Gynekolog v nitre

Chcela som sa iba spýtať či sa u Oberta plaťí a ci k nemu môžem isť aj ked nie som z Nitri?

Momentalne chodim k doktorovi Garayovi do Medic. centra. Fantasticky, ludsky pristup, starostlivost ako o vlastnu dceru. Velmi mila sestricka…a necakam dlho:) Predtym som mala Turbu, 0 bodov. Kym si neprecital meno na karte a zdravotne zaznamy, ani netusil kto som. Kvanta a kvanta pacientok…cele zle:(( A krjak? Snad sa uz z minulosti polepsil…moja rodinna prislusnicka ma s nim velmi zlu skusenost…ale snad sa uz aj on poucil…rodit by som k nemu ale nesla, ani za milion…

Ahoj mohla by si mi dat na garaya kontakt? Bere aj nove pacientky? Je aj taky dobry odbornik?a este kolko ma rokov? Az mozes tak mi prosim odpis na email: mimka_mimka@azet.sk dakujem:-)

Ahojte dievčatá, ja pracujem so všetkými gynekológmi v NR a dosť dobre ich naozaj poznám, ak vám môžem poradiť, je tu viacero odborníkov a hlavne zodpovedných lekárov- z tých starších (veľmi skúsených) je to určite Truska, Garay, Lindner prípadne Obert, veľmi dobrý je aj Hlaváčka - individuálny prístup… môžete mi veriť:-)

Pekny den zelam,ja by som odporucila dr.Garaya,je uzasne ludsky,co pre mna vela znamena a zoberie pacientku hned,aj novu,tak ako mna,no a necaka sa u neho dlho,keby si mam este raz vybrat,nevaham,jednoznacne jeho…dakujem a pekny den zelam

Kde na Klokočine má ambulanciu Dr. Hlavačka, prípadne kontakt poprosím. ďakujem

Poliklinika na Klokočine, Hviezdoslavova ulica, tel.č. je 0376504440 - MUDr. Hlavačka, najlepší gynekológ :smiley:

MUDr. Ravinger je fantastický odborník, naj v Nitre!

A co MUDr. Juhas? Moze byt?

Ja som chodila ku Dr. Kozarovi, pokial som nemla ziadne problemy, bola som spokojna. Takze teraz aj ja hladam niekoho lepsieho, ktory mi aspon kazdy mesiac nebude rozpravat inu diagnozu.

Jednoznačne musím len súhlasiť a odporučiť dr. Hlavačku taktiež, perfektný prístup, skvelý odborník - nadmieru spokojná :slight_smile:

Dr. Obert, je celkom v pohode, ja sice k nemu nechodim, ale poznam ho. Ma asi 42 rokov a je inak aj celkom pekny.

Potrebovala by som poradiť nejakého dobrého gynekológa, ktorý berie aj nové pacientky, hlavne niekde v meste alebo na chrenovej, nie na klokočine a hlavne nie nejakého prudasa prísneho :smiley: dlho som nebola u gynekológa.

Ahojte, nevie niekto povedat aky je poplatok za novu kartu u Juhasa alebo u Oberta? Dakujem.

Jednoznačne odporúčam Dr. Krjaka na Farskej, skvelý odborník, a veľmi milý, mám s nim len tie najlepšie skúsenosti, a to dochádzam z TO, ja by som určite nemenila nikoho iného.

Dobrý deň, prosím vás, chcela by som sa opýtať, aký starý približne je ten MUDr. Hlavačka?

MUDr. Obert od minulého roka vyberá od každej pacientky paušálne za rok 30€, čo sa mi teda veľmi nepáči a zvažujem odchod, aj keď inak je to dobrý doktor.

No môže mať tak 35 rokov? Je mladý a super. :slight_smile:

Ahoj, ja by som sa chcela spýtať kde presne sídli Dr. Garay. Ďakujem :slight_smile:

Bude mať v septembri 37 rokov :-).