Herbalife

No veď o to ide. Aj keď sa dušujú,že im ide o zdravie-figu drevenú.Je to len a len o peniazoch.Veď tam sú samí nezamestnaní ľudia,
ktorí inde nenašli uplatnenie a hľadajú ľahký zárobok.Ale to vôbec nie je ľahká zárobok.Veľa je takých,čo si nakúpi ten prvý balík a potom horko ťažko hľadá ľudí na kúpu a postupne sa na to vykašle.Dlhodobo to robia už len tí,ktorým sa už točia peniaze a lanária ďalších.Potom sú to už fakt zárobky- ale doplácajú na to tí,ktorí si to za drahé peniaze kúpia.Prreto hovorím,že v lekárni si to kúpiš za 1/3.Nemá to síce značku HERBALIFE
ale účink ten istý.

Presne takto to funguje. Ludia ved vas len zneuzivaju pre svoje zisky. Obycajna pyramida. Keby to malo solidne fungovat je normalny predaj, kam ked prides si kupis co chces a nie cez dealera ,ktory ma z teba zisk.

Keď sa to dá kúpiť v lekárni, tak akú to má značku???

Inak pre nezainteresovanych - tieto negativne nezmysly uvedene vyssie a im podobne siria vacsinou byvali neuspesni distributori a su zatrpknuti kvoli svojej nemoznosti, pripadne zavidia druhym a negativni budu vzdy a stale, ci sa to tyka Herbalife alebo inych veci.

nechcem byt otravna ako tu niekto spominal.ani ja som neverila…az kym moja mamina nechudla 16 kil za 10 mesiacov…teraz chudnem aj ja a za prvy mesiac ma dole 3 kila a moj ciel je 9 kg. a ze drahe? ked si to ropocitas tak ten cely dietny program ta stoji sice 103€ ale mas v tom vecerua ranajky co ty vyjde 90centov. takze neviem kde a ako zdravo sa najes za 29 Sk… moje skusenosti a v zivote by som neponukala nic co nemam vyskusane… robim v zdravotnictve a toto robim len kratko…nezarabm peniaze pokryje mi to akuart naklady ale som spokojna a sbee to nakupujem s 25percentnou zlavou.takze ok a tie v lekarni maju samé E len tak pre inf…kazdy sa ma pravo rozhodnut sam…a celkvo by som v lekarni perplatila za tie 4 produkty cca 15€ co je dost.pa

No, vidím,že ťa to už naučili.Ale tých 29Sk
-je jedna porcia.Nie kilo paradajok.
Ceď l porcia spočíva napr. z 1 jablka,
ev 1/2,atď, čiže za 29 Sk si pekne naukladáš na tanierik kôpku ovocia, o 4 hod kôpku zeleniny, o 4 hodiny zase ďalšie porcie
veď viacej na 1x sa to ani nedoporučuje pri diete.
Treba jesť málo a často a 1 porcia za 29 Sk sa dá.
A nie stále koktejl a a tabletky,Sestrička.
Ruku na srdce,keby Ty a Tvoja mamka zrátala kalorie v koktejloch a dala to do dietnej stravy-kat isto by ste zhodili toľko kilo,pridali by k tomu trocha pohybu a výsledok by bol ten istý a určite oveľa zdravší.A určite aj lacnejší a oveľa lepší pocit ako umeliny.


vzdy sa na vsetko najdu dva nazory - ja patrim k ludom, ktori si najprv nieco vyskusaju na vlastnej kozi a az potom kritizuju. K produktom Herbalife som sa dostala nahodou - najskor som vyskusala tie pletove vyrobky u kamosky a celkom sa mi pacili. Ale nekupila som si ich ani nekupim, lebo pouzivam Mary Kay a s nimi som spokojna, tak preco menit - ked cena je asi taka ista. Predtym som pouzivala Avon, Oriflame aj klasicke veci z drogerie,…ale akosi az Mary Kay mi sadlo uplne. Aj Herbalife, ale vravim, naco menit. Druha vec je, ze chcem schudnut a doliecit si pecen po infekcii. Tak som sa dala ukecat aj na tu ich vyzivu - pretoze je pravda, ze som leniva a nemam cas rano a vecer si pripravovat ZDRAVE jedlo. Tak papam same somariny. Uprimne povedane, nie som zdrava a viem to. Treti tyzden pouzivam Herbalife program a pri mojom narocnom povolani sa citim dobre a zapnem aj nohavice, do ktorych som sa ledva ledva narvala. Viem ze nemozem uzivat tie pripravky navzdy (mozno mozem ale nechcem). Moj plan je taky, ze ked zhodim tych cca 15 kil, nebudem sa musiet hanbit ist do fitka medzi tie vysportovane tela. A priberat nebudem, o to sa uz postaram. :slight_smile: Drzim palce vsetkym. (Aby som sa stala distributorkou, na to ma neukecali, to by ma nebavilo)


