodíš k nejakému inému?

Samozrejme že aj iné! Vašu diskusiu som si celú prečítala, takže som si tam už našla odpovede ktoré ma zaujímali ale ešte predsa len nejaké mám. Môžem ti ich položiť? Mohla by si mi poradiť?

Budem rada ked mi das vediet ako si pochodila, uz si tam volala?

Hej chodím k inému pretože by som to mala ďaleko dochádzať až do Ružinova. Chodím ku gynekológovi ktorého mám najbližšie aby som pol dňa nestrávila iba cestovaním po BA. Ty si sa ako rozhodla?

Preto som ti odpísala že ti chcem poradiť takže kľudne sa pýtaj čo ťa zaujíma:-)

Áno volala, mali ešte voľný termín, tak ma hneď aj objednali. Ešte musím ale skočiť k môjmu gynekológovi a povedať mu nech pošle môj zdravotný záznam. Snáď nebude robiť problémy :S

Zeny ako casto sa moze menit gynekolog? Je to aj nejako urcene, alebo mozem menit aj viackrat?

Didušš myslím si že môžeš meniť koľko chceš gynekológa až pokiaľ nebudeš s ním spokojná. Našťastie som menila zatiaľ iba jeden krát a aj to iba z toho dôvodu že môj išiel do dôchodku ale s terajším som ešte viacej spokojná ako s tým predtým:-)