Gynekológ v TT

zdravím. tak ja teraz už naozaj neviem kam mám ísť…vychádza mi že najlepší je Navrátil ale k nemu sa nedostanem lebo má plno…plno majú aj ostatní lepší…pôvodne som chcela ísť Ugorovej ale píšete že aj tá je na… tak čo koho potom???

Čaute babeny! Som síce chlap ale chcem aby mala mangelka kvalitnú gyn. starostlivosť.Teraz je u Piknu a neni spokojná a chce prejist k Péčimu.Viete o nom niečo?Viem že Navrátil je 100% ale žena je v 14tt a s družby na Spiegelsal je to pre tehotnú štreka.Dajte vediet na landa18@zoznam.sk lebo sem sa asi tak skoro nedostanem.

Ahoj, naozaj je tvoj gynekolog Pavel Ondrašek fajn? Totižto ja už som obvolala kopec gynekologov v TT ale neuspešne, no a vraj podla obvodu patrim práve ku gyn Ondrašek, chystam sa tam zavolať, no chcela by som si pozisťovať najprv aky j. Chodiš k nmu stále? dakujem :slight_smile:

Po revolúcii vyšetroval Mudr. Ilavský za peniaze, bez čakania, iba po pracovnej dobe a cez víkendy. Teraz, ráno pred ôsmou vydá sestra 3, max. 4 čísla, ostatné berie len objednávky za 10 Euro. Pacientky z celého okresu, ktoré potrebujú vyšetrenie a platia si roky nemocenské poistenie, nemajú šancu. Ďalšie dni môžu znovu skúšať šťastie. “Však ich prejde trpezlivosť a nakoniec si peniaze radšej niekde zoženú”, hlavne keď im to zamestnávateľ prestane tolerovať. Keď budete mať štastie, že sa Vám časenka ujde, budete mať neskutočný zážitok, bude s Vami lekár jednať ako s nejakou nesvojprávnou chuderou, arogante, bez jediného slova. Neprajem to nikomu zažiť. Čau.

Ondrašek ze je fajn? To by som vobec nepovedala. Je sice mily ale to asi tak vsetko, ani vam nespravi vsetky testy co potrebujete. Skuste doktora Eliasa alebo Navratila. Aj ked Navratil tiez pomaly sa zacina “kazit”, tym ze ma vela pacientiek uz nestiha a je to ako na beziacom pase. :- (

Ja chodim k Ondrasekovi uz par rokov a som s nim maximalne spokojna. Na co sa opytam, to mi zodpovie, urobi mi vsetky vysetrenia co potrebujem, a co je najdvolezitejsie, nema vela ludi a ked mam problem, nemusim sa objednavat, pripadne dlho cakat.

Ahoj Ivanka, no jasne že poznám dobrého gynekológa a je to Karol Javorka. Je naozaj dobry gynekológ a za obiednanie nemusíš vôbec platiť u neho, ja by som povedala, všetko je bezplatne, zobere ťa aj bez obiednania a je veľmi milý. Dokáže ženu pochopiť a snaži sa urobiť pre ňu čo najviac. Lenka.

Ahoj, mohla by si mi napísať na Dr. Javorku tel. kontakt, tiež zháňam dobrého gynekológa. Ďakujem.

Prešla som k Navrátilovi na odporúčanie známych, ale začínam to ľutovať. Lekár je v pohode, ale bohužiaľ každému vyšetreniu predchádza komunikácia s neochotnou sestričkou. Ak jej poviete, že si nemáte zaplatených 10€ a nie ste úplne najakútnejší prípad, tak vás totálne ignoruje. A potom, keď sa konečne dostanete k lekárovi, tak vás “sfukne” ako ste tam dlho neboli, mohol by si niekedy vypočuť svoju preafektovanú sestričku, ako komunikuje s pacientkami a možno by pochopil aj tie ženy, ktorým sa nepodarí dostať na preventívku, práve kvôli tejto slečne. A potom, že ženy nechodia na pravidelné prehliadky, no my by sme aj rady, ak sa niečo zistí komplikované, tak si samozrejme za to budeme môcť my. Takže moja skúsenosť s Dr. Navrátilom je zmiešaná, on je v pohode ale ten afektovaný zázrak, čo mu tam behá - hrôza.

