Herbalife

Presne tak preco? To nie je prirodne, ale sama chemia. Vystudovala som farmaciu a uz len v tej vlaknine su take pomocne chemicke prisady, ktore maju udrzat tu tabletku pokope a nehovoriac kolko cuku to obsahuje! Radsej papajte zdravo a hybte sa, nez zrat taketo drahe svinstvo!

Dobrý deň. Ja mám osobne veľmi dobré výsledky s výrobkami v priemere za týždeň som schudla 2, 5kg a chudnem ďalej pravdu povediac ani sa moc nesnažím. Ani ja som tomu zo začiatku neverila a na koniec som sa vďaka svojím úspechom stala aj distribútorkou Herbalife. Môžem Vám len povedať, že kto to neskúsi neuverí. Herbalife je novodobý životný štýl, ktorým žijú milióny ľudí na svete. Ak by ste potrebovala poradiť kĺudne mi napíšte. S pozdravom Aneta Matejovičová

Ja som presne pred rokom brala Herbalife. Pila som ráno a večer koktail. Schudla som za mesiac 3 kg. Super som sa cítila. Ráno som vstávala plná energie. Do pol roka, som mala tie 3 kg naspäť.

Poradte mi prosim, chcem schudnut, kupila som si koktejlik a vlakninu. Neviem ci mozem jest aj nejaky olovrant, desiatu. Co mozem papat na obedy, ake porcie? Neviem co vsetko si mozem dovolit. Viem len, ze ranajky a vecera musia byt koktejlik. Mam dost tazku fizic. pracu, pracujem na zberoch, aby som zas neumrela od hladu. Neodpadla na poli od hladu, vycerpania, dakujem. Maca

Mna kokteil a caj - 100g, stali spolu 73 eur aj s postovnym.

Ahoj. Ja berem Herbalife druhým mesiacom a je mi vo všetkom jasno. Zrejme ti tvoj distribútor dostatočne nevysvetlil, čo a ako a to je chyba. Môj mi všetko povedal a som rada, že môže, teraz pomôcť tebe. Tak, čo sa týka jedla, koktejlom nahrádzaš raňajky a večere. Ale to už vieš. Popri užívaní Herbalife musíš jesť 5 krát denne a to raňajky, desiata, obed, olovrant a večera a najlepšie každé tri hodiny. Na desiatu a olovrant si daj len niečo ľahké ako napríklad ovocie, zeleninu alebo jogurty. Nejedz často paradajky, lebo síce je to zelenina, ale moc sladká, skôr keď tak uhorky a podobne. No a čo sa týka obedu, tak môžeš jesť čokoľvek a koľko chceš, ale s rozumom. Nie moc veľké porcie, lebo nie je rozumné, keď sa naješ do prasknutia. Potom sa ani dobre necítiš. Z mojej skúsenosti, ak to takto pôjde aj pri tebe, tak pekne schudneš. Ja som dala dole 4kg za mesiac a idem ďalej. Ak by si chcela, kľudne ma kontaktuj na meil bobulova.mirka@gmail.com. Ja síce nie som žiadna poradkyňa, ale čo to viem, lebo som sa najprv dobre informovala pred tým, ako som to začala brať a rada pomôžem, keď to nedokáže tvoj distribútor. Mirka

Ahoj, prosím ťa mohla by si mi napísať konkrétne vitamíny za tretinovú cenu, ktoré zoženiem v lekárni? A určiť mi výživové hodnoty štyroch porcii šalátu? Ďakujem…

Písať taký názor by si mohol dovoliť len ten, kto dobre pozná tieto výrobky a čítal vedecké štúdie. Aj keď ste študovali farmáciu, nemáte na nositeľa Nobelovej ceny, ktorý pracuje na týchto čisto prírodných produktoch. Drahé je len to, čoho nepoznáme hodnotu. Treba skúsiť na sebe a potom hodnotiť.

Ja som do herbalifu pred pár rokmi investovala 1/2 roka, za ten čas som schudla 2 (dva) kg a skončila som, keď som v noci odpadla na záchode a ráno som sa prebrala na studenej dlažbe doudieraná a s hrčami na hlave. Teraz radšej investujem do dovolenky pri mori, kde za 11 dní schudnem to kilečko, ktoré za rok priberiem a beriem sa aká som, na svoj vek mám BMI 28, čiže to nie je také hrozné.

Nechapem ako moze byt nejaky distributor od Herbalife natolko nezodpovedny, ze Vam nepovie, ako mozte jest a podobne! K uzivaniu produktov Herbalife treba mat dobreho distributora (v nom teda aj osobneho zdravotneho poradcu)! Kto nema dobreho distributora, nech mi napise na andrea.opavska@gmail.com a ja Vam s rezimom poradim, aj ked nie som Vas osobny distributor, pretoze pokial nebudete mat dobre stanoveny rezim (podla Vasho zdravotneho stavu), tak Vam vyrobky nepomozu!

