Gynekolog BA- Ružinov

Preco by ti mal robit problemy? Vsak to je normale ze ludia menia doktorov ked nie su s nim spokojni. Nemas sa coho bat a ked bude nieco hovorit tak jednym uchom dnu, druhym von;-)

neviem si predstavit ze by som musela neustale menit doktora, nebavilo by ma to vsetko stale riesit..za kazdym zdravotny zaznam pytat od doktora z dovodu prejdenia k druhemu..ideal by bol keby si si nasla takeho s ktorym budes spokojna

Ďakujem si zlatá;-) Ako postupovať pri vybavovaní druhého gynekológa už viem, ale chcela by som sa ťa spýtať či mi vieš aj nejakého konkrétneho poradiť, hm?

To isté som aj ja napísala, musela som zmeniť gynekológa len z dôvodu že išiel do dôchodku takže som nemala na výber. Ale keď si to tak vezmem, tak teraz som ešte radšej lebo tento môj terajší je ešte lepší ako ten ktorého som mala predtým. Ty chodíš ku komu?

Pochadzas z Bratislavy, ak som to dobre pochopila, hej? Chceš aby som ti tam poradila niekoho?

Áno pochádzam z Bratislavy, teda nie priamo z tade ale už tam 2 roky žijem. Bola by som rada keby si mi poradila ak by si teda bola ochotná

Tak to si mala stastie..Ja som menila uz dva krat a teraz by som chcela znovu lebo som vobec neni spokojna s tym ku ktoremu chodim teraz. Ty si z kade?

V ktorej časti Bratislavy žiješ? My s priateľom bývame v Ružinove a tam aj navštevujem gynekológa. Iba toho by som ti vedela poradiť keďže v iných častiach Bratislavy gynekológov nepoznám. Chodím od úplného začiatku len k nemu

Mohla by som ťa aj ja poprosiť o kontakt na toho gynekológa ku ktorému chodíš?

ako ti uz baby napisali mozes aj viac krat, ale z vlastnej skusenosti by som ti poradila najst si takeho s ktorym budes spokojna aby si nemusela kazdu chvilu menit..su to aj papierovacky a podobne veci..prednedavnom som menila, takze viem co to obnasa..

Helenita rada ti poskytnem kontakt ale vieš si ho pozrieť aj na ich webovej stránke. Ešte aby nedošlo k nejakému nedorozumeniu chceš na môjho gynekológa kontakt ku ktorému chodím ja? Lebo on má ambulanciu v Ružinove to ti vyhovuje?

Mám byt v časti staré mesto, čo mám kúsok od Ružinova, tak ak by si bola ochotná tak by si mi to mohla napísať. Ak by som iného nezohnala skúsila by som sa aj na neho nakontaktovať

viem, vsimla som si ze si to iste pisala..citala som si celu tuto konverzaciu a chcela som sa do nej aj ja zapojit a povedat vam moje skusenosti s gynekologom.. teraz momentalne chodim k millymu.. ty ku komu?

Len keď neviem ani akú majú webovú stránku tak si to ťažko pozriem. Áno, na toho ku ktorému chodíš ty keďže si písala že si s ním spokojná

Helenita moja hlava deravá však to ma vôbec nenapadlo že by ti tam vyhodilo všetkých gynekológov a tažko by si našla ich webovú stránku keď nevieš ani meno. Tušim tu už niektoré baby aj písali že tiež chodia k millymu, a ten je aj môj žensky doktor. Tu webovú stránku si nepamätám akú majú ale keď si to hodíš do googla tak ti ju vyhľadá
Kristína toto vlastne isté platí aj pre teba, tak si to prosím prečítaj aby som to nemusela sto krát písať:-)

Som si najprv myslela že si sa len tak zapojila do diskusie a neprečítala si si ju, ale tak fajn teda, prepáč zmýlila som sa:-) Chodila som dlho k rašlovej ale nevyhovovala mi ako ženská doktorka. Veľa krát mi nenasadila dobrú liečbu a tak som bola nútená ju vymeniť a teraz chodím tiež k tomu doktorovi čo aj ty. Že sme sa tam ešte nikdy nestretli, teda možno aj hej len nevieme o sebe;-)

Terka ďakujem ti, prečítala som si to čo si napísala a pozerala som si aj ich webovú stránku. Len som trošku nepochopila, on je súkromný alebo štátny gynekológ?

ked mam pravdu napisat tak poznam vela kamaratiek ktore odisli od doktorky raslovej.. ale z dovodu ze im zle stanovila ochorenie ked mali nejake a podobne veci.. no vidis este sme nemali to stastie sa tam stretnut :-) Ako dlho ku nemu uz chodis?

Dobrý deň;-)
Chcela by som sa poinformovať od žien ktoré bývajú v Bratislave že aký sú tam gynekológovia a či je nejaký ktorého by ste mi odporučili. Mám dosť časté zápaly a tak potrebujem mať doktorka v blízkosti môjho domu.
Ďakujem

Ahoj a v ktorej casti bratislavy byvas? Kedze pises ze by si chcela mat blizko zenskeho lekara tak aj v tej oblasti v ktorej byvas by bolo fajn si nejakeho najst, hm?