Gynekolog v nitre

Ahoj, môžem sa spýtať, kde presne sídli ten Garay? Nie som z NR, tak by mi to veľmi pomohlo ďakujem.

Ahojte, chcem sa spýtať na Dr. Garaya aký je, aké s ním máte skúsenosti a kde presne sídli. NR moc nepoznám, ale chcela by som ho navštíviť, pomohla by mi presná adresa, prípadne popis, kde sa nachádza jeho ambulancia, ďakujem.

Ahojte, prosim vas o radu. Zajtra mam ist k dok. Hlavackovi, ale bohuzial nemozem, lebo prisli na mna zenske problemy. Cely cas sa neviem dovolat ani na jedno cislo a ani mi nikto nezdviha. Potrebujem sa preobjednat a nie som z Nitry. Dakujem.

Tie, ktoré tu chválite doktora Garaya, ste mali aj niekedy nejaký problém, ktorý musel riešiť… ?

Ahojte, neviete mi niekto odporúčiť voľakého dobrého gynekológa v NR, ktorý berie aj nové pacientky?

Ahojte, chcela by som vás poprosiť o radu, pretože by som mala ísť 1x ku gynekológovi a chcela by som navštevovať súkromnú ambulanciu, neviete mi nejakú poradiť? Ďakujem

Hormony v krvi vubec nejsou vazane na jidlo. Proste tam jsou, nebo ne. Na lacno se bere krev kvuli cukru.

Súhlasím Ravinger je super!

Dr. Hlavacka urcite neodporucam, ak ste neriesili s nim zavazny problem, tak je v poriadku, pristup je skvely, ale jeho mily pristup ma skoro zabil. 3 mesiace som chodila k nemu, ze mi meska menstruacia stale mi tvrdil, ze je to v poriadku, ze vela zien nemava menstruaciu (nedostala som ju ani po vyvolavacke) posledny x co som k nemu prisla bola som v krcoch a on mi povedal, ze je to vsekto v poriaku, nechcel mi urobit ziadne vysetrenie ine. Tak som zbehla do ZM za znamym gynekologom a mala som silny zapal LV vajecnika … niekedy pristup dobry nestaci pri praci gynekologa … ale je potrebne aj instiktivne konat. A nechapem preco 90% muzov je gynekologov, co oni vedia o meskajucej menstruacii a o bolestiach… mali by to byt zasadne len zeny.

Doktor Hlavčka je super. Vynikajúci prístup a myslím, že ani odborník nie je zlý.

Skús Doktora Hlavčku. Tiež k nemu chodím a som nadmieru spokojná.

Prosim ta a aky mas nazor na doktora turbu na farskej ordinuje. Dakujem

Ak si nemala problému u dr. Krjaka, tak v poriadku. Ale ak ho máš, už je zle. Ja som ho mala ako izbového a pred cisárskym rezom mi zabudol dať spraviť interné vyš. a pred operáciou som mala dostať injekciu, ktorú mi tiež zabudol pichnúť. Ale možno sa odvtedy zlepšil.

Ahojte potrebovala by som poradiť ku akému gynekológovi by som mala ísť, keďže idem 1x tak neviem ktorý je dobrý. A ešte sa chcem aj opýtať že koľko by som platila ned na začiatok ? poradte prosím

Dr. Vondráková je veľmi milá a vrelo odporúčam. Ambulancia sa nachádza za nemocnicou na Rázusovej ulici, oproti vchodu na nemocničné parkovisko. Je to v budove IZOTOPCENTRA. Dá sa objednať aj online na stránke www.gynekologianitra.sk

Pripajam sa, na prvy pohlad mily… je to ale neodbornik! Idem ho žalovať, nepridate sa? Mne tiez tvrdil pol rok co mi nexhodila menstruacia ze je v poriadku… potim mi vyslo cin 1 ! Nepivedal mi to. povedal ze som v poriadku… teraz mam cin 3 a karcinomy! ! ! Zofbpovednost pripisujem jemu, nech mu vezmu papiere! Kolko zien sa ma trapit…

Ahoj chcem sa spýtať na pani doktorku Vondrákovu kolko sa platí za vyšetrenie. Lebo počula som na ňu same chvali a som tehotna a chcem si zmeniť lekára a rozmyšlam nad ňou. Ďakujem