Herbalife

Prosím Vás, máte niekto skúsennosti s programom Herbalife na chudnutie?

ja som si to kúpila este v 95r a keby som mohla tak si ho kúpim aj dnes … nemohla som otehotnieť a po mesiaci to fungovalo …potom po pôrode som to skúsila kôli chudnutiu a tiež to fungovalo …vrelo odporucam jana

Na prečistenie organizmu a doplnenie prírodných vitamínov a minerálov je to celkom fajn. Ako prípravok na chudnutie to ale funguje iba za určitých okolností (“bunková výživa” nerovná sa vždy aj výživa na chudnutie, mnohí namiesto schudnutia pribrali). Má to však nechutne vysokú cenu a dealeri HL to neponúkajú ani tak kvôli zdraviu svojich klientov, ako skôr kvoli tomu, aby získali nových záujemcov na prácu do ich MLM pyramídy.
V niektorých prípadoch to však baby museli prestať užívať, nakoľko im od toho bolo zle.

ano je to tak,nie že by prípravky neboli
dobré,možnože aj na niečo pomôžu,
ale ten spôsob tých predajcov je hrozný.
Im tam uplne na tých ich stretnutiach vymývajú mozgy,podľa nich už ani nepotrebujú lekárov,HB vylieči všetko.
Oni sú fakt fanatici.

Veď aj preto kvantum špecialistov zaraďuje predaj Herbalife medzi aktivity, ktoré sú typické pre sekty…

Ahojte,treba viac pohybu,obmedziť určité jedlá a ide váha dole aj bez Herbalife.

prečo si to nemožeš kupiť? Ja si davam schizandru a pomaha mi pri kašli a aj kozmetika je dobra

Pekný deň.Ja som so zdravou výživou od Herbalife schudla 8kg a 5rokov si váhu držím, pomohla som schudnúť aj iným ľudom a pomáham ďalej.Zdravo, v pohode aj so zmenou životného štýlu.OD 2-40,5kg :).Evka

:slight_smile: no ja sa len smejem na ludoch co rozpravaju o HBL a nic o tom nevedia… ziadna sekta ani pyramida nie sme, a ani fanatici nie… vyrobky skutocne funguju, ale treba dodrziavat aj pravidla, nie je to o ziadnom zazraku a rychlom chudnuti…
a ludom co bolo z vyrobkov zle nebolo vysvetlene ze je to len detox organizmu a ze maju viac pit vody a docasne zmenit davkovanie a bude vsetko ok… zalezi aj od distributora aky ma pristup k ludom samozrejme… ja to pre peniaze nerobim

pre peniaze nie-no,no,no.
Vieš,čo mi na Vás vadí?
Keď to nerobiš pre peniaze- prečo stále na každom kroku otravujú ľudí nezmyselnými dotazníkmi,telefonátmi- priskum o zdraví,na každom rohu strkajú do ruk letáky.
Lezie mi to na nervy.
Pomaly ma presvedčia o tom,že ani neviem narátať do 10.
Pijete veľa vody? Keď poviem 3 l- povedia že málo. A pod…
Fanatici.Len pre prachy ,pre nič iné.
Zdravie je vedľajšie. Hlavná vec,že si objednáš balík.

treba správne dávkovať produkty, správne ich aj jesť a človek pri tom musí piť vodu, lebo silne detoxikuje organizmus. ak človek nepije, jasné, že z toho bolí hlava. aj keď pojdeš na kliniku, kde chudneš a detoxikuješ hocičím, robia ti klystír, aby tie toxíny, ktoré sa uvoľnia neboli v organizme. preto treba piť veľa vody. ak niekto priberie a namiesto toho mal schudnúť, tak nebol dostatočný rozhovor distribútora s klientom a je možné, že klient nechudne podľa predstáv. preto treba všetky návyky rozdebatovať pred užívaním produktov. funguje to až neuveriteľne, len to treba správne užívať v správnom čase a v správnom pomere.

