Gynekolog v Pezinku

Dobrý deň,

kvôli sťahovaniu hľadám dobrého gynekologa v Pezinku. Máte s niekým dobré skúsenosti?
Ďakujem.

Doporučujem Mudr. KLimenta, je to výborný odborník a má veľmi ľudský prístup.
Rozhodne by som nedoporučila Mudr.Meszárošovú
je to xantipa prvého stupňa-nepríjemná žena-no strach!!!

Dakujem za tip.

A Mudr. Kliment kde ma ordináciu? On je súkromník? Dik.

Ambulanciu má na poliklinike na prízemí v novej budove,treba sa na vyšetrenie objednať/ťažko sa tam dá dovolať/sestrička nestíha zdvíhať telefón lebo je tam sama a musí aj asistovať lekárovi pri vyšetreniach ,takže to chce trpezlivosť
Prajem veľa zdravia Pa

babenky neviete mi poradit ???Mam mimo menstruacie obcas silnejsi vytok ktory zapacha ,je to dost neprijemne a musim chodit z vlozkami stale.
Som objednana aj k zenskemu ale skusat patrat pricinu problemu,vopred dakujem za odpoved

ono záleží aj od farby výtoku, ale rozhodne to treba ukázať gynekologovi

moze ist o viacero ochoreni, nedoporucujem liecit sa sama, pretoze si mozes viac uskodit a celu situaciu iba zhorsit. chce to vysetrenie, na zaklade ktoreho budes mat specificku liecbu. moze ist o kvasinky-candida albicans, rozne druhy bakterii a podobne. ak ti nic nezistia pricina moze byt pouzivanie nevhodnych nohaviciek, alebo tamponov.

dobry den potrebujem poradit!!uz dlhsi cas mam biely vytok a neviem coo robit…ku gynekologovi nechcem ist lebo sa bojim…pomozte mi co mam robit???moze to byt vazne a ked ano ,ako velmi ???pomocc!!!

Boze dobre vediet, uz som tam chcela volat.Aj ja sa chcem preradit do PK,ale o nikom dobrom som nepocula. Skusim Dr. Klimenta aj ja.

Ahoj, Fany,
myslíš Meszárošovú z Podunajských Biskupíc? K tej som chodila ja a spravila mi traumu z lekárov a teraz mám panický strach a bojím sa ísť na preventívku. Chcem zmeniť gynekológa. Je ozaj Dr. Kliment ľudský a chápavý? Potrebujem sa zbaviť bloku, ale pokiaľ bude na mňa niekto nepríjemný a protivný, sotva to prekonám. Dík…

Holky prosím Vás neviete mi poradiť,či môže meškať menštruácia, keď som bola darovať krv a o 4 dni som mala dostať kramy a stale nič?!

jasne, môže ti meškať

S pánom doktorom mám len tie najlepšie skúsenosti ale fakt, že pri objednaní sa čaká aj mesiac ma dosť odrádza a zvažujem zmeniť kvôli tomu lekára. Aký je Váš názor na to neprimerané čakanie a výšku poplatku? Dakujem

Dosvedcujem to o tej Meszarosovej, ja ju chcem tiez zmenit, je protivna, nesympaticka
a pride mi ako by mala tu ordinaciu za trest.Na jej vyšetreniach si pripadate ako nezelana navsteva.

Ja mozem tiez dosvedcit, ce Meszarosova z PK je hrozna, uplne chladna a mala som vzdy pocit, ze ju otravujem svojou pritomnostou a na kazdej poradni mi zopakovala to iste. Diagnostikovala mi PCO syndrom, co nebola pravda, na vsetko by mi najradsej predpisala antikoncepciu a za ultrazvuk si vzdy dala zaplatit, aj ked som raz nedorozumenim nebola objednana, aj tak si to nechala zaplatit. uz som nastastie prec v gyn gaal v pk na prizemi. pri odchode mi ani kartu nechcela dat, poslala len taky nejaky odpis na par riadkov. ze by sa hanbila za svoju pracu?

Karta musí zostať v ambulancii (nevydáva sa) , posielajú sa len výpisy. Takže v tomto postupovala správne. Ostatné neviem posúdiť.

Ahojte, to som rada, že som si toto prečítala skôr, ako som tej Meszarosovej zavolala. Inak neviete mi niekto povedať aká je pani doktorka Gottschállová? V Pezinsku písali, že si otvorila ordináciu. Alebo má niekto skúsenosť s pani Matušovičovou z Modry?
Ďakujem, nutne potrebujem poradiť, lebo chcem ísť doktorovi prvýkrát.

Ahojte dievcata, momentalne menim lekarku, odchadzam od Dr. Meszarosovej, kazde jej vysetrenie hlavne odbery na kultiv. su neskutocne bolestive a neraz sa stalo, ze som krvacala aj dva dni po tychto uchvatych odberoch. Odmerana, neprijemna, pomaly na vsetky problemy staci papat laktobacily. Vsetko co pisu baby predomnou je pravda. Dostala som odporucenie na Mudr. Gottschallovu, vraj je to jednotka. Drzim palce pri vybere.

Cute baby, chcela by som sa spytat na pani MUDr. Gottschalovu v PK. Chcela by som sa objednat, ale neviem ake ma referencie? Dakujem