Dr. Péči je veľmi dobrý lekár, má aj milú sestričku. Len mi vadí, že keď tam potrebujem ísť, musím sa objednať vyše polroka dopredu a ak je niečo súrne, zoberú ma len za poplatok. Toto je príčina prečo som od neho odišla.

Mudr. Lunicek je naozaj vyborny lekar. Mam s nim len dobre skusenosti. Vzdy dokaze pomoct, poradit a najst najvhodnejsiu liecbu. je velmi ludsky a chapavy a to je dnes len malo lekarov.

A aká je MUDr. Skalická? Pretože v utorok k nej idem prvý krát, tak chcem vedieť, čo mám od toho čakať.

Ahojte, odišla som od Pečiho a teraz idem prvýkrát ku Kovačičovi, tak sa chcem spýtať, či a aké máte s nim skúsenosti. Jeden názor tu už bol, ale to je málo. Ďakujem

Svätá pravda! Strašný prístup s tými telefonátmi! Snažím sa objednať už vyše dvoch mesiacov, nakoľko sa mi tam ani náhodou nechce stráviť celý deň čakaním, ale netuším, načo si dali vôbec zapojiť ten telefón, keď ho nezdvíha. Mám v pláne sa jej to pri najbližšej návšteve aj opýtať a hlavne s tým oboznámiť hlavne milého a vždy ústretového pána doktora, nakoľko sa domnievam, že ani netuší, čo tam má za sestričku. Strašná pretvárka! Mal by ju čím skôr vymeniť! Ale hlavne by sme mu to mali my všetky, ktoré tam chodíme povedať!

Odporucam Dr. Novaka gyn. centurm, je mily, trpezlivy a venuje sa mi. Vzdy vsetko vysveli aj pri vysetreni prsnikov. Sestricka je tiez pohodova.

Prosim vas, neviete, kde ma teraz ambulanciu MuDr. Chovanova? Viem, ze ma detsku ordinaciu v nemocnici, ale zevraj ma aj inu ambulanciu. Len neviem kde. Ak mate nejake info, budem rada. Diky.

Mudr. Ondrášek je vynikajúci lekár, výborný odborník s ľudským prístupom… vrele odporúčam, mám s ním len dobré skúsenosti.

Ahoj Tamarka, prosim ta a kde ordinuje Dr. Javorka? A mozes mi prosim ta poslat tel. kontakt ma neho? Dakujem. Ja idem zmenit gynekologa, dlhe roky chodim k Dr. Navratilovi, ale taka som zostala z neho sklamana, ze musim odist.

Ja chodím k MUDr. Skalickej už veľa rokov a som s ňou spokojná. A jej sestrička Martinka, tak to je úplné zlatíčko - ochotná a milá.

Mam vyskusnych par doktorov v TT. Co sa tyka MuDr. Skalickej, nebudem nikoho urazat, ale jej pristup k pacientkam je jedna katastrofa, u nej je dobra jedine sestricka. MuDr. Elias to je jeden velmi prijemny chlap, usmievany … minusy - sestricka, ktora mi povedala, ze uz pacienty neberu a v tom vysiel zrovna doktor na chodbu a povedal, ze jasne ze beru pacientky. Inak je sestricka aj dost neochotna a taktiez na vybavenie po telefone musite volat aspon 2 dni vkuse, lebo tam ma asi, vela, roboty. MuDr. Pikna - to je tema sama o sebe. Sestricka je super, ale doktor ma pravdepodobne nedostatocnu kvalifikaciu z gynekologie, isla som k nemu na odporucanie z nemocnice, kde som bola hospitalizovana, ale urobila som velku chybu. Sestricka hladala moje problemy v lexikone a podla toho mi predpisovali tabletky na liecenie. Navstevy u neho boli skor o rozpravani ako o vysetrovani a nakoniec mi povedal, ze on uz mi pomoct nevie mam sa obratit na ineho gynekologa. Nic ine mi nezostavalo, tak som musela zavitat za gynekologom do Bratislavy. Chodim MuDr. Slezakovi na onkologii. Je to ten najlepsi a najmilsi lekar aky moze byt. Pomoze, poradi … skusa rozne kombinacie liecby, pokial dana liecba nezabera. Nema problem komunikovat telefonicky ani mailom. Taktiez odporucat MuDr. Niepela v Piestanoch v nemocnici. 2 krat som bola hospitalizovana a operovana tymto primarom. Nemozem si stazovat. Mam len 22, takze nazor inych starsich pacientiek moze byt iny, snad som niekomu pomohla.