Gynekológ v TT

potratiť vinou lekára sa nedá.

Ak sa mozem spytat, ma v ambulacii vsetky pristroje potrebne na prehliadku, alebo posiela pacientky na polikliniku? Viem, ze je to mozno trosku hlupa otazka,ale jeho mam trosku od ruky a vaham :slight_smile:

ultrazvuk si robí sám

MUDr. Navratil je velmi prijemny, sestricka je fantasticka…odporucam.

aj ja odporúčam,jednajú s tebou ako ľudia,jú príjemní obaja,aj doktor,aj sestrička.A doktor sa vyzná.Nebudeš banovať!!!

dakujem vsetkym za odpovede, presvedcili ste ma :slight_smile:

Ahojte, tak Ugorovu som mala. MAXIMALNE som s ňou bola nespokojna. Nevedela poradit, chodila som k nej 2 roky a ani cytologiu mi neurobila. Sestrička otrasná, vrieskala, no strach a hrúza. Teraz mám Navrátila. Ten je super, sestrička parádna. Ale nechcem ich prechváliť :slight_smile: U nich som spokojná. Ale môj záver: Tá, ktorá si vyberie Ugorovú bude veeelmi banovať.

Ahoj,nemozes mi dat cislo na dr.Navratila? Ja som u Kovacica,ale katastrofa.dakujem

K Navrátilovi je problem sa dostať, má veľmi veľa pacientiek a ordinuje len 4 dni v týždni od 8-12 a 13-15. Ráno berú akútne stavy, potom každú celú hodinu jednu za 10 eur, čo si zaplatí a až potom objednané pacientky. Teraz som sa objednávala a sestrička mala voľné termíny až na JÚN !!! Neni šanca pre neobjednané tam čakať !!! Ale ked si zaplatíte 10 eur a dohodnete si to najmenej 2 mes dopredu, tak to vás hned volajú dovnútra! Žiaľ taká je realita !!! Asi prejdem do Gyn centra na polikliniku, lebo tu, ked máte problem, tak sa ťažko dostanete dovnútra…a ked, tak za 10 eur po 15 hod po doktorovej pracovnej dobe !!! A je tam problem sa aj dovolať…sestrička jednoducho nestíha, majú tam toho naozaj moc.!!

a nevýhoda je, že pacientka po pôrode sa musí objednať približne v termíne pôrodu na vyšetrenie po šestonedelí, lebo nemá možnosť sa potom po 6.týždňoch po pôrode sa tam vopchať a ani ju nevezmú, ako mňa. To čo je potom za starostlivosť? Vraj majú moc pavcientiek a mala som sa objednať najmenej 2 mes dopredu. No otrasné.

už som mala dvoch gynekológov a jednu gynekologičku a nikto z nich mi nevedel pomôcť,jedine doktor Navrátil…som veľmi spokojná,aj sestrička je veľmi milá,aj ked si musíte vystáť radu ale nie je to ako na poliklinike ako na bežiacom páse ale pán doktor sa vám úplne venuje a vždy pomôže…je veľmi dobrý odborník…

ahojte.ja chodim k p.navratilovi a som snim spokojna.pred tým som chodila ku skalickej a to je jedna strašna doktorka.podla nej som mala všetko v poriadku za výtok mohlo vždy ročne obdobie.prišla som k navratilovi a ten mi hned zistil že mam malu maternicu.sice sa u neho dlho čaka ale určite sa venuje pacientke tak dlho ako sa ma.

Ja potvrdzujem, Skalická je strašná, keď k nej dojdete s nejakým problémom tvári sa že ju strašne otravujete. Je absolútne bez osobného prístupu k pacientkám.
Chcem ju zmeniť.
Poznáte nejakú dobrú gynekologičku v TT (lekárku, nie lekára)?

Ahojki, nemozem dostat kontakt na Mudr.Navratila? Chcelm odist od Skalickej, lebo som prestala byt spokojna. Zacali sa mi problemy, a v nemocnici vo mne objavili vsetko mozne, co ona nenasla ani nahodou. Neviem kam sa divala, ked vysetrovala,ale moja maternica to urcite nebola.
Vdaka.

Mudr.Navrátilová sestrička nie je vobec milá, je maximalne neochotna, podla mna svoju pracu robi len z povinnosti, ale caka dalsích 10 ktorí by tu pracu vykonavali velmi radi, vôbec nedviha telefony ani na 20x sa mi nepodari spojit, a este sa smeje ked cakam u nej na kazdom telefone ze sa im cuduje ze ich to bavi vyzvanat, napr. ja do TT cestujem a dost z dialky no zial vzdy musim pricestovat, lebo sa nic neda inak vybavit. Asi tolko o jej milote a ustretovosti. pekny den

nemáte prosím Vás niekto skúsenosti s Mudr. Ilavskou? hladam si gynekologičku v TT, ale ako tak čítam tieto príspevky, tak žiadna z nich nie je asi veľmi dobra, tak teraz neviem čo mám spraviť…:frowning:

vinou lekára, že sa nedá potratiť?? ty kde žiješ? v pralese?

Neda mi to nereagovat ohladne dok. Skalickej, je maximalne necitliva pri prvom vysetreni posv. zrkadlom, neodporucam !!!

no na Ugorovu nemozem nic zle povedat… a co sa tyka toho ze nerobi cytologiu, to nie je pravda! chodim k nej uz asi 7 rokov a robi mi ju vzdy bez opytania - je to v ramci vysetrenia a ZADARMO. pokial mam nahodou nieco doplacat, vzdy mi to oznami, ze poistovna to nepreplaca a pyta sa ci takeho vysetrenie chcem!

Ahojte, prosím Vás ktorý je dobrý doktor a vzal by ma hneď? Mám aj problém a k tej mojej v Ga už nechcem ísť nieje príjemná :frowning: a ešte sa chcem spítať či musím íšť najprv pre kartu a až potom k novému? ďakujem za radu :slight_smile: