Gynekolog v nitre

gynekológia

(zuzana sutorova) #1

Moze mi prosim niekto poradit dobru gynekologicku alebo gynekologa v Nitre? Nie som z nitry, tak by som si chcela najst nejakeho najlepsie v centre mesta. Dakujem

(ZUZANAzNR) #2

S MUDr. Obertom na Kmeťkovej ulici mám dobré skúsenosti… ale počula som že aj Riško tuším v Krskanoch je dobrý… ale on už asi pôjde na dôchodok… vraj.

(rena) #3

Dr.Garay v Med.centre v Nitre je úžasný,všetko vysvetlý,nečaká sa dlho u neho.

(vavka33) #4

vynikajuci gynekolog je na farskej,mudr.Krjak.
Ja som tiey nebola odtialto,tak som hladala lekara na konci tehu a poradili mi jeho.Som s nim spokojna,dokonca odrodil moju druhu dcerku

(jana) #5

ahoj,
ja som dosť dlho chodila k Čellárovej, ale viackrát ma sklamala, tak som teraz prestúpila k Obertovi. počula som samé pozitívne ohlasy, tak uvidím, aký bude na živo :)))

(nika) #6

ja chodím ku Krjakovi ktorí je na farskej ulici a momentalne nie som s nim moc spokojna…ze vraj dobry je gylan alebo turbo

(lucka) #7

Risko?? Preboha len ten nie, je to najvačší flákač v meste!! Dobry je Obert a Krjak. To je TOp !!

(lucka) #8

Obert je super! Zachranil mi život !!!

(Janka T.) #9

ahojte ja by som potrebovala poradiť s výberom gynekológa. pred mesiacom som sa presťahovala z Prešova do Nitri a teraz tu tápam lebo tu nikoho nepoznám. Doporučovali mi viacerých gynekológov a neviem si vybrať. napr. Kunský z Klokočiny, Krjak z farskej, Turba alebo nejaký Gilani? poradte prosím.

(janka) #10

Mudr. Hlavačka Jaroslav na
Klokočine

(ZUZANAzNR) #11

Na Kunského som nepočula dobré ohlasy… Ale Obert je super. Aj ja k nemu chodím…

(Jasa) #12

ahojte, viete mi niekto povedať asi ako je starý Obert?

(zzzzzzzzzzzz) #13

To uz je co za otazka, hladas gynekologa,alebo zenicha.

(iveta) #14

odporúčam Mudr.Hlavačku,je to lekár ako má byť.Milý,ochotný sa sa rozpravať s vami o problemoch,a odborník aký tu chýbal.Chodím k nemu,a neviem si ho vynachvaliť,ma 3D aj4D sono,pri každej poradni mi ukáže bábatko,s takým úžastným prístupom som sa ešte nestretla.

(petra) #15

dostala som mensruaciu pondelok skoncila mi vnedelu a o 9 dni som ju mala zas je to normale mam 13 rokov odpiste mi na email

(jarka) #16

može mi niekto poradit,berie dr.Krják nové pacientky? ak ano vedel by mi niekto poradit kontakt na neho? dakujem

(janus) #17

Myslim, ze sa lepsie porozpravas otvorene o Tvojich problemoch s mladsim doktrom ako starsim.Nikto nenamieta ze starsi nie je odbornik,ale vekova bariera moze nastat.Mladsie baby by radsej hovorili asi s mladsim doktorom…Nejde o hladanie manzela;)

(pauli) #18

Krjak??? nikdy v živote… bola som u neho na preventivnej prehliadke, narozpraval mi take veci že mam kopu cýst a podobne… a že možno nebudem moct mat nikdy v živote deti…spravil testy…vraj strašne vysoky jeden hormon … že by som momentalne v živote neotehotnela…pritom krv mi brala sestrička nie na lačno…zmenila som gynekologa…išla k Riškovi a ten povedal: žiadne cysty, zobral krv, urobil vyšetrenia na viacere veci, a výsledok: som zdrava, trošku zvyšeny jeden hormon, tot vše… podala by som žalobu na krjaka … za to čo urobil a za ten neprofesionalny pristup ako sa ku mne spraval …

(AMARYS) #19

Nechce sa mi veriť,že by bol Dr. Krjak tak neprofesionálny. Počula som o ňom, že je skvelý odborník.

(Jana) #20

A čo hovoríte na MUDr. Ravingera???