moja nevesta robi Herbalife asi 16rok.len z toho zije.dari sa jej.a pekne.sama ich aj uziva.je chuda,pokozka do siva.nevyzera zdravo.ja tomu neverim.ja som len uprimna.mam charakter a nevedela by som ludi oblbovat.viem ako to funguje,BLB

Ahoj.Mam len taku malu otazku,kolko by stal ten koktejl u Teba…tak isto ako u distributora?

Ja som užívala koktail z poštovným stál 53 eur.

Ahoj, ja som tiež brala Herbalife, lebo som nemohla otehotnieť, a presne tiež v roku 1995. A mám tiež super skúsenosť.

plne suhlasim s tvojim prispevkom

Ajka, ak chceš ja Ti môžem ponúknuť kokteil teraz s 20% zľavou. Samozrejme aj ostatné výrobky.

cudne, asi najviac odsudzuju ti, co nevyskusali, alebo nevydrzali,ze napchavanie sa koktejlami:) ved kludne mozte jest co len chcete rano koktejl na obed normalne jedlo (aj s porciou cerstvej zeleniny ) aj pohyb este k tomu, nikdy neviete co sa vam v zivote prihodi,ze oblbovanie ludi? co je na tom, praca ako kazda ina, ze pyramidový system? a ako funguje parlament, avon oriflame…? ponukame ludom nie blbosti, len vlastne skusenosti, a tie ja mam len dobre,su aj taký, z ktorých mi je smiesne, ze hovoria aka je to blbost, nic o tom nevedia, akurat ,jedna pani povedala,

Odsudzujú tí, čo nevyskúšali, lebo nemajú potrebu, alebo nemajú na to. Veď taký koktail stojí cez 50,- eur. Ale nikto si zase neuvedomí, že koľko mu treba na mesiac
na raňajky a večeru. Predsa viac. Ja som vyskúšala a bola som veľmi spokojná. Schudla som síce len niečo cez 3 kg, ale cítila som sa ľahko a tak pozitívne. Doporučujem.

ahoj…Herbalife je fajn,no mám lepšie!aj výrobky aj marketingový plán!Herbalife neodsudzujem,len vyjadrujem svoj názor!ak by ste chceli reagovať tak mi píšte na mail: tom69ktm@azet.sk

Ako keby ta lekaren z toho nemala zisk a cely dalsi retazec kym sa to vobec do tej lekarne dostalo… To ale nik nevidi ze…

To ze prave niekto sedi v kaviarni a pije kolu, ktora je plne chemikalii za 1,5 eur nikomu nevadi. Vyrobna cena koli je mozno 10% z toho co za nu zalplatite. Zvysok su zisky, distribucnych spolocnosti, draho platenych managerov, reklamnych spolocnosti, TV… … Problem Herbalife je v tom, ze tu viete presne rukou ukazat na distributora ktory na tom zaraba. V pripade takej koly netusite kto vsetko je za tou cenou tak to neriesite

Chudnutie nie je o tom, či užívaš prípravky od Herbalife alebo inej spoločnosti. Sú to náhrady /doplnky/ stravy, ktoré nahrádzajú stravu, ale ich účinok môžeš dosiahnuť aj len samotnou úpravou stravy. Prečítaj si niečo na stránkach o chudnutí a zistíš, že nemusíš brať žiadne náhrady, len si upraviť normálnu stravu. www.chudnutie.aloeinfo.sk

Zacala som pouzivat od Herbalifu aj vonkajsiu aj vnutornu vyzivu,ich produkty mi celkom sedia- hlavne teda kozmetika. Ceny maju priserne, nikde hadam nie je HB tak drahy ako u nas! Prezrela som internet a nasla som na ebayi kopu produktov niekolkonasobne lacnejsich/ radiant c booster stoji na SK 40 Eur, z US si ho viem objednat cca za 12 Dolarov, koktejl miesto 50 Eur vyjde na 20 Dolarov. Naraz objednam toho viac, nech ma shipping nevyjde draho a je to :slight_smile: