Hemoroidy

Vieš čo, užívala som ho presne 15 dní, viac nie. Sledovala som si to samozrejme každý deň, bola som zvedavá, či sa niečo mení, mizne alebo nedajbože sa mi robia ďalšie, takže kontrola bola stále :smiley: Bola som nastavená tak, že to asi aj skúšam zbytočne a že zase len ďalšia vec, ktorá zarmúti moju peňaženku :smiley: , ale nakoniec super. Ani som nedúfala, že to bude mať až takýto účinok.

15 dni je dost kratka doba, to som normalne prekvapena, ze za taky kratky cas dokazes vidiet taku zmenu, to je pecka. :heart: Skusim si ich kupit tiez a poviem aj mamine rovno, nech si ich zaobstara :rofl:

ano, to je fakt pecka. ja som ho uzivala dva mesiace, nie 15 dni, ale oplatilo sa, lebo tiez ma ich to total zbavilo. nelutujem ten cas ani energiu, co som do toho vlozila vobec. nevratila by som to spat ten stav predtym. :sweat_smile: ani za nic.

To ti závidím. Tiež by som už chcela mať za tým. :hugs: A nepociťovala si počas liečby nejak zvýšené svrbenie v tej oblasti? Nedeje sa to, keď sa to hojí?

To sa možno hovorí o klasických zraneniach. Rana ako taká, ktorá sa hojí, tak jasné, že svrbí, ale hemoroidy vôbec nie. To sa jednoducho len vtiahne alebo ti odpadne. To pri nich takto nefunguje :slight_smile:

A je tam istota, že fakt odpadne? Nie je to individuálne pri liečby zlatej žily? Že ak to človek má proste vrodené, tak sa toho jednoducho nezbaví ani keby čo robil?