Gynekológ v TT

Viete mi prosim poradit dobreho gynekológa/gyčku v Trnave? Ďakujem veľmi pekne za všetky rady a skúsenosti.

ja som velmi spokojna s MUDr. Ondraskom Pavlom (na Prednadrazi).

Vraj je dobry MUDr. Štrbo, ale ma plno. Neviete este o inom?

ano, Strbo je dobry, este je na Druzbe Ilavsky, Peci…

dobry je MUDR.ILAVSKY

a doktorku Ugorovu na poliklinike niekto nepozna? Je dobrá?

najhoršie na tom je ze uz vobec neprijimaju novych pacientov. Nepoznate niekto dr. Lajdu?

Skus MUDr. Nováka, ordináciu má v Gyncentre. Je fakt dobry.

ahoj, ja k Ugorovej chodim od 17 rokov, ale podla mojho nazoru nie je vobec dobra, nema cas na pacientky, ked chcem nieco vysvetlit pozera do pocitaca a vsetko je tak povedane z rychlyka…takze informacie si vyhladavam na nete lebo od nej sa toho moc nedozviem. Moja sksenost, mozno ma niekto lepsiu ako ja,ale ja sa chystam ju vymenit

Ahoj, chcela by som sa opýtať, či je MUDr. Novák fakt dobrý, zajtra k nemu idem. a nevieš, či má zmluvu aj s nejakou poisťovňou, alebo sa u neho všetko platí v hotovosti? Dakujem.

ja mám dobré skúsenosti s Navrátilom,je na Kalinčiakovej ul. a pacientky ešte berie.Aj sestrička je super,sú obaja veľmi príjemní.

ahoj,sestra volala so sestričkou a nepríma nové pacietky.ma si hľadať vo svojom,obvode" .a sestra byva v TT.tak neviem.

Neviete mi niekto poradiť dobrého gynekológa v Ružomberku? Ďakujem

nechodite niekto k doktorovi kovacicovi?
ake s nim mate skusenosti?

Velmi dobrý gynekolog je primár Mudr Luniček.Ma amb.Lučky kupele.Kontakt na neho je 0444375636.Zavolajte mu a on vas prijme.

ked ti mozem poradit tak kovacica obchadzaj na kilometre…nechal ma 3mesiace v tom ze mam rakovinu krcka maternice…a oznamil mi to tak ked som lezala na koze sa ma spytal kolko mam rokov a ked som povedala 19 tak ona na to: to ste mlada ale vyzera to na rakovinu…ked zistil ze robim v zahranici tak sa snazil len zo mna peniaze tahat a vraj som si mala za vsetko platit…

ahojte, neviete naahdou, ci ma uz svoju ordinaciu aj dr.stefanikova? resp. ordinaciu spolu so strbom??? dakujem pekne…prosim, ak viete nejake info, napiste mi… timando@centrum.sk

Ahojte.

Ma niekto blizsie skusenosti s MUDR.Ilavským alebo MUDr.Navrátilom? Ja chodím k Piknovi a som maximalne nespokojná. Dik

JA CHODíM nAVRáTILOVI,JE SUPER.

NEPORADIM TI ALE MUDR.KUCHYNU OBCHADZAJ ZDALEKA JEHO VINOU POTRTILA MOJA SVAGRINA