ako som už písala, ja to pre peniaze nerobím, som študentka a určite ma poteší, že si môžem zopár koruniek privyroiť, ale práca ma baví, je nenáročná, a nikomu žiadne letáky ani dotazníky strkať nemusím. Mám svoju stálu klientelu, sami sa mi ľudia prihlásili, nikoho som nehľadala. Vy ste očividne narazili na distribútorov, ktorí sa na HBL hrajú a nedodržiavajú naše pravidlá, ktoré dealerstvo vyslovene zakazujú. Aj taký ľudia sú, a robia nám zlé meno. Ja si za svojím stojím, a je mi ľúto, že ľudia ako Vy po jednej zlej skúsenosti hádžu špinu na celú firmu!

ak máte záujem o znovu užívanie výrobkov, napíšte mi na mail odkiaľ ste a môžem Vám buď sama výrobok poslať alebo Vás s niekým kontaktovať.

Je zaujímavé sledovať, koľkými smermi dokáže fungovať svet. Koľkými smermi sa dá “vieruhodne” predniesť jedena téma.
Áno, názor si každý vytvára sám a má na to plné právo!
A preto, že som sama svedkom pomoci môjmu telu a duši produktami HERBALIFE, tiež nemám vedomosť o tom, že by som bola členkou nejakej sekty, ťažko sa mi čítajú negatívne riadky o škodlivom pôsobení.
So spomínanými produktami mám skúsenosť 2 roky, počas ktorých sa mi podarilo schudnúť 35 kg a upraviť si vysoký krvný tlak.
Mám väčšiu chuť do života, som obratnejšia, nezadýchavam sa, skrátka cítim sa teraz super. To nie je reklama, to je holá skutočnosť!!! Produkty užívajú aj niektoré moje známe a každá má dobré výsledky. Najkrajšie výsledky má kolegynka, ktorá sa liečila na cholesterol a cukrovku s užívaním liekov. UŽ PO MESIACI užívania produktov (bola na pravidelnej kontrole) je cholesterol v norme a cukrovka vyzerá, že tiež. Lieky na cukor prestala brať z dôvodu, že po užití lieku jej bolo horšie ako bez neho. Aby si zlepšila stav, musela si dať cukrík! Hladina cukru po požití lieku sa jej znížila pod hranicu.
Som teda svedkom, že PRODUKTY HERBALIFE FUNGUJÚ!
ALE:
Ak chce človek v živote niečo dosiahnúť,
v prvom rade to musí chcieť dosiahnúť a potom musí robiť všetko preto aby to dosiahol.
Mám pocit, že mnohí čakajú na “pečené holuby do huby” alebo na zázrak!
Tak ako pri každej diéte aj pri užívaní bunkovej výživy je potrebné dodržiavať určité zásady. Treba počúvať svojho konzultanta HERBALAIFU! Ak to nefunguje, je chyba buď vo Vás, že zásady nedodržiavate, alebo v predajcovi, že neovláda problematiku.
A ešte niečo.
Treba si uvedomiť, že keď sme už raz boli tlstí a tak ľahko sme sa do tých výšok dostali(máme to jednoducho v génoch), pravdaže sa tam môžeme dostať znovu, ak po užívaní produktov sa vrátime do pôvodných starých koľají, do starých návykov.
Preto aj potom si musíme dávať na seba pozor a dodržiavať zásady.
Ja by som obezitu nazvala pre nás chorobou, ktorej stav si musíme neustále sledovať.
Z diét, s ktorými som sa v živote stretla najviac odporúčam HBL-ajfácku, pretože je efektívna na základe dovyživenia tela denným množstvom potrebných živýn (vitamínov, minerálov)pre ľudský organizmus.
Všetkým užívateľom želám veľa zdaru!

