Gynekológ v TT

gynekológia

(Petra Nováková) #1

Viete mi prosim poradit dobreho gynekológa/gyčku v Trnave? Ďakujem veľmi pekne za všetky rady a skúsenosti.

(veronita) #2

ja som velmi spokojna s MUDr. Ondraskom Pavlom (na Prednadrazi).

(Petra Nováková) #3

Vraj je dobry MUDr. Štrbo, ale ma plno. Neviete este o inom?

(veronita) #4

ano, Strbo je dobry, este je na Druzbe Ilavsky, Peci…

(alena) #5

dobry je MUDR.ILAVSKY

(Kaja) #6

a doktorku Ugorovu na poliklinike niekto nepozna? Je dobrá?

(janaK) #7

najhoršie na tom je ze uz vobec neprijimaju novych pacientov. Nepoznate niekto dr. Lajdu?

(angie22) #8

Skus MUDr. Nováka, ordináciu má v Gyncentre. Je fakt dobry.

(omrvinka) #9

ahoj, ja k Ugorovej chodim od 17 rokov, ale podla mojho nazoru nie je vobec dobra, nema cas na pacientky, ked chcem nieco vysvetlit pozera do pocitaca a vsetko je tak povedane z rychlyka…takze informacie si vyhladavam na nete lebo od nej sa toho moc nedozviem. Moja sksenost, mozno ma niekto lepsiu ako ja,ale ja sa chystam ju vymenit

(angelika) #10

Ahoj, chcela by som sa opýtať, či je MUDr. Novák fakt dobrý, zajtra k nemu idem. a nevieš, či má zmluvu aj s nejakou poisťovňou, alebo sa u neho všetko platí v hotovosti? Dakujem.

(tridsiatnička) #11

ja mám dobré skúsenosti s Navrátilom,je na Kalinčiakovej ul. a pacientky ešte berie.Aj sestrička je super,sú obaja veľmi príjemní.

(Katarína) #12

ahoj,sestra volala so sestričkou a nepríma nové pacietky.ma si hľadať vo svojom,obvode" .a sestra byva v TT.tak neviem.

(pekneocko) #13

Neviete mi niekto poradiť dobrého gynekológa v Ružomberku? Ďakujem

(mary) #14

nechodite niekto k doktorovi kovacicovi?
ake s nim mate skusenosti?

(Elena) #15

Velmi dobrý gynekolog je primár Mudr Luniček.Ma amb.Lučky kupele.Kontakt na neho je 0444375636.Zavolajte mu a on vas prijme.

(katka) #16

ked ti mozem poradit tak kovacica obchadzaj na kilometre…nechal ma 3mesiace v tom ze mam rakovinu krcka maternice…a oznamil mi to tak ked som lezala na koze sa ma spytal kolko mam rokov a ked som povedala 19 tak ona na to: to ste mlada ale vyzera to na rakovinu…ked zistil ze robim v zahranici tak sa snazil len zo mna peniaze tahat a vraj som si mala za vsetko platit…

(Lucia) #17

ahojte, neviete naahdou, ci ma uz svoju ordinaciu aj dr.stefanikova? resp. ordinaciu spolu so strbom??? dakujem pekne…prosim, ak viete nejake info, napiste mi… timando@centrum.sk

(zlatka) #18

Ahojte.

Ma niekto blizsie skusenosti s MUDR.Ilavským alebo MUDr.Navrátilom? Ja chodím k Piknovi a som maximalne nespokojná. Dik

(Monka) #19

JA CHODíM nAVRáTILOVI,JE SUPER.

(JANA) #20

NEPORADIM TI ALE MUDR.KUCHYNU OBCHADZAJ ZDALEKA JEHO VINOU POTRTILA MOJA SVAGRINA