Hemoroidy

no mne ho teda doktor neporadil, aj ked teda vedel, ze s hemoroidmi uz nejaky ten cas problem mam. tak vidis, kazdy doktor je iny. to boli len take rady, ze sedave kupele a podobne.
ale tym som sa akurat tak oberala o cas, to je tak vsetko.

Presne ako píšu imia a idiara, nie je na predpis, len mi povedal, že toto pomohlo aj niekoľkým jeho známym, takže iné už ani neradí. Žiadna operácia, keď ju vyslovene nie je treba a aj tak ti ju celú poisťovňa proste nepreplatí.
Ale to ti veľa doktorov nepovie, ľudia to nemajú odkiaľ vedieť.

a operuje sa aj ked ma clovek len jeden hemoroid napriklad? to je podla mna unahlene riesenie, nie?

Ja si myslim, ze na operaciu by sa v takomto pripade nepodujal nikto. A nie je to take vazne, aby si musela ist pod noz. Viem, ze to robia aj laserom, ale volam to tak stale :smiley: Raz je to proste operacia, tak to tak mam zafixovane. A aj sesternica bola na takej operacii, len to uz mala v horsom stave, vlastne asi aj preto ju poslali a aj tak sa jej to operacii znova vratilo.
Respektive otehotnela, porodila a po porode sa hemoroidy objavili zas.

no ja sa teda hlavne desim toho, ze by som sa uz neprebudila, keby ma uspia :smiley: aj ked to zrejme umrtvuju len lokalne, neviem. a viem, ze sa mozno bojim zbytocne, ale to je proste taky moj vnutorny strach, ktoreho sa neviem zbavit :smiley:

akoze toho by som sa vobec neobavala v dnesnej dobe, ze by sa take nieco mohlo stat, ale uplne ta chapem a tiez by som asi na operaciu nesla.

Netreba operáciu, pokiaľ to nie je extrémne zlé. Ale zakaždým si vie človek pomôcť. Mala som ich riadne rozšírené a predsa sa mi podarilo zbaviť sa ich. Užívala som toto a dobre. Momentálne nemám žiadne bolesti, nič.

A ako dlho je to už, čo si toto užívala, prosím ťa? Nebolo to tak že pred mesiacom hádam, či?

Nie, to už bude cca rok, kedy som to doužívala. Ale teda kupovala som si ešte jedno balenie, lebo po prvom mi úplne nezmizli, ale oplatilo sa zainvestovať.

A v jednom ich je teda koľko? Ako dlho si to vlastne celkom užívala?

mam ho aj ja, dnes som si ho bola kupit a v jednej krabicke je to takto:


cize styri tie blistre po 15 to jedno balenie obsahuje. uvidime, co to spravi, ale chvalila si to aj mamina :slight_smile: podam hlasenie sem nasledne.

podla mna su normalne, mala som aj vacsie :slight_smile: take antibiotika som mala obrovske, ze som to ledva dokazala prehltnut, ale tak tie nastastie neuziva clovek dlho, na chvilku sa to prezit da :smiley:

Ved prave, ale tak aj keby si s tymi tabletkami mala nejaky vacsi problem, tolko hadam vydrzis, aby sa ti ulavilo. Hemoroidy nie su prijemna zalezitost, dlho s nimi nevydrzi proste nikto. To sa neda, pokial ich mas nejak velmi rozsirene, to su jednoducho velke bolesti.

to je uplne jedno, rozsirene alebo nie, bolest je to tak ci tak, ani ja som ich nemala take hrozne, ale bolelo ma to.

No uplne ta chapem, ja s mojou citlivostou proste vsetko vnimam dvojnasobne. A aj keby ma to nebolelo, tak by som to riesila.

Ale kazdeho zlata zila neboli. Alebo teda aspon nie v samom zaciatku, ked to prepukne. Ked to podchytis skor, tak vies zabranit aj tym bolestiam. Svrbeniu asi velmi nie, lebo aj moja skusenost hovori, ze to proste svrbi hned ako sa objavi prvy.

Suhlasim, ja som mala teda co robit aj v praci na stolicke, ked som sedela cely den. Aj taky ten specialny vankus som si musela zaobstarat s vyrezom, ale citila som to stale aj tak. Nech sa tvari ten vankus akokolvek specialne, tak je proste totalne k nicomu. :smiley: To ma teda nikto nepresvedci, ze to niekomu realne pomohlo.

Witam, odwiedziłem tego lekarza Leczenie hemoroidów w Łodzi — proktologia Doctorpro Łódź Dobrze zniósł moją nieśmiałość podczas spotkania. Od operacji minęły prawie 4 miesiące. Wszystko jest w porządku.

Ďakujem za odporúčanie Devenalu, veľmi mi pomohol, predtým to bolo u mňa každodenné trápenie. Podotýkam, že som mala všetky možné príznaky - bolesť, tlak, svrbenie, pálenie, krvácanie. Veľa som si vytrpela, poplakala.

A ako dlho si ho, prosim ta brala? :slightly_smiling_face: Som si ista, ze za tyzden sa moj stav asi nezlepsi, to je zrejme nerealne, ale potrebovala by som vediet cas, za aku dobu sa ti polepsilo. Aj ked to bude asi individualne, vsak? Kazdy to mame inak.