Dobrý deň, Herbalife som si vyskúšala na vlastnej koži a musím povedať, že vôbec mi nepomohol s chudnutím. Schudla som síce 3 kg, ale to bolo skôr preto, lebo som sa úplne obmedzovala v jedle a myslela som pozitívne. Kúpila som si 3 balenia, čo je poriadna kopa peňazí, tak nerobte také hlúpe chyby ako ja! Nikdy viac Herbalife. Na radu kamarátky som si zaplatla osobného trenéra, ktorý mi upravil jedálny lístok a cvičili sme pravidelne. Po troch mesiacoch som schudla zo 73 kg na 60 kg a cítim sa super. Jem všetko, ale v menších porciách a hlavne pravidelne (5x denne) a to najpodstatnejšie myslieť pozitívne. Túto váhu si držím už viac ako pol roka a teraz, keďže ide leto a čas plaviek som dala zasa 2 kg dole, super pocit. Takže športom a zdravou stravou dosiahnete svoju vysnívanú váhu. Držím päste.

Neviem ako Vam bol prezentovany vyrobok (kokteil), ale jedna krabica ma byt na 4 tyzdne. Davkuje sa pomocou odmeriek a to nie kopcom. 2 odmerky rano, 2 vecer. Mam to vyskusane. Za dobu, ktoru to uzivam, mam 15 kg dole. A je to super.

Vcelku suhlas. Mal som s nimi docinenia, niektore vyrobky neboli zle, ale odborna urovem drvivej vacsiny ˝dilerov˝ je uboha. Nabor kdekolvek a kohokolvek, cielom nie je pomahat, ale zarobit na predaji novych a novych skladov.

No milá Mirka, Zuzka Janka, Kvetka a spol… , začnem asi takto? čítate sa? ! ja som si tieto písmenká prečítala 2x:-) a musím sa zasmiať. Dnes mi volal tiež jeden pán s ponukou Herbalife… skrátim to. Napísali st, jesť 5 x denne, podotýkam ľahké, napr. ovocie-zeleninu, desiata jogurty, nejesť sladké, obed všeličo ale v upravenom množstve-hlavne s rozumom:-) ?, ? nie sú toto základné pravidlá pri redukcii váhy? Skúsili ste toto dodržiavať aj bez tej umeliny čo propaguje Herbalife? skúste! zaručene ušetríte nejaké euráče, ktoré môžete prípadne investovať do osobného trénera v posilňovni, ktorý Vám navyše vypracuje aj, , redukčný program" s pitným režimom. Zaručene Vám bude venovať svoj čas a dohliadať na Vás nielen telefonicky. Chudnutie je predovšetkým o disciplíne, nie na čarovných produktoch a čajoch s rezňom a klobáskou v ruke:-)

Keď mi niekto povie - čisto prírodný produkt, tak to nesmie byť instantné - v prášku. Čisto prírodný produkt je jablko. Až sa uvarí a zmixuje, pridajú sa konzervanty, už tam je chémia. Už nemožno hovoriť o čisto prírodnom produkte.

Ahoj Slávka, veľmi ma zaujal tvoj príspevok, pretože takéto chudnutie sa mi neprieči tak, ako všetky diéty. Chcela by som to vyskúšať, môžeš mi poradiť, kde zohnať osobného trénera a koľko taký špás stojí? Dakujem moc za odpoveď.

Neviem, ako by som poskladala 217 kcal zo “zdravej stravy” tejto doby tak, aby som dostala tolko zivin a bielkovina za taku cenu a s takou vstrebatelnostou, kolko ma ta “umelina”.

Asi záleží aj na ľuďoch, nie všetci sú takí, že im ide len o peniaze. Samozrejme, je to práca, takže tam hrajú určitú úlohu, ale nie je nič krajšie, ako keď si zákazníčka zapne znovu svoje staré rifle alebo, keď už nemá psoriázu vo vlasoch, alebo keď naopak priberie a konečne nevyzerá ako mátoha…

Aj v tých obchodoch majú z teba zisk. A keby je na to ešte reklama, tak je to ovela drahšie.

No, ja mam praveze len pozitivne skusenosti. Za 3 mesiace som shudla po porode 22 kg, po dojedeni Herbalife sa mi zdvihne vaha max o 3 kg, hlavne v zime, ale to doslova zeriem. Kazdy rok, na jar si vzdy zoberiem jedno balenie na precistenie organizmu a trva to uz 12 rokov.