Herbalife

Na akej stránke sa to dá objednať zo štátov. A ako to zaplatiš, kartou dopredu?

Skúste radšej HerbOlive…

Všetci tí čo píšu o HBL negatívne veci vôbec nepoznajú HBL, ale to je len na ich škodu…v dnešnej dobe sú už aj lekári bezmocní. Ako môžu pomôcť ľuďom, keď nevedia ani sebe pomôcť…polovica lekárov má nadváhu a kosí ich infarkt jedna radosť!!! Hovorí sa, že s tým s čím robíš to máš, o lekároch sa to povedať nedá, ale o distribútoroch HBL sa to už dá povedať…samozrejme nie o všetkých, všade sa nájdu čierne ovce. Na druhej strane sú aj taký ktorí ešte len začínajú a tí si ešte len začínajú riesiť zdr. problémy. Poznám výrobky HBL sú kvalitné, na ich výrobe sa podieľa lekár ktorý získal nobelovú cenu! A pre tých čo sa do toho vôbec nerozumejú…dnes máme tak prechemizované potraviny,že kto si myslí ,že stačí mu zjesť jablko a nejaký šalát a má v tele vitaminy, tak ho asi teraz veľmi sklamem,lebo v tom ovocí a zelenine je možno viacej chemikálií ako vitamínov a nielen v tom vo všetkom sú éčka, človek sa tomu nevyhne a práve preto každý človek ktorému aspoň trocha záleží na jeho zdraví, by mal aspoň raz v roku svoje telo vyčistiť…v aute olej pravidelne meníme,aby sme ho nezadreli! Bohužiaľ na aute nám záleží viac ako na svojom zdraví! V západných štátoch to už pochopili, ale tu to ešte potrvá kým to ľudia s takouto mentalitou pochopia…niektorí to stihnú pochopiť, niektorí bohužiaľ skôr zomrú ako to pochopia…

A ešte niečo…minule som videla príspevok o biopotravinách, hovorilo sa tam že tiež nie sú 100% čisté a k tomu sú to takisto drahé výrobky!!!

dobre Ťa to naučili,ako dlho robíš v HB ?

majusik ty si mi ale riadna p…

chcem vám napísať moju skúsenosť s herbalife.
čaj a kokteil pijem týždeň,za tento krátky čas,mám o 2cm v pase a v bokoch menej,na váhe 1kg.
Cítim sa výborne,verím tomu,že to pôjde ďalej takto dolu.
Samozrejme nejem sladkosti,ani nič podobne,ako do teraz.
Kokteil a čaj,mam ráno a večer,na obed jem normálne.
Pijem 3 litre vody denne,je dôležité veľa piť,aby sa detoxikoval organizmus,
nie som dílerka,

A koľko stojí ten čaj?

ja som skúsil iný čaj od LR a schudol som od 4.1.2010 do 28.2.2010 10 kg a vpáse to bolo 9cm. HBL som neskúšal. Cítim sa ale oveľa lepšie.

mna formula 1 a caj stal aj s postovnym 95€,davka mi vydrzala na 10 dni.
za kolko to kupujete vy?
zda sa mi to dost drahe
dik za odpoved

Ja som pila koktail Herbalife asi 25 dní a schudla som 3 kg za 50eur. Bolo to presne pred rokom a dnes mám všetko naspäť, pribrala som.

tak to je dost,info na vasom e-mail

ahojte viete ja si myslim ze tieto HB spory sa nikdy nevyriesia pretoze HB funguje tak ako funguje kazdy kto s tym robil ma svoje skusenocti, moja skusenost je taka ze vydrzia len ludia ktory su bez chrbtovej kosti cest vynimkam o vyrobkoch HB az tak nepochybujem cital som tu aj o zdravotnych problemoch a po uzivani HB sa to zmenilo: netvrdim opak ale ak ide o chudnutie som ochotny sa stavit s hocikym ak by ktokolvek dodrziaval rezim nariadenym v HB ale miesto formul 1, caju a neviem este coho by jedol normalnu zdravu stravu s rovnakym obsahom kalorii nieje mozne aby neschudol rovnako a investicie ktore dal do HB pouzil na plavanie tenis sqash hocico tak si mzslim ze este aj usetri. Takze je to len o tom ze kto chce schudnut a si mysli ze bude mat vylozene nohy pred telkou a spapka 2x dennne koktail a schudne hahaha a kto sa chce zacat hybat dostatocne pit vodu a nieco pre to aj spravit tak ziadny HB mu netreba. Co sa tyka vitaminou a stravy ktoru dnes jeme tam nepopmoze uz ani HB ibaze si spravite vlastnu plantaz na zeleninu, ovocie a zacnete chovat dobytok a pestovat bio co je nerealne tot moj nazor - reakcie vitane

Súhlas. Ja som upravil jedálny lístok a stravovacie návyky, zvýšil som pohybovú aktivitu a dosiahol som pokles váhy 10 kg za 2 mesiace. Len je potrebné prepnúť v hlave.

palo,fefer, vrele s Vami suhlasím,distributory HB sú strašne otravní,zdvihnem telefon- prosím o prieskum výživy- vykluje sa z toho HB,na internete čítaš prácu na doma - ale musíš si kúpiť najskôr nejaký uvítací balíček -vykluje sa z toho HB, proste za všetkým je HB.
A k tomu tie prehnané ceny, za tú sumu si nakúpiš čerstvej zeleniny ,ovocia trocha pošportuješ a výsledok je ten istý.

klobúk dole, krásne si to napísala…

Ja som schudla 22kg bez herbalifu a bez akýchkolvek zazracnych pripravkou. jednoducho som to zvladla sama. Jedine co potrebujete je chciet. ale ked k tomu niekto potrebuje motivaciu vo forme drahych pripravkou aj to je sposob ale verte mi ze to je iba v hlave a schopnosti odopriet si jedlo a neprijat viac kalorii ako vydate.

Píšeš, že polovica lekarov má nadvahu. Robim v nemocnici a na našom odd. ma z 22 lekarov nadvahu jeden jediny. čo pozorujem, rovnako je to aj na iných odeleniach, zopár ich tam nadváhu má, ale žeby polovica, tak to v žiadnom prípade, max. 10% Takže si najprv niečo over, podlož faktami a až tak píš.

Takze hlboko nesúhlasím, pretože aktívne športujem aj som športovala, nikdy som sa neprejedala, mám rada zeleninu, nejem vyprážané jedlá, nemám rada sladkosti a ani žiadne pochutiny, napriek tomu som každý rok pribrala 3 kg, ked som sa dala na HB, tak to bol môj zúfalý pokus niečo zmeniť, lebo nič nefungovalo, teraz mám 11 kg dole, 13 % tuku a sú to už 4 roky, žiadny jojo efekt, takže ak máte menej rokov tak možno ale po 40 tke to nie je len tak.

Ak to funguje, tak prečo to nieje v lekárni.