Milý predajca a Eva,
naučili Vás to super.
Ja nehovorí,.že to nefunfuje.
Funguje,ale za tú cenu si podobné vitamíny a
minerály kupim aj v lekárni.Teda ni za tú cenu ale za tretinovú.
Snáď mi nechcete nahovoriť,že tá cena nie je premrštená - a nehovorte mi tu o starostlivosti o zákazníka …
Je to len a len o zárobku.Veď as zamyslite- samozrejme,.že sa cítite dobre-veď sa napchávate vitamínmi- aj kvety keď sa hnoja ,tak vyzerajú skvele.
Ale to je všetko umelina.Kup si radšej biopotraviny,miesto umelých koktejlov 3-4 porcie zeleninového šalatu,ovocia a za tá cenu ako kupiš HB tak maš aj zdravú a vyváženú stravu.HB je pre lenivých,ktorí nie sú schopní si pripraviť kvalitnú stravu a radšej sa napchávajú kozmickými granulami.
Nehovorte mi,že pri HB- netreba doxdržiavať určitú dietu, netreba pridať pohyb …

Nepoznám Vaše dôvody, pre ktoré ste tak na HB zatrpkli,
chcem len reagovať na tie podobné vitamíny a minerály, ktoré si kúpite za tretinovú cenu v lekárni… Myslím, že nemáte pravdu. Skúste si ich nakúpiť toľko, aby obsahovali množstvo porovnateľné s obsiahnutým množstvom spomínaných výrobkov HB. A keď už budete kupovať, kúpte si ich teda v tej lekárni bez chémie!
A ešte - užívanie HB nie je nikomu povinné, tak prečo si ničíte zdravie rozčuľovaním sa, neriešte ho…
A posledná reakcia, nie každý má v živote veľa času a priestoru venovať sa svojej osobe, najmä ak ste tak pracovne zaneprázdnená, že včas ráno odchádzate z domu a prichádzate späť až večer po 19-tej.
Pritom myslíte na chod Vašej päťčlennej rodiny. Neviem či je to o lenivosti ak má niekto pohybové zdravotné problémy a preto nemôže pridať fyzické cvičenie!
A HB? Funguje. Aj bez pridania pohybu a dokonca s tým, že môžete papkať, čo len chcete, len musíte vedieť kedy a koľko.
Zdraví Vás a menej stresu v živote Vám želá Eva.

Nonno,no, milá Evička,netreba sa hneď urážať,keď má niekto iný názor.
Ja nehovorím,že vitamíny si kupim v lekárni bez chémie.
Ja hovorím,že existujú a za inú cenu. Keď už tak.
A ani nie som zatrpknutá na výrpbky HB.
Mńa len irituhe spôsob Vášho predaja.Ak len trocu ukážem záujem,už sa Vás nezbavím.
Jako jehovistov.
A ani nehovorím,že sem tam si to človek môže dať,ak je tak "veľmiô zaneprázdnený.Ale uznaj.každý deň kokteil- čo už s tými vašim banánom alebo čím, však to je už potom na grc
A nehovor mi,že pohyb v živote nie je dôležitejší,ako vaše koktejly,potom už fakt by som prestala uvažovať a tom,že chcete pomáhať a nie len zarábať.
To je vsjo.
A bez urážky- môj názor je taký.

ahojte, ja užívam výrobky herbalife už 6 rokov ako doplnok výživy a som s nimi veľmi spokojná. So spôsobom práce distribútorov sa veľmi nestotožňujem, ale výrobky sú super!

zdravim.
ja som bola dnes na tom uvodnom “nabore”. od 10:30 do cca 15:30hod.
poviem vam ze som ostala dost mimo :smiley: proste kazdy taky mily bol, uspesny, usmievavy… no vobec som nevedela odhadnut tych ludi, ci to myslia uprimne, alebo to len hraju… zakazdym potlesk, hudba… divne mi to prislo.
ked zacali s rozpravanim o zarobkoch, celej tej pyramide, prestala som vnimat :smiley: tie cisla ma akosi neoslovili… nemala som v ociach € :smiley:
ale vyrobky ma celkom zaujali, aj ked ako student si take kremiky a pod. dovolit nemozem a asi by som za to tolko penazi nedala aj keby som ich mala, teda tak… :smiley:
len som mala potrebu vyjadrit svoj pohlad na vec… pekny den.

samozrejme ze boli mili a hrali uspesnych. vsak potrebuju aby ste im nasadli na lep. vasim predajom sa zvysia ich prijmi. ale povedzme si uprimne, kto by tie ich neskutocne predrazene pripravky kupoval jednak v case krizy a potom na trhu je mnozstvo kvalitnej kozmetiky a za ludovejsie ceny… :wink: