Gynekolog v nitre

Moze mi prosim niekto poradit dobru gynekologicku alebo gynekologa v Nitre? Nie som z nitry, tak by som si chcela najst nejakeho najlepsie v centre mesta. Dakujem

S MUDr. Obertom na Kmeťkovej ulici mám dobré skúsenosti… ale počula som že aj Riško tuším v Krskanoch je dobrý… ale on už asi pôjde na dôchodok… vraj.

Dr.Garay v Med.centre v Nitre je úžasný,všetko vysvetlý,nečaká sa dlho u neho.

vynikajuci gynekolog je na farskej,mudr.Krjak.
Ja som tiey nebola odtialto,tak som hladala lekara na konci tehu a poradili mi jeho.Som s nim spokojna,dokonca odrodil moju druhu dcerku

ahoj,
ja som dosť dlho chodila k Čellárovej, ale viackrát ma sklamala, tak som teraz prestúpila k Obertovi. počula som samé pozitívne ohlasy, tak uvidím, aký bude na živo :)))

ja chodím ku Krjakovi ktorí je na farskej ulici a momentalne nie som s nim moc spokojna…ze vraj dobry je gylan alebo turbo

Risko?? Preboha len ten nie, je to najvačší flákač v meste!! Dobry je Obert a Krjak. To je TOp !!

Obert je super! Zachranil mi život !!!

ahojte ja by som potrebovala poradiť s výberom gynekológa. pred mesiacom som sa presťahovala z Prešova do Nitri a teraz tu tápam lebo tu nikoho nepoznám. Doporučovali mi viacerých gynekológov a neviem si vybrať. napr. Kunský z Klokočiny, Krjak z farskej, Turba alebo nejaký Gilani? poradte prosím.

Mudr. Hlavačka Jaroslav na
Klokočine

Na Kunského som nepočula dobré ohlasy… Ale Obert je super. Aj ja k nemu chodím…

ahojte, viete mi niekto povedať asi ako je starý Obert?

To uz je co za otazka, hladas gynekologa,alebo zenicha.

odporúčam Mudr.Hlavačku,je to lekár ako má byť.Milý,ochotný sa sa rozpravať s vami o problemoch,a odborník aký tu chýbal.Chodím k nemu,a neviem si ho vynachvaliť,ma 3D aj4D sono,pri každej poradni mi ukáže bábatko,s takým úžastným prístupom som sa ešte nestretla.

dostala som mensruaciu pondelok skoncila mi vnedelu a o 9 dni som ju mala zas je to normale mam 13 rokov odpiste mi na email

može mi niekto poradit,berie dr.Krják nové pacientky? ak ano vedel by mi niekto poradit kontakt na neho? dakujem

Myslim, ze sa lepsie porozpravas otvorene o Tvojich problemoch s mladsim doktrom ako starsim.Nikto nenamieta ze starsi nie je odbornik,ale vekova bariera moze nastat.Mladsie baby by radsej hovorili asi s mladsim doktorom…Nejde o hladanie manzela;)

Krjak??? nikdy v živote… bola som u neho na preventivnej prehliadke, narozpraval mi take veci že mam kopu cýst a podobne… a že možno nebudem moct mat nikdy v živote deti…spravil testy…vraj strašne vysoky jeden hormon … že by som momentalne v živote neotehotnela…pritom krv mi brala sestrička nie na lačno…zmenila som gynekologa…išla k Riškovi a ten povedal: žiadne cysty, zobral krv, urobil vyšetrenia na viacere veci, a výsledok: som zdrava, trošku zvyšeny jeden hormon, tot vše… podala by som žalobu na krjaka … za to čo urobil a za ten neprofesionalny pristup ako sa ku mne spraval …

Nechce sa mi veriť,že by bol Dr. Krjak tak neprofesionálny. Počula som o ňom, že je skvelý odborník.

A čo hovoríte na MUDr. Ravingera???