Gynekolog v nitre

gynekológia

(Erika) #21

Chcela som sa iba spýtať či sa u Oberta plaťí a ci k nemu môžem isť aj ked nie som z Nitri?

(Mima) #22

Momentalne chodim k doktorovi Garayovi do Medic. centra. Fantasticky, ludsky pristup, starostlivost ako o vlastnu dceru. Velmi mila sestricka…a necakam dlho:) Predtym som mala Turbu, 0 bodov. Kym si neprecital meno na karte a zdravotne zaznamy, ani netusil kto som. Kvanta a kvanta pacientok…cele zle:(( A krjak? Snad sa uz z minulosti polepsil…moja rodinna prislusnicka ma s nim velmi zlu skusenost…ale snad sa uz aj on poucil…rodit by som k nemu ale nesla, ani za milion…

(mimka) #23

Ahoj mohla by si mi dat na garaya kontakt? Bere aj nove pacientky? Je aj taky dobry odbornik?a este kolko ma rokov? Az mozes tak mi prosim odpis na email: mimka_mimka@azet.sk dakujem:-)

(rk) #24

Ahojte dievčatá, ja pracujem so všetkými gynekológmi v NR a dosť dobre ich naozaj poznám, ak vám môžem poradiť, je tu viacero odborníkov a hlavne zodpovedných lekárov- z tých starších (veľmi skúsených) je to určite Truska, Garay, Lindner prípadne Obert, veľmi dobrý je aj Hlaváčka - individuálny prístup… môžete mi veriť:-)

(Andrea) #25

Pekny den zelam,ja by som odporucila dr.Garaya,je uzasne ludsky,co pre mna vela znamena a zoberie pacientku hned,aj novu,tak ako mna,no a necaka sa u neho dlho,keby si mam este raz vybrat,nevaham,jednoznacne jeho…dakujem a pekny den zelam

(alex) #26

Kde na Klokočine má ambulanciu Dr. Hlavačka, prípadne kontakt poprosím. ďakujem

(janka) #27

Poliklinika na Klokočine, Hviezdoslavova ulica, tel.č. je 0376504440 - MUDr. Hlavačka, najlepší gynekológ :smiley:

(Ivana) #28

MUDr. Ravinger je fantastický odborník, naj v Nitre!

(Katka) #29

A co MUDr. Juhas? Moze byt?

(sindy) #30

Ja som chodila ku Dr. Kozarovi, pokial som nemla ziadne problemy, bola som spokojna. Takze teraz aj ja hladam niekoho lepsieho, ktory mi aspon kazdy mesiac nebude rozpravat inu diagnozu.

(michi) #31

Jednoznačne musím len súhlasiť a odporučiť dr. Hlavačku taktiež, perfektný prístup, skvelý odborník - nadmieru spokojná :slight_smile:

(moika) #32

Dr. Obert, je celkom v pohode, ja sice k nemu nechodim, ale poznam ho. Ma asi 42 rokov a je inak aj celkom pekny.

(simona ) #33

Potrebovala by som poradiť nejakého dobrého gynekológa, ktorý berie aj nové pacientky, hlavne niekde v meste alebo na chrenovej, nie na klokočine a hlavne nie nejakého prudasa prísneho :smiley: dlho som nebola u gynekológa.

(Lenka) #34

Ahojte, nevie niekto povedat aky je poplatok za novu kartu u Juhasa alebo u Oberta? Dakujem.

(KatkaTO) #35

Jednoznačne odporúčam Dr. Krjaka na Farskej, skvelý odborník, a veľmi milý, mám s nim len tie najlepšie skúsenosti, a to dochádzam z TO, ja by som určite nemenila nikoho iného.

(simona) #36

Dobrý deň, prosím vás, chcela by som sa opýtať, aký starý približne je ten MUDr. Hlavačka?

(Lucia) #37

MUDr. Obert od minulého roka vyberá od každej pacientky paušálne za rok 30€, čo sa mi teda veľmi nepáči a zvažujem odchod, aj keď inak je to dobrý doktor.

(Wenzdy) #38

No môže mať tak 35 rokov? Je mladý a super. :slight_smile:

(3nity94) #39

Ahoj, ja by som sa chcela spýtať kde presne sídli Dr. Garay. Ďakujem :slight_smile:

(janka) #40

Bude mať v septembri 37 rokov :-).